Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma izle

Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma izle
1080P 6.1
Seattle'da Forks'tan uzak olmayan Victoria, gerçek aşkı James'i öldürdüğü için Edward Cullen'deki intikamını almak için insanları vampire çevirerek bir ordu oluşturur ve Riley Biers'e saldırır. Forks'ta Edward ve Bella Swan vampir olmak konusunda sürekli tartışırlar. Edward, vampir olduğunda 19 yaşındaydı. Bella'yı evlenene kadar bir vampir haline getirmeyi reddeder. O zamana kadar tüm insani deneyimleri dolu dolu yaşamasını ister. Bu arada Charlie Swan, Riley Biers'in ortadan kayboluşunu araştırır. Edward kaybolmasının yeni doğan vampirlerden kaynaklandığından şüphelenir. Şüphelerinin Riley'nin Bella'nın odasına girmesi olduğunu düşünür.

Edward Bella'nın güvenliği için endişelenir. Jacob Black ve geri kalan kurt adamlar ona asla zarar vermeyeceği konusunda ısrar eder ancak Edward hala ikna olmaz. Bella, Jacob'u görmek için La Push'a gider ve zarar görmeden eve döner. Ziyaretlerinden biri sırasında Jacob, Bella'ya aşık olduğunu itiraf eder ve onu zorla öper. Öfke ile Bella'nın elini burkuyor ve Edward daha sonra Jacob'u tehdit eder. Bella mezuniyet partisinde Jacob'un özrünü kabul eder ve affeder.

Bu sırada Alice, yeni doğan ordusunun Riley Biers liderliğindeki Forks'a saldırdığı yönünde bir gelecek görür. Quil ve Embry eşliğinde Jacob söylediklerini duyar ve Cullens ibir ittifak olur. Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma - The Twilight Saga: Eclipse Full HD 1080p Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı Tek Parça Donmadan izle..
  •  Süre: 124 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 1.288
  • Beğen: 1
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P
8.4
Toplamda 4 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı