Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1 izle

Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1 izle
1080P 6
Bella Swan düğünü için hazırlanır. Bella ve Edward Cullen'in düğününe davet edildikten hemen sonra kasabadan ayrılan Jacob Black geri döner. Jacob ile ormanda dans eden Bella ve Edward balayını hala insanken tamamlamayı planladıklarını itiraf eder. Jacob böyle bir hareketin onu öldürebileceğini bilerek öfkelenir. Sam ve diğer üyeler Jacob'u sakinleştirmeye çalışır.

Düğünden sonra çift balayını Isle Esme'de geçirir ve ilk kez sevişirler. Ertesi sabah Edward, Bella'nın çok sayıda morluğa sahip olduğunu ve ona zarar verdiğini fark eder. Bella bu deneyimden zevk aldığı konusunda ısrar eder. Edward, vampir olana kadar tekrar sevişmemeye söz verir. Düğünden iki hafta sonra Bella, uyandıktan sonra kusar ve döneminin geç olduğunu fark eder. Alice ve Carlisle Bella'yı arar ve iyi olup olmadığını sorar. Tamamen emin olmadığını belirtir ve hamile olduğunu fark eder. Endişeli Edward, Bella'nın hamilelikten sağ çıkamayacağını tahmin eder.

Ona Carlisle'ın bebeği çıkarması gerektiğini söyler. Bella kabul etmez ve çocuğunu korumak istediğini söyler. Edward'ın kız kardeşi Rosalie onu ikna eder. Forks'a, Washington'a uçarlar. Bella sadece iki haftadır hamile olmasına rağmen bebek hızla büyür. Jacob Cullens'ın evine koşar. Bella'yı hamile solgun ve zayıf görür. Peki Bella sağ kurtulabilecek mi? Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1 - The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı Full HD 1080p Tek Parça Donmadan izle..
  •  Süre: 117 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 1.641
  • Beğen: 0
  • Beğenme: 0
  • Kalite :1080P
10.0
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!