Benimle Ol – Lie with Me Full HD izle

Benimle Ol – Lie with Me Full HD izle
1080P 5.4
+18 yaş kategorisine hitap eden Benimle Ol, Lie With Me (2005) filminde cinsel hayatta doyum noktası olmayan bir kadını ve hayatının değişim süreci konu alınıyor.

Leila cinsel açıdan hiç bir şekilde tatmin olmamaktadır. Karşı cinsten bir çok kişi ile sadece fiziksel temas kurmak ve haz almak için iletişim kurar. Doyumsuzluğunu gidermek için bu şekilde davranmaktadır.

Hiç beklemediği bir anda karşısına David çıkar. David ile diğer erkekler gibi düşünür ama yanıldığını kısa süreçte anlayacaktır. Çünkü Leila artık kısa süreli ilişkilerde doyumsuzluğunu tatmin etmek değil aşkın peşine düşmüştür. David ile birlikte kalabilmek için elinden gelen bütün çabayı gösterecektir.

Erotik filmleri izleyebilmeniz için yetişkin olmanız gerekmektedir. Sitemizden altyazılı olarak Lie with me filmini full hd kalitede reklamsız izleyebilirsiniz. Benimle ol olarak çevirilen film Türk sinemasında da büyük talep görmüştür.
5.9
Toplamda 117 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı