Çelik Adam – Man of Steel izle

Çelik Adam – Man of Steel izle
1080P 6.5
Süper kahramanlar arasında en çok tanınan ve en çok saygı gören Superman'dir. Clark Kent / Kal-El (Henry Cavill) hayal edilemeyecek güçlere sahip olduğu için kendisini yabancılaşmış hisseden yirmili yaşlarında bir gazetecidir. Yıllar önce gelişmiş gezegen Kryptondan Dünyaya getirilmiş olan Clark sürekli kendisine "Niçin buradayım?" sorusunu sormaktadır.

Üvey anne babası Martha ve Jonathan Kentin değerlerine göre büyütülmüş olan Clark kısa süre içinde süper yeteneklere sahip olmanın çok zor kararlar almak anlamına geldiğini fark eder. Dünya tam da dengeye ve istikrara ihtiyaç duyarken saldırıya uğrar. Clarkın yetenekleri barışı sağlamak için mi yoksa sonunda bölmek ve fethetmek için mi kullanılacak? Clark sadece dünyanın son umut ışığı olmak için değil aynı zamanda sevdiklerini korumak için de Superman olmuş olmalı... Çelik Adam - Man of Steel Türkçe Dublaj - Türkçe Altyazılı Full HD 1080p Donmadan Tek Parça Bol Play keyfi ile izle..
10.0
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!