Atlantique izle

Atlantique izle
1080P 6.7
Atlantik kıyısı boyunca uzanan popüler bir Dakar banliyösüne inşa edilen bir kulede çalışan işçilere aylarca maaş ödemeden çalıştırırlar. Yaşadıkları sıkıntılar bitmek bilmez ve artık işçiler bir son vermek ister. Aralarında konuşurlar ve daha iyi bir gelecek için ülkeyi terk etmeyi planlar. Ülkeden ayrılmayı düşünenler arasında Ada’nın sevgilisi Süleyman da vardır.

Ada ve Süleyman birbirlerine delilercesine aşıktır fakat Ada başka biri ile evlenmek zorundadır. Ada'nın bir seçim hakkı yoktur. Artık evlendirilmek zorundadır. Düğün hazırlıkları başlar. Süleyman ve arkadaşları gitmeye karar verir ve ükeyi terk ederler. Ada'nın düğünü başlar ve bir yangının ortasında kala kalır. Ada'yı aşkı Süleyman kurtarır fakat Ada Süleyman olup olmadığına emin olamaz.

Düğün gecesi Ömer oda da yanmıştır. Davaya bir dedektif atanır. Ada şüphe altındadır. Sorgulamalara ve bekaret testine tabi tutulur. Dedektif şüphelerinde haklı mı? Atlantique Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı Full HD 1080p Tek Parça izle.
4.2
Toplamda 4 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı