Bumblebee 2018 Türkçe Dublaj Full izle

Bumblebee 2018 Türkçe Dublaj Full izle
720P 6.5
Dünyaya düşmeye başlayan Autobotlar kimseye zarar vermeden sessizce kendilerini gizleyerek yeraltlarına çekilmişlerdir.Her Transformers'ın kendine ait olan değişebilme ve dönüşebilme yeteneğine sahiptpr.Transformerslar iki farklı organizmalar olarak kendi aralarında dörde bölünmüşlerdir.Diğer taraftaki kötü olan robotları ise bir silaha dönüşmüş olan Megatron’dur.Kendilerini kolaylıkla arabalara deniz araçlarına uçaklara kamyonlara teknolojik cihazlara hatta insanlara dönüştürebilmektedir.Decepticonlar dünyaya geldiklerinde gördükleri sonsuz enerji kaynkları nedeni ile dünyaya savaş açarak herşeyi ele geöçirme planları yapmaya başlamışlardır.Decepticon’lara karşı verdikleri u kanlı savaşta Optimus Prime ve Bumblebee’ye katılmaktan başka çaresi kalmamıştır. Hatta hayatta kalanları yok etmeleri için CIA'de özel bir birim dahi kurulmuştur.

Bumblebee 2018 Türkçe Dublaj Full izle


Transformers Yenilenlerin İntikamı insanoğlunun Autobotlar ile Decepticonlar arasındaki hiç bitmeyecek olan bu mekanik savaşın ortasında kalacaklardır.Sam üniversiteye giderek kız arkadaşı Mikaela’nın yanından ayrılmak ve anne babasından ilk kez ayrı kalmak gibi günlük endişeler ve sıkıntılar yaşayan sıradan yaşamaya çalışan bir gençtir.Ama bunun için ona bağlı olan kaderini gözardı etmesi gerekir.En büyük ve kanlı bu mücadele, Mısır'daki Giza piramitlerinde gerçekleşecektir. Çünkü aranan en güçlü tapınak bu bölgede yer almaktadır.Sektör yedi bölümü bu arada dağıtılmış kimseye bir şey söylenmeyerek saklanmış ve bölümün en sadık üyesi Ajan Simmons işten çıkarılmıştır. Onun yerine NEST adında yeni bir bölüm ve kurum kurulmuştur.ne kadar gizli tutulursa tutulsun pek çok değişikliğe yol açmıştır.

Transformers'ın son savaşı yaklaşırken mezun olan Sam Witwicky de hem kız arkadaşıyla hem de iş bulamama derdiyle başbaşadır.Ay’a yapılan yolculuk sonrasın da ayda bulunan bir Decepticon’u canlandıran insanoğlu kendini yine yaptıkları hataların bedelini ödemek için Decepticonlar ile bir savaşın içinde bulunur. Optimus Prime, insanların yıllardır bu konuda Autobot'lara yalan söylediğini anlar ve hayal kırıklığına uğrar.Uzay gemisi büyük savaştan kaçarak Ay’ın karanlık yüzüne inmiştir. Zira dünyayı tehdit eden güçlü bir düşman yola çıkmak üzeredir.Bu iş için kurulan bir şirketle anlaşan CIA yakaladıkları Transformesları onlara teslim eder. Atölyesinde yaptığı başarısız robotik denemeler kendisine kazanç sağlamaz.Optimus Prime kendi keşfettiği eski çağda yaşamış olan dinobotların bir anda dünyaya eryüzüne çıkıp ortalığı savaş alanına döndüreceklerinden hiç haberi olmadan yeni keşfi için falası ile umutludur.
  •  Süre: 114 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 2.152
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 0
  • Kalite :720P
4.0
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı