Cennet Tepeleri – Paradise Hills 2019 izle

Cennet Tepeleri – Paradise Hills 2019 izle
1080P 4.8
Cennet Tepeleri - Paradise Hills 2019 yapımlı filmini bolfilmizle.com adresinden Türkçe dublaj ve altyazılı kesintisiz izleyebilisiniz. Filmde Uma adlı kadının hikayesi konu alınıyor. Maddi durumu iyi olan Uma'nın durumu aile şirketinin ele geçirilmesi ile zorlu bir sürece girer. Son Prescott adlı kötü niyetli milyarlar babasının şirketinden sonra Umaya göz koyar. Onunla evlenmek istemektedir. Fakat Uma'nın bunu kabul etmeyeceğini bildiği için onu "Paradise Hills" adı verilen gizli bir yere gönderir.

Paradise Hills onu evcilleştirmek içindir. Issız bir adada yer alan tesisin asıl amacı zengin ailelerin kızlarının ve eşlerinin mükemmel olması için gönderilmesidir. İki aylık süreci kapsayan bu tesis bir çok eğitimin verildiği yerdir. Güzellik, vokal, jimnastik gibi bir çok farklı kategoride eğitimler vardır.

Uma tesinin karanlık yönlerini arkadaşları ile birlikte görmeye başlar. Geriye sadece plan yaparak bu yerden kaçması gerekiyordur. Tesisten kaçabilmesi için zamana karşı koymaları gerekmektedir ve hata yapma şansları yoktur.
7.8
Toplamda 44 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı