Percy Jackson: Canavarlar Denizi 1080p Full Hd izle

Percy Jackson: Canavarlar Denizi 1080p Full Hd izle
1080P 5.9
İlk bölümde Poseidon'un oğlu Percy Jackson hırsız olmadığını kanıtlarken annesini ve arkadaşlarını kurtarmak için büyük bir çaba sarf eder. Kendine inanmayan Percy rastlantı olarak düşünür her şeyi. Tanrıların özel eğitim aldığı kampa saldırı düzenlenir. Annabeth, Luke, Grover, Thalia canavardan kaçarak kamp alanına doğru koşarlar.

Thalia arkadaşlarını korumak için kendini feda eder ve tam o sırada babası Zeus onu heybetli bir ağaca dönüştürür. Herkes ne olacağı hakkında merak içindedir. Bu durumlar yaşanırken kampa Tyson adında bir genç gelir ve tepegözdür. Tyson Poseidon'un diğer oğludur ve kardeşi Percy'nin yanına gelmiştir.

Olaylar ard arda gelişirken ağaç olan Thaila'nın Luke tarafından zehirlendiği öğrenilir. Ağaç aynı zamanda kampı koruyan bir bariyer gibidir. Her an artık saldırı altında kalabilecek kamp artık güvenli değildir. Percy Olympus'u kurtaaran kehanet hakkında bilgi almak için Oracle gider.

Kehanette yarım kanlı tanrı olarak anlatılan yarı tanrı vardır. Oracle ona özel olduğunu ve kehannetekinin Percy olabileceğini söyler. Thaila'yı kurtarmak için bir yol olduğunu söyler ve görev verir. Göreve kardeşi, Annabeth, Grover giderler.

Sokakta Grover kaçırılır ve Percy kurtararak kaçarlar. Saldırının asıl amacının Olympus'u yok etmek olduğunu öğrenirler. Verdikleri görevde okyanusa giden gençler Charybdis deniz canavarı tarafından yutulur. Midesinde canlı kalan gençler orada arkadaşları Clarisse'yi fark ederler. Midede büyük bir delik açarak görevlerine devam ederler.

Luke ile büyük çarpışma yapan Percy ölme eşiğine gelir ve suya düşer. Herkes ümidini kestiğinde Percy suyun içinde iyileşerek Luke ve kötülerin sonunu getirecektir. Annabeth ölür ve Thaila iyileşir ve insan formuna geri döner. Percy ağlarken Polar Annanabeth'i tekrar canlandıracaktır. Bol film izle ile 1080p keyifli seyirler dileriz.
  •  Süre: 106 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 1.506
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P
10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!