1. How to Sell Drugs Online Fast 1. Sezon 2. Bölüm izle 1. Sezon  -  2. Bölüm

  How to Sell Drugs Online Fast 1. Sezon 2. Bölüm izle

  Life's Not Fair, Get Used to It 720P Türkçe Altyazı

  7.8
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

    31.05.2019   686

  How to Sell Drugs Online Fast 1. Sezon 2. Bölüm izle. How to Sell Drugs Online Fast dizisi 1. sezon 2. bölüm türkçe dublaj izleyin.
 1. How to Sell Drugs Online Fast izle

  How to Sell Drugs Online Fast izle

  IMDb : 8.1 1 Sezon6 Bölüm

      8.1   1.014

  How to Sell Drugs Online Fast izle. Dizi 2019 yapımı netflix yapımıdır. Aslında başta birçok kişi ergen dizisi diye izlemese de izleyince devamı nerede diye beklemeye başlamıştır. Alman yapımı olmasına rağmen beklenildiğinden daha iyi ve 8 imdb puanıyla bunu kanıtlıyor. Dizi de uyuşturucu kullanmaya başlayan eski kız arkadaşını geri elde etmeyi kafaya koymuş ve bunun içinde uyuşturucu işine girmiş çocuğun hayatını izliyoruz. How to Sell Drugs Online Fast dizisi izle Kız arkadaşının Amerika'ya gitmesiyle uzun bir ayrı kalma dönemi geçiren Moritz, gelişi için bir sürpriz planlamaktadır. Fakat gelen arkadaşı değişmiş ve soğuk davranmaktadır. Bir süre sonra fark eder ki uyuşturucuya ectasy'e alışmış ve okulda kendisinden yakışıklı bir torbacı çocuğa yakınlaşmaya başlamıştır. Kendisine de ara verelim deyince Moritz onu kazanmanın tek yolu ona ectasy bulmaktır deyip bir torbacıya koşar ve borçla hapları alır. Tabii ki işler düşündüğü gibi gitmez ve bu borcu ödemek için internete How to Sell Drugs Online Fast yazar. Sonrasında arkadaşı Lenny ile site kurup internette satmaya başlarlar fakat torbacılarıyla başı derde girmiştir. How to Sell Drugs Online Fast Türkçe Dublaj izle
  •  Durum: Sezon Finali
  •  Orjinal Adı: How to Sell Drugs Online Fast
  •  İlk Yayın Tarihi: 31.05.2019
  •  Bölüm Süresi: 30 Dakika
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı