Batman: Hush – Batman: Şşşş! izle

Batman: Hush – Batman: Şşşş! izle
1080P 6.9
Bruce Wayne Selina Kyle ve çocukluk arkadaşı ve ünlü beyin cerrahı Thomas Elliot ile bir akşam partisine katılır. Alfred'den bir uyarı alır ve çocuk kaçırıldığını öğrenir. Kısa bir dövüşten sonra Batman çocuğu kurtarır ancak Catwoman fidye parasını çalar. Batman onu takip ederken gizemli bir figür fark eder ve kafasına orada darbe alır. Catwoman ve Batgirl tarafından kurtarılana kadar bir grup yakındaki suçlu tarafından neredeyse öldürülesiye dövülür. Catwoman, fidye parasını hipnotik bir öpücükle kontrol ettiği Poison Ivy'ye teslim eder.

Alfred, Bruce'un beynindeki kafatası parçalarını çıkarmak için Thomas ile temasa geçer. Batman Bane'yi paranın nerede olduğu hakkında sorgulamak için kurtarır ve Blackgate Cezaevi'ni ziyaret eder. Bane kaçar ve Batman onu izleyebilmek için Bane'in kaçmasına izin veren Amanda Waller ile bir anlaşma yapar. Bane, Batman'i Ivy'nin Catwoman'ın bulunduğu terk edilmiş serasına götürür. Waller Bane'yi yakalar ve Blackgate'e geri gönderir. Ivy'nin manipülasyonuna misilleme isteyen Catwoman bir öpücük karşılığında Batman'e nerede olduğu hakkında bilgi sunar ve aralarında sürekli bir romantizm yaşamaya başlayacaklardır.

Batman ve Catwoman Ivy'yi Metropolis'e kadar takip eder. Sonrasında Batman Adalet Birliği'nin deneme görevlisi olan Lex Luthor ile yüzleşecektir. Sonrasında Ivy'nin Süpermen'i ele geçirdiğini bulur ve ona Batman ve Catwoman'ı öldürmesini emredildiğini öğrenir. Batman, Superman'ın bilinçaltının Ivy'nin etkisine karşı koyduğunu ve her ikisini de öldürme girişimlerini geri çektiğini gözlemler. Kriptonitten yapılmış muştaları kullanan Batman Superman'ı çalıştırırken Catwoman, Lois Lane'nin Daily Planet binasından düşmesine izin verir. Superman, Lois'i kurtarmak için Ivy'nin kontrolünden kurtulur.

Batman, Superman ve Catwoman, Hush adında gizemli bir düşman tarafından manipüle edildiğini ortaya çıkaran Ivy'yi yakalamak için birlikte çalışır. Hush, Ivy'nin Harley Quinn'i kaçırdığını Joker'e göstererek onu gruba alırlar. Bu durumun üstesinden gelebilecekler mi?
  •  Süre: 82 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 1.178
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı