Yakında Filmleri, Yakında Vizyona girecek filmler ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Yıldızlara Doğru Türkçe Dublaj Full izle
Tüm Bilgiler
Yıldızlara Doğru Türkçe Dublaj Full izle Bilim Kurgu, Dram 
Türkçe Dublaj
Yıldızlara Doğru Türkçe Dublaj izleBilimkurgu ve macera dalında eşsiz mükemmel bir film. Roy McBride babası gibi bir astronottur. Küçükken babasını hep başkalarıyla büyümüş ve babasının izinden gitmeyi tercih etmiş Roy babasının uzayın derinliklerinde yıllar önce dünyayı kurtarmak için gitmiş ve bir daha dönmemesi üzerine astronotluk görevini babasının görevi olarak benimsemiş ve en başarılı şekilde çalışmaktadır.Bir gün gene uzaydayken uzay istasyonunun bakımı görevindeyken uzaydan gelen bir dalga ile uzay istasyonu hasar alır ve parçalanmaya baçlar istasyonun dışında tamir yaparken yakalanan Roy kendisini uzay boşluğunda sürüklenirken bulur ve biraz sürüklendikten sonra atmosfere giren Roy kendisini koruyan elbiselerinin sayesinde atmosferden geçer ve otomatik paraşüt sayesinde baygın bir şekilde dünyaya baygın ve hiç bir şey hatırlamaz halde iner.Yıldızlara Doğru izleRoy McBride kendine geldiğinde hastane odasında ne olduğunu hatırlamadan yatarken bulur bu esnada dünyada kırmızı alarm verilmektedir kaos oluşmuştur dünyaya çarpmaya doğru gelen bir gök taşı olduğunu ve bütün sistemlerin alt üst olduğunu dünyanın yok olmaya doğru gittiği bir olumsuz durum oluşmuştur.Kendine gelir gelemez hemen görev yerine giden Roy durum hakkında bilgi alır ve uzaya giden ekibin içinde yer alır bu esnada babasının da yıllar önce galaksinin dışına dünyayı kurtarmak için kendisini ve ekini feda ettiğini öğrenir babasının yaptıklarıyla kendini yetiştiren Roy bu görevi tereddüt etmeden alır ve hazırlıklara başlar.Artık dünyanın kaderi Roy un elindedir ailesiyle vedalaşarak babasının gittiği galakside de yaşama ihtimali olduğunu öğrenerek hareket ederler artık bütün dünyanın umutları olmuşlardır.Yıldızlara Doğru Filmi izleBabasının tün güneş sistemiyle ilgili bir proje hakkında çalıştığını öğrenen Roy bu projenin kontrollünden çıkarak dünyayı tehdit ettiğini de uzaya çıktığında öğrenmiştir ve asıl görevin bu olduğunu babasının da yaşadığını öğrenmiştir ama bu görev için galaksinin sonralarına gitmesi gerektiğini bilmektedir ve hiç tereddüt etmez güneş sistemin dışına doğru yol alır hem dünyayı kurtaracak hende babasını bulacaktır kararlıdır.Fakat bu görev göründüğü kadar kolay olmayacaktır başka gezegene inen Roy ve ekibi burada bir dizi olaylarla karşılaşır karşılaştıkları bütün zorluklarla bir şekilde mücadele eden Roy ve ekibi canları pahasına dünyayı kurtarır ve galaksinin dışında dünyanın nasıl bir yerde ve uzay teorilerini alt üst edecek yeni keşif ve bilgiler vererek uzay programlarının ve çalışmalarının bambaşka bir yere gitmesine yol göstererek kendilerini bilim için feda ederler.
 • 2019
 • ABD,Brazil,China
 • 720P
 • 170
 • 10
7. Koğuştaki Mucize (2019) Yerli Film izle
Tüm Bilgiler
7. Koğuştaki Mucize (2019) Yerli Film izle Dram, Yakında 
Türkçe Dublaj
7. Koğuştaki Mucize 2019 Terli Film izleSon yıllarad yapılmış en iddalı dram filmlerinden olup kesinlikle acıları iliklerinize kadar hissedeceginiz ve hayatı sorgulayacagınız bir film olmuştur.Aras Bulut İynemli'nin harika oyunculuguyla Mehmet Ada Öztekin'in yönetmen koltuguna oturdugu harika bir filmdir.Filmde bir baba ile kızının arasında geçen duygu dolu sevgi dolu bir konu işlemektedir.Kızı dogururuken len annesinin arkasından babasının dünyası başına yıkılır ve çok sevdigi eşine veda etmeye dayanamaz ölümü düşünür tam kendi hayatına son verme kararı aldıktan sonra ilahi bir şeyler olur ve babası küçük kızın gözlerine bakar ve beni brakma anlamı çıkarır ve intahar etmekten vaz geçer kızına sarılır. Onu asla yalnız bırakmaması gerektigini anlar özür diler ve eşinden emanet oldugu için onunla hayata tutunmya karar verir.Yerli Film izle7. Koğuştaki Mucize 2019 Film izleKüçük kızın herşeğiyle birebir ilgilinen baba kısa sürede kendisini toplar ve köyünde işiyleriyle ve kızıyla hayatını geçirmeye başlar.Kız büyüdükçe babasına ilgisi artar ve babası da küçük kızının hayattaki her şeyi oldugunu ve annesinin en kutsal emaneti oldugunu anlar ve birbirlerini severek hayatlarına devam ederler.Kücük kızı artık büyümüştür 7 yaşaıana gelmiş babasına her işinde yardımcı olmaya başlamıştır.Fakat babasının eşini kaybettigi dönemde piskolojik sorunlarından dolayı aklı küçük bir çocuk aklı gibi olmuştur ve hataını bu şekilde devam ettirmektedir.Bir gün beklenmedik bir olay olur ve küçük kız kaybolur ve tecavüze ugrayıp öldürüldügü düşünülmektedir şüpheli olarakda en yakını olan akli zekası 7 yaşında bir çocuk gibi olan babasıdır.7. Koğuştaki Mucize Yerli Film izleKöyden yakın akrabaları ve baba kızın arasındaki ilişkileri yakından bilen tanıdıkları bu işin babasının yapmadıgını ve onun kızını çok sevdigini ona asla kıymayacagını söylesede jandarma delil bulamadıgından dolayı şüpheli olarak babayı tutuklamış ve işkence ederek sorgulamaya başlamıştır.Akli dengesi bozuk olan adam bir yandan da kızının bu yaşadıklarının sorumlusu kendisi oldugunu düşündükleri için de olan beynide yanmış artık hiç birşey yapmadan ölmeyi istemektedir.Bir süre işkenceye maruz kalan adam konuşmayınca artıg kendine gelemsi için cezaevine atarlar 7 koguşa babası orda acılarını dindirmeye çalışırken bir yandan da kızını düşünür.Tam gene intaharı düşünen baba uykuya dalar ve gene ilahi birşeyler olur ve kızının yaşadıgını rüyasında görür ve umutla beklemeye başlar kızının oyun oynarken kayboldugunu ve düşerek baygın oldugunu uyanınca kendisini bulan çobana duruma anlatan kız hemen babasına koşar ve cezaevinde oldugunu ögrenice yanına gider onu şuçlayan herkezin gözü önünde babasına sarılır ve kavuşurlar.
 • 720P
 • IMDb 5.0
 • 15
 • 5
Eltiler Savaşı Full Yerli izle
Tüm Bilgiler
Eltiler Savaşı Full Yerli izle Komedi, Yakında 
Yerli Film
Eltiler savaşı izle birbiriyle iyi anlaşan aynı zamanda da birbirlerini çekemeyen iki eltinin komik hikayesini anlatmaktadır.Elti olmadan önce iki iyi arkadaş olan Sultan ve Gizem çok iyi anlaşmakta ve her şeyi beraber yapmaktadırlar beraber gezmeye beraber eğlenmeye bütün yaptıkları aktiviteler de beraber katılırlar aynı zamanda da çok fazla sosyal medya bağımlısı olan iki iyi arkadaş yaptıkları her şeyi ve yaşadıkları olayı sosyal medyadan paylaşarak herkesi ve kendi aralarında birbirlerini kıskandırmaya çalışmaktadırlar eltilerden büyük olan Sultan biraz daha ağır başlı ve oturaklıdır küçük olan Gizem ise biraz daha haşarı ve hobba bir kızdır ikisi aynı zamanda da aşk arayışındadırlar.Bu ikili beraber takılırken bir gün bir kafe de otururken iki genç ve yakışıklı erkekle tanışırlar ve hoşlanırlar önceleri bu iki kişiyle sadece arkadaş olarak başlayan gezmeler Sultan'ın o çocuklardan birisine aşık olmasıyla değişmeye başlar. Önceleri Gizem de o çocuktan hoşlandığı için aralarında tatlı bir rekabet olur ama o delikanlıda gönlünü Sultan'a kaptırmıştır. Eltiler Savaşı Gizem ne yapsa ne etse onu elde edemeyeceğini anlar ve peşini bırakır kendisinin de hemen birine aşık olması lazımdır ve oda diğer arkadaşına karşı aşık olmak için uğraşır ve beraber daha çok vakit geçirmeye başlarlar bunun üzerine dörtlü arkadaş gurubu olarak takılmaya başlarlar ama aralarındaki rekabet artarak devam etmektedir.Bir gün Sultan arkadaşı Gizem'e o çocukla evlenmek istediğini söyler ve hazırlıklara başlamıştır bile. Bunu duyan Gizem de durur mu oda erkek arkadaşına evlenme teklifi yapar ve onlarda evlilik kararı almışlardır. İki elti bu arada tatlı rekabetleri devam ederken evlenecekleri adamların hayatını yaptıkları birbirinden anlamsız rekabetle zorlaştırırlar. Eltiler Savaşı izle, Fakat buraya kadar gelmiş işleri bozmak istenmeyen iki adam mecbur eşlerinin çekişmelerine göz yumar ve her istediklerini yapmaya çalışarak evlenirler bununla da yetinmeyen eltiler evlendikten sonrada birbirlerine üstünlük kurmak için var güçleriyle birbirlerini kıskandırmak için çalışmalarını anlatan harika bir komedi filmidir keyifle izlemenizi tavsiye ederiz.
 • 2020
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 9
 • 22
 • 0
The Aeronauts Türkçe Dublaj Filmi izle
Tüm Bilgiler
The Aeronauts Türkçe Dublaj Filmi izle Aksiyon, Biyografi 
Türkçe Dublaj
The Aeronauts Türkçe Dublaj izle, Yıl 1862 insanlık çok hızlı gelişmekte ve gelişmeye devam etmektedir. Bilim adamları artık büyücü diye zindanlara atılmaz veya cezalandırılmaz vede öldürülmez. İnsanlar artık bilime inanmış ve bilim insanlarının değerini bilmeye başlamışlardır. Devletler bile bilim ve teknolojiye olan inançlarını perçinlemiş ve bilim insanlarına azda olsa destek vermektedirler. Pilot olan Amelia Wren bilim insanı olan James Glaisher de bilim aşığı başarılı ve cesaretli iki mucittir. Bu iki kafadar bilim adamı göklerdeki olayı merak etmekte ve gökyüzünde olayların nasıl geliştiğini öğrenmek için göklere çıkmaya karar verirler. The Aeronauts izle, Bir adet sıcak hava balonu icat etmeye başlarlar.Gece gündüz çalışan iki bilim insanı sıcak hava balonunu yapar. Biraz denemeleri yapıldıktan sonra uçmaya hazırdır. Gökyüzüne çıkmak, hava olaylarının nasıl geliştiğini ve havanın ilerisinde daha neler olduğunu öğrenmek için gökyüzünün en sonuna çıkmalarından başka çareleri yoktur. Balona atlayan iki bilim insanı havayı gözlemlemek için havalanmaya başlarlar. Lakin bu balonu yeni yaptıkları için biraz da korku vardır içlerinde geri dönememek gibi. Önce atmosferin altında biraz deney yaptıktan sonra biraz daha yükselmeye karar verirler. James o kadar yükselmenin fazla olduğunu söylese de Wren bir şey olmayacağını asıl deneyin orada daha sağlıklı olacağını söyler. Hızla atmosfere doğru yükselmeye başlarlar.Atmosfere kadar yükselirler ve buradan uzayı gözlemlemeye ve deneylerini yapmaya başlarlar.Fakat havanın bir anda değişmesiyle beraber fırtına çıkar hava balonu dahada yükselmeye başlar. Durdurmaya çalışırlar, balon savrulmaya başlar işler iyice kontrolden çıkmaya başlar. Deney yapmaya gelen bu iki bilim insanı için artık her şey hayatta kalma mücadelesine dönmüştür.Atmosferden çıkmaya ve uzaya savrulmaya ramak kala usta bir pilot olan Amelia balonun havasının kesilmesi gerektiğini düşünür ve balonun üzerine çıkmaya karar verir. Fırtınada orada durması imkansızdır fakat başka çareleri yoktur. The Aeronauts geçmişte bilim için kendilerini feda eden bütün bilim adamlarına itafen yapılmış harika bir bilim kurgu macera filmidir. İyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • ABD,İngiltere
 • 720P
 • 21
 • 0
Ölümcül Temas Türkçe Dublaj HD izle
Tüm Bilgiler
Ölümcül Temas Türkçe Dublaj HD izle Gerilim, Yakında 
Türkçe Dublaj
Ölümcül Temas izleTek başına yaşayan genç bir kadın standart bir hayat sürmektedir bir şirkette sıradan bir elaman olarak çalışmaktadır her gün hayatı sabah erken kalkıp spor yapmak ve akşam iş çıkışı kafe de takılıp eve gitmektir bir gün spor yaparken tenha bir sokakta koşarken beklenmedik bir şey olur ve bir anda yanına gelen bir kişi tarafından ağzı kapatılır karşılık vermesine rağmen başarılı olamaz ve kaçırılır bir arabaya atılan genç kadın nereye gittiğinden ve kimin kaçırdığından habersiz korku içinde ağlamaktadır. Aklından ona kimin kötülük yapacağını onu ne için kaçırdıklarını düşünür kimseyle bir husumeti olmadığı için aklına kimse gelmez yorgun düşen genç kadın çaresizlik içinde sonunun ne olacağını bilmeden kaderine razı olur.Ölümcül Temas Türkçe dublaj 2019 film izleBayağı bir yol gittikten sonra aracın kapısı açılır ve hiç tanımadığı bir yerde tropik bir adada bulur kendini tek başınadır orada ve kaçıranlardan ve hatta adada kimse yoktur çıldırma aşamasına gelen kadın ada olduğunu bilmediği yerde hemen kaçma girişimine başlar fakat çok geçmeden bulunduğu yerin bir ada olduğunu ve kaçmak için hiç bir aracın olmadığını anlar kafasında deli sorular olan kadın adada gezinirken iki kişiye rastlar ve bu insanlardan yardım ister fakat onlara da güvenemez iki kişi kadına yardım etmeye ve hep beraber adan kurtulmaya çalışır. Genç kadın çaresiz bir şekilde onlarda dolaşır ama onların kaçırdığını bunun bir oyun olduğunu düşünür onlarla kavga eder ve birisini yaralar kaçar adada genç kadını tekrar bulan iki kişi onu kaçırmadıklarını ve ne olduğunu anlamaya çalıştıkları konusunda genç kadını ikna ederler.3 Liver 2019 Türkçe Dublaj film izleÇok geçmeden onu kaçıran kötü insanlar adaya gelir ve ölüm kalım savaşı başlar artık o iki kişinin kötü adam olmadığını anlar ve beraber hareket etmeye başlarlar dost olurlar aralarında konuşurken içlerinden birisinin kendisine 15 sene önce tecavüz etmeye çalışıp hapse attırdığı adam olduğunu öğrenir ve yeniden korku dolu anlar yaşamaya başlaması üzerine onlardan tekrar kaçar ve bu seferde onu kaçıran çetenin eline düşer tek başına olduğunu ve kurtulmak için kendisinin bir plan yapması gerektiğini anlar ve harekete geçer bağlı olan ellerini çözer ve bir kişiyi rehin alarak tekrar kaçar bütün çete üyeleri peşindeyken adadan bir yolcu gemisi gelmesiyle kaçar ve hayata tekrar tutunmanın mutluluğunu yaşar.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 1.5
 • 40
 • 0
Parazit Türkçe Dublaj 2019 izle
Tüm Bilgiler
Parazit Türkçe Dublaj 2019 izle Aile, Dram 
Türkçe Dublaj
Parazit Türkçe Dublaj izleParazit izle, zengin ve fakir iki aile arasında önce samimiyet sonra rekabet daha sonra eve bir Parazit kişinin gelmesiyle tehlikeli olan ailelerin yaşamını konu almaktadır.Park ailesi atadan gelen zenginlikler içerisinde yaşayan her istediğine ulaşan ve ne yapmak isterlerse anında yapabilecek zenginliğe ulaşmış köklü ve ülkede sayılana,sevilen,tanınan bir ailedir.Günlük hayatlarında her şey rutin gider yoğun iş tempoları toplantılar yemekler ihaleler binlerce çalışanları her şey bu Park ailesine göre işlemektedir fakat bu kadar yoğunluk içinde unuttukları asıl ve köklü olan bir şey vardır oda sevgidir. Her şey böyle giderken beklenmedik bir şekilde bu zengin ve köklü ailenin yolu hayatta hiç şansları olmayan ve hiç bir servete ulaşamayan fakir bir aile olan Kim ailesiyle kesişir.Parazit izle 2019İki ailede birbirlerinin hayatlarından hemen etkilenirler birbir hayatlarındaki eksikleri karşı ailede gördükleri için hemen kaynaşırlar ve sık bir şekilde görüşmeye başlarlar.Fakat bu ilişki fakir olan Kim ailesi için bulunmaz bir fırsat gibi görünmektedir bu zengin dostlarını kaybetmek istemeyen Kim ailesi zenginlik için hayatlarının fırsatını yakaladıklarını düşünmekte ve bu dostluğu uzun bir zamana yaymaya çalışmak için harekete geçmeye başlarlar Kim ailesinin yetişkin çocukları olan Ki woo zengin ailenin çocuklarını eğitmek yetiştirmek için hemen Park ailesinin yanında işe başlar.Hayat yavaş yavaş bu fakir aile içinde yoluna girmeye başlamıştır zengin dostlarından her türlü desteği gören Kim ailesi ve Ki woo artık istedikleri hayata geçmek üzeredir fakat beklenmedik bir Parazit çıkagelir.Parazit Filmi DublajHer şey değişmek üzeredir zenginliğin tadını alan ve bu hayatı çok isteyen Kim ailesi ile Park ailesi arasında içten içe bir rekabet de oluşmaya başlamıştır.Eve gelen Kim ailesinin Parazit üyesi olayı başka bir boyuta çekmeye çalışmaktadır ve Kim ailesinin kafalarını bu sorunlarla doldurmaktadır bunu fark eden Park ailesi yavaş yavaş zenginliklerini kaybetmeye ve bu aileden kurtulmak istemeye en çok da eve gelen Parazit aile üyesinden kurtulmaya çalışmaktadır lakin her şey göründüğü kadar kolay olmayacaktır bu iki aile arasında hiyerarşik ve psikolojik bir savaş çoktan başlamıştır.Bu iki alile aralarında savaşırken kendi aile bireyleriyle zaman zaman ters düşmekte ve aynı zamanda birbirlerine üstünlük mücadelesi vermektedirler.
 • 2019
 • Güney
 • 720P
 • 22
 • 1
Jumanji The Next Level Türkçe Dublaj Full izle
Tüm Bilgiler
Jumanji The Next Level Türkçe Dublaj Full izle Aksiyon, Fantastik 
Türkçe Dublaj
Jumanji birin devam filmi olan jumanji 2 izle de yine bir video oyunu yüzünden vahşi bir ormanda dönüş yolunu bulmaya çalışan gençleri konu alıyor.Birbirlerini tanımayan dört genç okulda yaptıkları küçük suçlar nedeni ile ceza alarak farklı bir okula transfer edilirler. Hepsi bir araya gelir ve öğretmenlerinin verdiği ceza niyetindeki bodrum temizliğine başlarlar. Eğlence amaçlı gittikleri bu bodrumda hem etrafı temizlemeye hem de buldukları eski ve işe yaramaz gibi görünen eşyalar arasında çok eğlenirler.Eski zamanlardan gelen bir video oyunu olan ve kaset halinde bulunan Jumanji isimli bu oyunu bulurlar. Eskilerden gelen bir efsane olarak bu oyunu bilmektedirler ve gerçekten işe yarayıp yaramadığını bulmaları için oyunu denemek isterler.Ne kadar korkutucu görünse de bu onları durdurmayacaktır.Aralarından anlaşarak karar verirler.Jumanji Next Level hiç bir şeyden korkmadıklarını birbirlerine göstermeye çalışan arkadaşlar beraber karar vererek oyunu başlatırlar.4 kafadar arkadaş bir anda kendilerini oyunun içine hapseder ve hem eğlenceli hemde korkutucu olan bu ormanda oyun başlar.Bir anda kendini vahşi bir ormanın içinde bulan gençler gördüklerine inanamaz.Kendini yirmi yaş daha büyük kaslı güçlü ve güzel olarak buraya düştüğünü görür.Nasıl çıkacağını bilemez ve nerede olduğunu anlamak için biraz dolaşır.Diğer arkadaşlarını gören gençler Karşısındakinin arkadaşı olduğunu anlayınca tabi ki oda yirmi yaş büyümüştür.Birbirlerine baktıkça yaptıkları oyun daha da hoşlarına gider. Ne kadar güçlü ve kızlarında ne kadar güzel göründüğünü gördükçe kendilerine bakıp gülerler ve vahşi ormanı keşfetmek için yola koyulmaya başlarlar.Etrafı keşfetmek ve yeni bedenlerinin tadını çıkarmak isterler.Arkadaşlarının da hepsinin kaseti oynatıp buraya düştüklerinden emin olduktan sonra vahşi ormanda nasıl hayatta kalacaklarını düşünmeye başlarlar.Hepsi bir anda ne olduğunu anlamaya çalışırken geri dönüşünde nasıl olduğunu kendilerine sorarlar.ne yapacaklarını düşünürler.Korkmaya başlayan gençler yürümeye devam ederler.Yürüdükçe karşılarına çıkan hayvanlar ve orman tehlikelerinden kaçmaya çalışmayı öğrenmeleri gerektiğini anlarlar.Hava kararmaya başladıkça ormanda nasıl kalacaklarını ve korktuklarını birbirlerine belli etmeye başlarlar.Vahşi orman gerçekten de bir sürü hayvanın ve ürkütücü karanlığın var olduğu yerdir.Bir de üstüne soğuk eklenince hem vahşi hayattan kaçmak hem de birbirlerini korumaktan başka yapacakları keşif dolu bu hayatın tadını çıkarmayı öğrenmeleri gerekmektedir.Bakalım bu dört arkadaş vahşi hayattı yenip geriye dönmeyi başarabilecekler mi.  Jumanji Next Level türkçe dublaj izle sizlerle sitemizde.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • 65
 • 2
It Chapter Two Türkçe Dublaj Full izle
Tüm Bilgiler
It Chapter Two Türkçe Dublaj Full izle Gerilim, Korku 
Türkçe Dublaj
It Chapter two Türkçe Dublaj izle, sinema severlerin yeniden çekimiyle gözdesi haline gelmiş başarılı bir korku filmi örneği olan ve yaptığı gişeylede bunu kanıtlayan it filminin devamı olan it bölüm 2 izle 2019 yılında sizlerle. Filmin yönetmeni değişmemiş Andy Muschietti devam ediyor. Filmin konusu ise şöyle: korkunç palyaço Pennywise namıdiğer şeytan palyaçomuz "O" çocuklarla son buluşmasının ardından 27 yıl geçmiştir. İlk filmi izleyenler bilir ezikler klübünün üyeleri onu öldürmeyi başaramamış fakat deliğine geri yollamıştı ve çocuklar tekrar çıkarsa biraraya gelme sözü verip ayrılmıştı. İşte hikaye Pennywise'ın tekrar ortaya çıkması ve aynı grubun O'nunla savaşını anlatıyor. Çocukların büyümüş halini ise Bill Hader, James McAvoy, Jessica Chastain, Jay Ryan, Andy Bean ve Isaiah Mustafa gibi isimler canlandırıyor. it bölüm 2 türkçe dublaj izle sizlerle takipte kalın.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • 1.673
 • 142
Hemen Döneriz izle Yerli Full
Tüm Bilgiler
Hemen Döneriz izle Yerli Full Komedi, Yakında 
Yerli Film
Fakir bir ailenin çocuğu olan Özkan küçüklüğünden beridir ailesiyle birlikte sera işlerinden çalışmaktadır. Babası çok iyi bitki yetiştiricisi olan Özkan'ın onunla vakit geçirmesinden dolayı bütün bildiklerini oğluna aktarır.Onun okuyup bu işlerle daha profesyonel uğraşması için bir yandan da oğlu Özkan'ı okutur Özkan okulu bitirir ve babasının istediği gibi bir adam olamamıştır fakat bitkilere karşı müthiş bir merakı ve bilgisi vardır.Hep kolay yoldan parayı bulmayı hayal eden birde arkadaş gurubu vardır Özkan'ın neye el atsalar kurur ne iş yapmaya çalışsalar batar hiç bir işleri yolunda gitmez Özkan gene bu gruba göre en efendileri en başarılılarından dır Özkan evde bir tür bitkinin üzerinde çalışmaktadır ve bundan kimseye bahsetmek istemez kesin sonuç almak için gizli deneyler de yapmaktadır.Bir gün beklenmedik bir şey olur ve Özkan çok sevinçlidir mutluluktan havalara uçuyordur arkadaşları ne olduğunu merakla sorarak ve kimse bir bilgi alamaz Özkan stresi beyinde azaltan bir bitki bulmuştur ve bunu dünyada hiç kimse bilmediği için çok heyecanlıdır.Arkadaşlarının ısrarı üzerine dayanamaz ve bombayı patlatır ve arkadaşlarına mucizevi bir bitki bulduğunu ve bunu arkadaşlarına bir parti yaparak göstermek ister akşama herkesi davet eder ve bitkiyi göstereceğini söyler fakat uzun zamandır Özkan'a musallat olan bir karga vardır. Özkan'ın sürekli evine gizlice girer ve evdeki bitki ve kalan çerezleri götürmektedir Özkan bu duruma çok kızsa da kargaya çok da bir şey yapamamaktadır. Özkan eve heyecanla gelir ve gördüğünün karşısında şok olur pencere açık kalmıştır ve karga onun mucizevi bitkisini yemiştir.Özkan kahrolur ve ne yapacağını kara kara düşünmeye balar arkadaşlarını da arar ve durumu baştan sona anlatır ne yapmaları gerektiğini düşünürler ve bir arkadaşının tavsiyesi üzerine Keşan'da olduğunu duyarlar ve hemen yola yolda beklenmedik bir olaylar zinciri gelişir ve kendilerini bir mafyanın içinde bulurlar ve farkında olmadan mafyayı polisin kucağına atarlar ve mafyayı çökertmiş olurlar bu beklenmedik olay karşısında emniyet güçlerinden de yardım alan Özkan ve arkadaşları Keşan'a varırlar fakat enteresan olaylar burada da yakasını bırakmayacaktır bitkinin yetiştiği yeri bir tek bilen kalmıştır ve o da acayip yaşlı biridir ve hiç bir şey koşacak dermanı yoktur fakat Özkan ve arkadaşları bunun da bir çaresini bulur ve bitkiyi alarak geri dönerler ve Özkan tekrar çalışmalarına hız verir bitkiyi yetiştirir başarılı olur ve köşeyi dönerler.
 • 2019
 • Türkiye
 • 720P
 • 82
 • 3
Recep ivedik 6 izle Sansürsüz
Tüm Bilgiler
Recep ivedik 6 izle Sansürsüz Komedi, Yakında 
Yerli Film
Recep ivedik 6 izleRecep ivedik serisinin devam filmi olan Recep ivedik 6 gene birbirinden komik ve sahneleriyle ne ilginç Recep ivedik esprileriyle izleyenleri ekran başına çekmeye hazırlanıyor.Kahramanız bu kez Afrika da maceradan maceraya koşmaya hazırlanırken gene birbirinden komik tiplemelere girecek.Gene mahallesinde kimseyi takmadan yaşayan recep kendince inandığı bir görev için Afrika'ya doğru yola çıkar ve macera başlar.Recep ve arkadaşı Nurullah Afrika'ya inerler ve sorunlar başlar. Afrika da gidecekleri oteli ararken kaybolurlar Recep her zamanki gibi pratik zekası ve cahil cesaretiyle görev kontrolü ele alır ve yürümeye başlarlar fakat gidecekleri yönün tam ters istikametine gitmektedirler.Recep ivedik 6 SansürsüzAfrika da hep televizyondan gördükleri bitkiler ve hayvanları bi anda karşılarında gördükleri için şok olurlar belgesel bilgisinin fazla olduğunu düşünen Recep çok bilmiş tavırlarıyla ön plana çıkar bir gergedan pisliği bulurlar ve murullah merakla bakar Recep bundan nasıl yol tarifi bulacak diye Recep pisliğin tadına bakar koklayacağını veya sertliğine bakacağını düşünen Nurullah şok olur Recep bu esnada yola devam ederler ve zehirlenir zehri atmak için oradan başka bir bitki bulur ve kendisini iyileştirir.Yön izleme yeteneklerini de cok iyi kullandığını sanan recep gece yıldızları kullanmaya karar verir doğru yönü Nurullah'da desteğiyle bulurlar yardım isteme talebini de kendisine hareket olarak sayar geceyi Afrika ormanında geçirmekten başka çareleri yoktur fakat gece her türlü hayvan ava çıktığından dolayı çok korkmuş şekilde uyumadan nöbetle geçirirler.Recep ivedik 6 FilmiSabah olmuş ve hava aydınlanmıştır ve kendilerini bir goril sürüsünün içinde bulurlar.Recep bu durumu yadırganaz aksine sevinir atalarını bulduğunu düşünür. Nurullah'ı kendisinin yerinin burası olduğunu burada yaşamak istediği konusunda ikna etmeye çalışır ve Nurullah'dan olumsuz cevabı alınca gorillerden yol tarifi alarak tekrar yola çıkarlar yolda Afrika'ya özgü bütün hayvanlarla karşılaşırlar ve hepsi ile de Recep ivedik tarzı maceralar yaşarlar.Sonunda tesadüfen yardım yapacakları köyü bulurlar kendine özgü yardımserligi ve üslubuyla Afrika köyündeki yerlilere yardımlarını yaptıklarını konu alan devam filmi sizi ekrandan bir an olsun ayırmadan izletecektir. Yönetmeliğini Tolga Gökbahar'ın yaptığı ve Şahan Gökbahar'ın muhteşem oyunculuk yaptığı film de her zamanki gibi gülmek garanti. İyi seyirler.
 • 2019
 • Türkiye
 • 720P
 • 222
 • 9
Assassinaut Türkçe Dublaj HD izle
Tüm Bilgiler
Assassinaut Türkçe Dublaj HD izle Bilim Kurgu, Yakında 
Türkçe Dublaj
Assassinaut izleDünyayı yakın bir gelecekte yabancı istila gerçekleşir ve dünyaya nükleer bir saldırı olur.Dünya tam anlamıyla yok olmanın eşiğindedir ve bilim insanları hükumet gizli servisler bu işi bir şekilde çözebilmek için uzayda tekrar bir yaşam kurmaya başlamaları gerektiğini bir toplantı yaparak aralarında konuşmuşlardır.Bunun için uzayda yaşaması gereken dört tane çocuk seçmişlerdir.Bu plan herkesten gizlenmiş ve son derece de gizli kalmak şartı ile uygulamaya konmuştur.Başka bir gezegene seyahat edeceklerinden habersiz olan bu dört genç insanlığın uzayın derinliklerinde bir başka gezegen de insanlığı tekrar hayata döndürmenin olası olduğunu bilmeleri gerekmektedir.Bu çocuklar özel olarak seçilmiştir ki çocuklardan bir tanesi olan Sarah'ın babası uzay istasyonunda çalışan eski bir astronottur.Assassinaut Türkçe Dublaj izleAnnesi ise yaşanan saldırılardan dolayı çok hasta olmuş ve kafayı sıyırmış durumda hastanede yatmaktadır.Annesinin ölümcül derece de olan bir hastalığı olduğunu Sarah bilmemektedir ve görevini tehlikeye atmaması için ona gerçekler söylenmemektedir. Sarah bu zamana kadar ruhsal ve zihinsel olarak çok fazla acı çekmiş bir kızdır.Bu görev de kendini insanlığın bir öncüsü olarak görmeye başlar. Hükumet tarafından çağrılıp toplanan gençler uzaya gidip yeni bir başlangıç yapmak için nihayet hazırdırlar ve hızlı bir şekilde uzaya gönderilmeyi beklemektedirler. Elele tutuşarak uzay mekiğine doğru hareket eden gençlerden bir tanesi ise çok fazla iyimser ve ahlakı fazlasıyla düzgün olan geç çocuk her şeyin çok iyi ve düzgün bir biçimde gideceğine inanmaktadır ve arkadaşlarının da onun gibi düşünmelerini sağlamaya çalışmaktadır.Assassinaut filmi izleHareket etmeye başlayan uzay aracının içinde oldukça heyecanlı olan gençler bunun onların ilk uzay yolculuğu ve insanlık adına atmış oldukları büyük bir başarı yoludur.Nihayet uzaya gitmeye başlayan gençler durumu konuşarak ne yapacaklarından bahsederek yetiştirecekleri meyve ve sebzelerden konuşurlarken bir anda bir gök taşının çarpması sonucu uzay mekikleri şiddetli bir biçimde hasar görür ve uzayın derinliklerinde sürüklenmeye başlarlar.Telaşa kapılıp ne yapacaklarını bilmeyen gençler bir an için farklı bir gezegenin üzerine düşerler.Tanımadıkları ve hakkında hiç bir şey bilmedikleri bu gezegende dışarıda farklı bir dünya daha olduğunu keşfederler ve bir an insanlığı kurtarmaya çalıştıklarını unutarak kendi hayatları için mücadele vermeye başlarlar.Artık bundan sonra düşündükleri gezegende yalnız başlarına kalan bu dört kahraman genç bakalım insanlık adına ne yapabilecekler.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 10
 • 112
 • 0
Hareket Sekiz Tek Parça izle
Tüm Bilgiler
Hareket Sekiz Tek Parça izle Komedi, Yakında 
Yerli Film
Hareket Sekiz izle. 2019 yapımı bu filmde üç polis memurunun rus mafya liderini yakalama macerası konu alınıyor. Bu üç polis Bünyamin, Reşat ve Kazım şimdiye kadar hep şansa başarılar yakalamış polis memurlarıdır fakat bu defa görevleri oldukça zordur. Rus mafya lideri Zolka, Türkiye de ki bor madenini özel yapım bir silah için yurt dışına kaçırmaya gelmiştir. Bu Bünyamin, Reşat ve Kazım üçlüsü de mafya liderini engellemekle görevlendirilmiş kendilerini zorlu bir maceraya atmışlardır.Bakalım başlarına gelecek olayların farkında olmayan bu üçlü, Rus lider Zolka ile başa çıkabilecek midir ? Hareket Sekiz filminin yönetmenliğini Ali Yorgancıoğlu yapmıştır. Senaryo ise Ayber Çınar'ın kaleminden çıkmıştır. Hareket Sekiz de Ali Sunal, Onur Atilla, Devrim Yakut, Gürgen Öz, Bihter Dinçel, Sarp Bozkurt, Hakan Bilgin, Hande Katipoğlu, Aykut Taşkın gibi usta oyuncu isimleri yer alıyor. Hareket Sekiz sansürsüz izle sizlerle bolfilmizle sitesinde.
 • 2019
 • Türkiye
 • 720P
 • 432
 • 22
Ölü Yatırım Sansürsüz izle
Tüm Bilgiler
Ölü Yatırım Sansürsüz izle Komedi, Yakında 
Yerli Film
Ölü Yatırım izle. Film babalarının ölmesinden sonra, iki çocuğunun vurgun yapmaya karar vermesini anlatıyor. Hayatlarında dikiş tutturamayan bu iki kardeş, ölmek üzere olan babalarının son nefesini verirken yanında olmayı isterler. Babalarının mesleği ise mezarcılıktır ve son isteği ise öldükten sonra çocuklarının bu mesleği devralmasıdır. Bunu onlara vasiyet etmiştir. Çocuklarda babaları öldükten sonra bu vasiyeti istemeye istemeye kabul edip yerine getirmeye çalışırlar. Tabii ki bununla beraber başlarına türlü belalar gelecektir.Ölü yatırım filmi Neslihan Yıldız Alak'ın yönetmeliğinde komedi filmleri türünde bir 2019 yapımıdır. Filmde Serkan Dağlı, Anıl Çelik, Öykü Çelik, Ceren Kaplakarslan gibi isimler yer alıyor. Ölü Yatırım sansürsüz bu absürt komedi filmini mutlaka izleyin.
 • 2018
 • Türkiye
 • 1080P
 • IMDb 7.0
 • 444
 • 4
Satanic Panic Türkçe Dublaj Tek Part izle
Tüm Bilgiler
Satanic Panic Türkçe Dublaj Tek Part izle Komedi, Korku 
Türkçe Dublaj
Satanic Panic türkçe dublaj izle. Satanic Panic filmi bugün ilk kesitiyle karşımıza çıktı. Film için son dönemde yükselişe geçmiş olan korku-komediye yeni bir bakış açısı niteliğinde. Yönetmen koltuğunda Chelsea Stardust'ın oturduğu Satanic Panic filmi, pizza kuryesi olan genç bir kızın satanistlerin karşısındaki mücadelesini komedi ile birleştiriyor.Filmin konusu; arkadaşları tarafından Sam diye seslenilen Samantha Craft, maddi sıkıntılar yaşayan fakat hayata karşı pozitif kalmaya çalışan genç bir kızdır. Paza kazanmak için yaptığı pizza kuryeliği işi ise hiç beklediği gibi gitmemektedir. İlk iş gününü bahşişsiz tamamlamıştır. Kapanış saatine yakın gelen Brooklyn'in zengin muhitinden bir telefon sonrası bahşiş alabileceğini düşünen Sam, motoruna atlar ve siparişin geldiği malikaneye pizzalarla gider. Fakat malikaneye girdiğinde şeytan çağırma ayini yapan bir grupla karşılaşır.Grup, Baphomet'i çağırmak için bir bakireyi kurban etmek istemektedir. Sam'in gelişiyle bakire kurban bulunmuş olur. Pizzasını verip bahşiş almaya gelen Sam, gecenin geri kalanını bu satanist katiller ve şeytani varlıklarla, hayatı ve ruhunu korumak için savaşarak geçirecektir. Satanic Panic izle filmin başrolünü güzel oyuncu Hayley Griffith ve Rebecca Romijn paylaşıyor. Satanic panic filmi çok yakında sizlerle.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 0.0
 • 183
 • 1
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Full Yerli Film izle
Tüm Bilgiler
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Full Yerli Film izle Belgesel, Biyografi 
Türkçe Dublaj
Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu izleCep Herkülü: Naim Süleymanoğlu izle80 'li yıllar da memleketin sağcı, solcu, alevi, sünni diye bölündüğü yıllardı kardeşin kardeşe kırdırıldığı yıllardı. Darbeden çıkmış bir ülkenin gülmeyi , sevmeyi unuttuğu yıllardı. İşte tam da o yıllar da bir elli bir boyunda bir güneş doğdu anavatana tekrar dan umutlanmayı birlik olmayı birlik olunca bu ülkede neler olabileceğini elli beş milyon insanın tek yürek tek bilek olunca neler yapabileceğini ne zaferler kazanabileceğini ne ağırlıklar kaldırabileceğini ne zorluklar aşabileceğini gösteren yegane insanlardan bir tanesidir. Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu 23 ocak 1967 de dünyaya gelen Naim Süleymanoğlu haltere 1977 yılında on beş yaşında iken Brezilya'da Düzenlenen elli iki kiloda iki altın madalya alarak şampiyon oldu.Böylelikle dünya tarihine geçen en genç dünya rekortmeni ünvanını aldı.Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Full izleBelgesel izleBütün otoriterler tarafından tüm zamanların en iyi haltercisi olarak gösterilen Naim Süleymanoğlu 1984 yılında 16 yaşındayken katagorisinde 2. halterci olarak tarihe geçti. 1983-1986 yılları arasında on üç büyüklerde elli olmak üzere tam altmışüç rekor kırarken yine bu dönemde dünya ve avrupa şampiyonu oldu. Sovyetlerle boykota katılması nedeni ile bu dönemde Bulgar hükümeti'nin Türk isimleri yasaklaması nedeni ile adı Naum Shalamonov olarak biliniyordu. Naim Süleymanoğlu'nun Türkiye'ye kaçış hikayeside başkadır. Bir yıl öncesinden planlanan kaçış şifreli olarak yazışmalar yapılmak ta Naim Melbourne deki dünya şampiyonasını kazandıktan sonra bir an boşluktan faydalanıp kafileden ayrılıyor ve onun arkasındaki cafe'nin tuvaletinden kaçırılıyor.Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu HD izleTürk spor tarihin de en büyük iz bırakan sporcu olan naim süleymanoglu 1986 yılında dönemin başbakanı Turgut Özal'ın çok gizli ve başarılı bir çalışması sonucu Türkiye'ye irtica etmiştir. İrtica ettikten sonra Türkiye'de çok sevilen Naim Süleymenoglu başarılarına burda da devam etmiştir. Naim Süleymenoglu güreşin dışında Türkiye'ye başka dalda altın madalyakazandıran ilk sporcu ünvanını almıştır. Bundan sonrasın da katıldıgı hemen hemen bütün müsabakalar da hep altın madalyayla dönen cep herkülü Türklerin hep gögsünü kabartmıştır. Biyografi, belgesel dalında olan Türk yapımı film de Naim Süleymanoglu'nu Van Eck hayat veriyor. Keyifli seyirler dileriz.Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Yerli Film izle
 • 2019
 • Türkiye
 • 720P
 • 798
 • 42
12