Buz Devri 4 Kıtalar Ayrılıyor – Ice Age: Continental Drift izle

Buz Devri 4 Kıtalar Ayrılıyor – Ice Age: Continental Drift izle
1080P 6.3
Buzulların erimesinde sonra kıtalar ayrılmaya başlar ve bizim sürü kendilerine güzel ve şirin bir yer buldukları için çok mutludurlar. Kıtaların ayrılması sandıklarında daha fazla ölümcül ve daha fazla korkutucudur. Yeni doğan kızları Peacher ise büyüyp genç bir kız olmuştur.Kendi çevresinde ayrı arkadaşları ve ayrı dostlukları vardır.Bir türlü kendisini rahat bırakmayan babasından dolayı sürekli evden kaçarak birşeyler yapmaya çalışır. Her seferinde yakalanır.Yine şelaleye gizlice giderek hoşlandığı başka mamutla konuşmak isterken babasının gelip onu azarlayıp ceza vermesi üzerine arkadaşlarının yanında küçük düşerek babasına kötü sözler söyler ve oradan ayrılır.Bir anda büyük bir gürültü kopar ve yer yarılarak ikiye bölünür.

Bölünen kara parçasında Eli ve Peacher diğer tarafta kalırken Meni Diego Sid ve keseli sıçanlar yıkılan bölgede kalırlar. Dev okyanus dalgalarının gelmesiyle birlikte akıntı da sürüklenmeye başlayan sürü geri dönmek için ne kadar çok çabalasalar da akıntının fazlalığı onları hep ileri götürerek Eli ve Peacher'den uzaklaştırır. Akıntının üzerine şiddetli fırtına çıkar, yağmur yağmaya başlar. Her şey daha da kötüye gitmeye başlamaktadır. Sudan çıkan dev ıstakozlar ile mücadeleye giren Meni dev dalgaların elinden nasıl kurtulacaklarını bilmemektedir. Tutundukları buz parçası girdaba katılarak her şeyi alt üst eder. Diğer taraftan Eli ve kızı kendilerine güvenli bir yer bulmak için tek ayakta kalan köprüye doğru hızlı bir şekilde ilerlerler.

Meni ve sürüsünün bir kısmı çok yorgun ve zarar görmüş bir şekil de uyanırlar. Fırtınanın dinmesi üzerine düşünmeye başlarlar.Çaresizce sürüklendikleri okyanusta bir anda karşılarına devasa büyüklükte gemi çıkar. Sid kurtaracakları için sevinirken anda korsanlar tarafından kaçırılarak alı konulurlar. Korsanların amacı kendilerine ziyafet çekmektir. Okyanusta onlar için bulunması güç olan ziyafettir. Olayla gemiye çıkartılan Meniyle arkadaşları başlarının fena halde dertte olduğunu anlamışlardır. Diğer yandan sürekli Eli'yi düşünen Meni ona kavuşmanın hayalini kurmaktadır. Hızlıca kendilerine gemi yapıp karaya çıkmak zorundadırlar. Devasa balıklar ve korsanlarla mücadele etmeleri oldukça zor görünmektedir.
  •  Süre: 87 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 2.343
  • Beğen: 10
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P