Brezilyalı Telekızın İtirafı

Brezilyalı Telekızın İtirafı
720P 6.2
Raquel henüz 17 yaşında isyankar bir kızdır, telekız olmak için São Pauloya gelir. Üniversiteye devam ederken bir yandan aklındaki meslek için ilgili insanlarla tanışır ve zamanla profesyonel bir fahişe haline gelir. Tüm yaşadıklarını aynı zamanda bir web sayfasındaki bloga aktarıp yaşadığı deneyimlerini paylaşır. içinde bulunduğu karanlık hayatın ağırlığı bir süre sonra kendisini hastanelik edecek kadar ağır bir komaya sokacaktır. Tüm yaşadıklarından sonra bu defa geçmişini kitap olarak okuyucularla paylaşacaktır. Filmin konusu da budur.

 

Raquel 17 yaşında hayat ile ilgili sorunları olan genç bir kızdır. Kısa yoldan para ve şöhret kazanabilmek için Sao Paulaya doğru yolculuğa çıkar. Sao Paulada üniversite eğitimi almaktadır. Aklında ise hızlı bir şekilde gelir elde edebilmek için telekız olma fikrini unutmaz. Üniversitede nasıl telekız olabileceği konusunda araştırmalar yapar ve insanlarla tanışır.

Telekız olma hayali kuran Raquel bir süre sonra profesyonel bir fahişe haline gelir. Başlangıçta her şey onun için güzel ve şehvetli gözükse de problemler yaşamaya başlar. Karanlık bir ortamda kendisini bulur. Artık her şey ona karşıdır ve durumdan çıkmak için elinden geleni yapması gerekiyordur.

Bütün hayat deneyimlerini ise blog sayfasına yükler. İnsanların ilgisini çeker ve kitap çıkartır. Filmde bolca erotik sahneler yer alıyor. 18 yaşından küçüklerin izlemesi uygun değildir.

Brezilyalı Telekızın İtirafı filmini altyazılı olarak bolfilmizle.com adresinden izleyebilirsiniz.
7.1
Toplamda 49 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı