Buz Devri 1 – Ice Age 1 izle

Buz Devri 1 – Ice Age 1 izle
1080P 7.3
Scrat olarak bilinen bir Cronopio, meşe palamudu kış için saklayacak bir yer bulmaya çalışır. Tam yer bulduğunda onu neredeyse ezecek olan büyük bir çığın başlamasından önce, buzda kilometrelerce uzanan büyük bir çatlak oluşmasına neden olur. Zar zor kaçar ama kendisini yaklaşan buzul çağından kaçmak için güneye göç eden tarih öncesi hayvan sürüsünün üzerine basarken bulur.

Sakar bir kara tembel hayvanı olan Sid, ailesi tarafından geride bırakılır ve kendi başına hareket etmeye karar verir. Ancak yemeklerini mahvettiği için iki Brontotheres tarafından saldırıya uğrar. Sid kısa sürede huysuz yünlü bir mamut olan Manny tarafından kurtarılır. Kuzeye gider ve gergedanlarla savaşırlar. Sid, yalnız ve korumasız olmak istemediği için Manny'ye katılır. Manny, Sid'den rahatsızdır ve kendi başına göç etmek ister. Ancak Sid yine de Manny'yi takip etmeye devam eder. Bu arada, Smilodon sürüsünün lideri Soto, şefin bebek oğlu Roshan'ı canlı canlı yiyerek paketinin yarısını öldüren bir neandertal kabilesinden intikam almak ister. Soto, Neandertal kampına bir baskın yapar. Bu sırada Roshan'ın annesi diğer herkesten ayrılır ve Soto'nun teğmeni Diego tarafından köşeye sıkıştırıldıktan sonra bir şelaleden aşağı atlar..

Roshan'ı geri getirememesinin cezası olarak Diego, onu bulmak ve geri almak için gönderilir. Onu Half-Peak olarak bilinen bir dağda bekler. Daha sonra Sid ve Manny, annesiyle gölden çıkmaya çabalar ve dalmasından ötürü ölür. Annenin Roshan'ı ölmeden ve suda kaybolmadan önce Manny'ye emanet eder. Sid tarafından çok fazla ikna edildikten sonra, bebeği geri getirmeye karar verirler. Pek bebeği geri götürebilecekler mi? Buz Devri 1 - Ice Age 1 Full HD 1080p Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı Tek Parça Donmadan Bol Play seçeneği ile izle..
  •  Süre: 81 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 2.594
  • Beğen: 1
  • Beğenme: 1
  • Kalite :1080P
10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!