Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 izle

Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 izle
1080P 6.3
Yeni doğum yapan Bella insandan vampire dönüşmüş bir şekilde uyanır ve kızı Renesmee ile tanıştırılır. Diğer Cullenslar ve Jacob Renesmee'nin yakınlarında kalır. Jacob Renesmee'ye karşı oldukça korumacıdır. Bella ona baskı yapar ve Jacob da Renesmee'ye mühürlendiğini söyler. Bu sırada Bella'nın babası Charlie, Bella'nın sağlığıyla ilgili Cullens ile iletişime geçmeye çalışır. Carlisle Washington Forks'tan ayrılmak zorunda olduklarına inanmak istemez. Jacob, Renesmee'yi kaybetmemek için umutsuz, Charlie'yi ziyaret eder ve Bella'nın hayatta ve iyi olduğunu söyler ancak daha iyi olmak için değişmek zorunda kaldığını anlatır.

Jacob ayrıca Charlie'ye yaşadığını düşündüğü dünyada yaşamadığını söyler ama vampirler hakkında hiçbir şey söylemez. Daha sonra kurt formuna geçer. Charlie daha sonra Cullen evini ziyaret eder ve Renesmee ile tanışır. Carlisle, Renesmee'nin hızlı büyümesini izleyerek birkaç ay geçer. Ormanda bir gezide Irina uzaktan Renesmee'yi görür ve soru sormadan ölümsüz bir çocuk olduğunu varsayar. Ölümsüz çocuklar çocukluk döneminde değiştirilen vampirlerdir ve eğitilemedikleri veya kısıtlanamadıkları için tüm köyleri yok etmişlerdir.

En son onları yaratan ebeveynler gibi idam edilir ve bu çocukların yaratılması yasa dışı ilan edilir. Irina Volturi'ye gördüklerini söylemek için gider. Alice, Volturi ve Irina'nın Cullens'i öldürmek için geldiğini görür ve diğerlerine Renesmee'nin ölümsüz bir çocuk olmadığını ifade etmek için ellerinden geldiğince çok tanık toplamalarını söyler. Peki Renesmee ölecek mi? Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 Full HD 1080p Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı Tek Parça Donmadan Bol Play keyfi ile izle..
  •  Süre: 115 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 1.210
  • Beğen: 1
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P
1.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı