Amerikan Pastası 1 Film izle

Amerikan Pastası 1 Film izle
1080P 6.4
4 tane zıbır gencin hayat dolu ve heyecanlı sahnelerine izleyici olarak girmenin gururunu yaşıyoruz. Gençler kızlar hakkında pek bilgisi olmasa da kızlarla takılmaktan çok zevk alacakları için çok şekilli strateji uygulayacaklardır ancak beceriksiz oldukları için işi ellerine yüzlerine bulaştıracaklar mı dersiniz? Erotik sahnelerin bol olduğu filmde komedi ve romantik sahneleri de eksik etmemişler aslında. Erkeklerin beceriksiz olmasına karşın istedikleri kızlar bu konularda daha tecrübelidirler ve ne yapmak istediklerini iyi biliyorlardır. Bunun sonucunda yaş pasta alma karar verirler ve bu pasta ile ne yapacaklar dersiniz?

Aksiyon olarakta bilin Will Smith Başrollerinde oynadığı İkizler Projesi izleyebilirsiniz.

Biliyormusunuz? 1997 yılında çekilmiş en komik sahnelere sahip olan bir filmdir ve içinde erotizm sayfalarını aynı zamanda romantik sahnelere konu alan bir filmdir. Seks sahnelerin ve beceriksiz gençlerin bu filmde uzunca boy gösterdiği aşikardır sizce bu rezilliklerini erkekler tayfası nasıl kendi lehine çevirecekler dersiniz? Ancak üzücü bir haberde vermek gerekirse bu filmi Amerika birleşik devletlerinde 17 yaş ve daha alt yaşlarda olanlar bu filmi izleyemez diye sınır konulmuş filmlerdendir ancak dünya üzerinde en çok tutulmuş filmlerde birisidir.

Amerikan Pastası 1 Geçmişe Sizi Götürecek


Aslında akıl sır ermediği konu bu film neden şiddet içeren içeriklerle (kategori) ile aynı kefeye konuldu dersiniz? Bunun cevabını filmi izledikten sonra kendinizde cevap bulabilirsiniz. Sizce bu film şiddet içerin kategorisinde olması normal midir? Hadi bu sorunun cevabını yorumlarda bize bildirin ve herkes bu konuda bilgi sahibi olsun. Bolfilmizle.com olarak Amerikan pastası serisinin tamamını sitemizden izleyebileceksiniz.
  •  Süre: 95 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 8.157
  • Beğen: 14
  • Beğenme: 10
  • Kalite :1080P
7.5
Toplamda 56 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı