Beyrut – Beirut izle

Beyrut – Beirut izle
720P 6.2
1972'de Mason Skiles Lübnan'da Beyrut'ta Lübnanlı eşi Nadia ile birlikte yaşayan ABD'li bir diplomattır. Ailesi olmadığını iddia eden 13 yaşındaki Filistinli bir çocuk olan Kerim'e bakmaya başlar. Bir partiye ev sahipliği yaparken Skiles, kardeşi Rafid Abu Rajal'ın 1972 Münih katliamıyla bağlantılı olan Kerim'i sorgulamak isteyen arkadaşı CIA yetkilisi Cal Riley tarafından karşı karşıya kalırlar. Partide Kerim'in kardeşi Kerim'i kaçırır. Silahlı çatışmada Nadia öldürülür.

On yıl sonra Skiles alkolik olur ve Yeni İngiltere'de serbest meslek emek hakemi olarak çalışır. Özellikle uzlaşmaz partiler arasında bir emek meselesini tahrip ederken ve küçük firmasını ayakta tutmaya çalışırken, ABD hükümeti adına eski bir müşteri olan Sully ile yakınlaşmaya başlarlar. Sully, Skiles'in Lübnan'da akademik bir ders için gideceğini açıklar. Skiles başlangıçta Beyrut'a gitmeye karar verir. Donald Gaines, Albay Gary Ruzak ve Büyükelçi Frank Whalen'in yanı sıra CIA subayı Sandy Crowder ile birlikte çeşitli hükümet yetkilileriyle bir araya gelir ve Cal Riley'nin kısa süre önce Lübnan'da kaçırıldığını öğrenir. Kaçıranlar özellikle Skiles'ı müzakereci olarak istemişlerdir.

Grup adam kaçıranlarla buluşur ve Kerim ile buluşması gerektiğini anlar. Kerim kardeşi Riley karşılığında serbest bırakılacağınıı talep eder. Skiles, İsrail'in Rafid'e sahip olduğundan şüphelenir ve serbest bırakılması için Ruzak ile birlikte seyahat eder. İsrailliler Rafid'e sahip olmadıklarını ve Skiles, Riley'nin karısı Alice ile görüşmek üzere Beyrut'a geri döner.. Alice, Riley'nin kaçırılmasından Skiles'i sorumlu tutar ve Riley'nin Nadia'nın ölümü için hissettiği suçluluktan dolayı Lübnan'da kaldığına inanır.

Ertesi gün Skiles konferansı Beyrut Amerikan Üniversitesi'ni ziyaret ederken binanın dışında bir araba patlatılır. Kargaşada Skiles'in Kerim ile buluşması için ayrılması talimatı verilir. Kerim onu ​​Skiles'a Filistin Kurtuluş Örgütü'nü gizlice söyleyen Riley'ye getirir. Gaines'in elçilikten para çaldığını ve Riley'nin ortadan kaybolmasından kısa bir süre önce bir rapor hazırladığını ortaya koyar.

Film sona erdiğinde İsrail Lübnan'ı işgal eder. Ülkede uluslararası katılımın artması ve nihayet 1983'te ABD Büyükelçiliği ve ABD Deniz Piyadeleri kışlasının bombalanmasıyla ilgili haberler gösterilir.
  •  Süre: 110 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 1.297
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 0
  • Kalite :720P
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı