Buz Devri 2: Erime Başlıyor – Ice Age: The Meltdown izle

Buz Devri 2: Erime Başlıyor – Ice Age: The Meltdown izle
1080P 6.6
Meni Sid ve Diego yaşadıkları olaylar ve birbirlerinin hayatlarını kurtarması ile çok yakın dost olurlar. Adeta kendi sürülerini kurmuşlardır.Birbirleri ile olan bu arkadaşlıkları Kendilerinin yaşama nedenlerinden biridir. Meni kendini çok yalnız hissetmektedir. Ölen ailesinin ardından bu zaman kadar hiç bir mamut ile hiç iletişime geçmemiştir. Kendi sürüsünün bile nerede yaşadığını bilmeyen Meni artık soyunun tükendiğini ve kendisinden başka kimsenin kalmadığını düşünür. Yaşadıkları yerler buzulların iyice ısınması dolayısı ile yer kabuğunda sarsıntılar meydana gelmeye başlar ve yaşadıkları yerin bir anda sular altında dolması ile kaçacak yer aramaya başlarlar. Side ve Diego2da Meni ile birlikte giderek her zamanki gibi sıkı birer dost olduklarını tekrar anlamış oldular. Buz Devri Serisi izle

Ormanın içlerine ve daha tepelere çıkılması gerektiğini söyleyen Meni suların gelmesi ile de suyun içinde yaşayan korkunç canlılarında kara üzerine gelmelerine sebep olan küresel ısınma dolayısı ile bütün buz kütlelerinin yavaşça suya kayması başlarına gelebilecek en kötü şeylerden birisidir. Koşarak tepelere çıkarken bir anda biriyle karşılaşan Meni gözlerine inanamaz bir mamut görür. Sevince boğularak tek başına olmadığını anlar. Hemen yanına giderek tanışmak isteyen Meni yanında Diego ve Sid ile sadece bakarlar. Meni hemen mamutun yanına giderek Tek kalmadığını ve onun da bir mamut olduğunu söyleyerek heyecanlanır. Bilmediği bir şey vardır.Bu mamut göründüğünün aksine kendisinin bir keseli sıçan olduğunu iddia eder.

Diego ve Sid birbirlerine bakarak gülerler ve onu mamut olduğuna inandırmaya çalışarak tartışmaya girerler. Bu mamutun ismi Eli'dir ve fazlasıyla inatçıdır.Soğuk kış günü daha küçücük bebekken ailesini kaybederek keseli sıçanların yaşadığı ağacın altına giderek orada sığınır ve zamanla oradaki keseliler Eli'nin ailesi haline gelir. Hatta onlar gibi uyur ve onlar gibi yemek yer. Ne yaptıysa kendisinin keseli sıçan olmadığına inandıramayan Meni suların da gelmesiyle oradan kaçmak zorunda kalırlar. Eli 'yi orada bırakarak sinirle uzaklaşır. Tekrar yer kabuğu kırılır. Eli suya düşerek bağırmaya başlar. Meni hemen koşarak kendi sürüsü ile beraber Eli'yi kurtarmanın ve yeni arkadaşlığın doğduğuna inanarak orada kalır.
  •  Süre: 91 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 1.982
  • Beğen: 1
  • Beğenme: 1
  • Kalite :1080P
10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!