Çılgın Joe | Hummingbird 1080p Türkçe Dublaj Film izle

Çılgın Joe | Hummingbird 1080p Türkçe Dublaj Film izle
720P 6
Joey çok yetenekli bir askerdir. Afganistan da yaptığı görevler de yaşadığı trajedik olaylar yüzünden psikolojisi altüst olmuş durumdadır.Yaptığı görevler de arkadaşlarının içinde bulunduğu çadır bombalanarak içerisindeki silah arkadaşlarının hepsini öldürmüşlerdir. O günden sonra işine veda ederek ülkesine geri gönderilmiştir. Afganistan'da çok kötü günler geçirdikten sonra bitkin, yorgun ve üzgün bir şekilde evine dönen eski bir askerdir sadece. Bıkkın evsiz alkol ve uyuşturucunun esiri olup etkisinde kaybolarak yaşadıklarını unutmaya çalışan Joey muhtaçlara evsizlere ve yoksullara yardım eden bir rahibe ile tanışır.Bu rahibe Cristina'nın sayesinde hayatını tekrar toparlayarak düzene sokacağına kendini inandırmıştır.

Afganistan'da yaşadıklarından sonra kendisini Londra sokaklarında bulan Joey Jones bu travmatik geçmişinden uzaklaşmaya ve beladan uzak durmaya çalışmaktadır.O ne kadar çok kaçarsa sanki belalar üzerine doğru gelmektedir. Bir gün bir çeteden kaçtığı esnasında görünmemek için bir apartmana girer Covent Garden'daki bu apartman da çok varlıklı zengin ve sözü geçen biri olarak tanınan bu adamın kimliğini alarak onun yerine geçer.Bir anda hayat onun için çok daha kolay bir hale gelerek her şeyin yolunda gitmesi onun için inanılmaz bir olaydır. Hiç bir şeyden habersiz olan Joey'nin kız arkadaşı birileri tarafından öldürülür ve Joey bunu anlayabilmesi için onu ziyaret etmesi gerekir.Eve girdiğinde gördüklerine inanamaz ve intikam yemini ederek oradan çıkar.

Kız arkadaşının bir de hamile olması Joe'nin hayatından olacak olan tek iyi şeyin yani baba olmanın sevincini yaşayamadan onun ellerinden alınması Joey'i daha kızdırır. Joey Jones artık bu cinayeti çözecek, zorlu bir intikam mücadelesine girişecektir.Gerçek kimliğinin açığa çıkmaması gerekiyorken bunu umursamaz ve bu riski göze alarak her şeyini ortaya koyar. Bu olay üzerine Joey bu cinayetin sorumlusunu bulmak için Çin mafyasındaki bağlantılarını kullanmak zorunda kalır. Joey adaleti sağlayana kadar durmayacaktır.Bir anda Afganistan da geçirdiği o cehennem gibi günlere geri dönen Joey kız arkadaşının acısı ile her yeri yakıp yıkacaktır.Korkunç bir geçmişe sahip yaralı bir adamın, bu kendi kurallarını yıkmak anlamına da gelse doğru olanı yapmak için mücadele etmesini anlatacaktır.
Yorum Alanı