Açlık Oyunları: Alaycı Kuş: Bölüm 2 izle

Açlık Oyunları: Alaycı Kuş: Bölüm 2 izle
1080P 6.9
Katniss Everdeen, beyni yıkanmış bir Peeta Mellark tarafından saldırıya uğrar. 2. Bölge'deki Capitol'un cephaneliğine yapılan bir saldırıya katılır. Pugnax adlı ağırlaştırılmış bir sivil onu vurur. Kurşun geçirmez Alaycı Kuş kostümü sayesinde kurtulur. Başkan Coin, Katniss'in Kongre Binası'na sızmaya hazır bir grup isyancının "Yıldız Ekibi" ne katılmasına izin vermez.

Johanna, Katniss'in Yıldız Ekibi'ne giderken bir helikoptere gizlice girer ve Katniss'i korumayı teklif eder. Yakın zamanda evli bir Finnick olan Gale ve hala tam olarak iyileşmemiş olan Peeta'nin ekibi ile buluşur. Boggs liderliğindeki ekip Boggs'un holografik haritasıyla yol boyunca yerleştirilmiş bubi tuzaklı "bölmelerden" kaçarak Kongre Binası'na doğru ilerler. Boggs, bir kapsül tarafından ölümcül şekilde yaralanır ve ölmeden önce Holo'yu Katniss'e verir. Peki ya daha sonra ne olacak? Açlık Oyunları Tüm Serisi! Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 2, The Hunger Games: Mockingjay - Part 2 Full HD 1080p Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı Tek Parça Donmadan bol play keyfi ile izle...
8.2
Toplamda 5 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!