Yakında Filmleri, Yakında Vizyona girecek filmler ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Ajanlar İş Başında – Spies in Disguise
Tüm Bilgiler
Ajanlar İş Başında – Spies in Disguise Aksiyon, Animasyon 
Multi Dil
Ajanlar İş Başında filminde konu, Lance kıymetli ve dünya çapın da bilinip tanınan büyük iş adamları için iyi işler çıkaran yüksek mevkili ve en önde isimlerden bir casustur. Herkes için tüm dünyanın en iyi ve en gözde casusu olan Lanse son derece yakışıklı sevimli güzel konuşan yetenekli ve süper güçlü olmasının yanı sıra dünya da olan kötülükleri yok etmenin ve bunun da sadece günlük bir kaç işten biri olduğunun farkındadır. Bu işler için de onun yerine alabilecek başka hiç kimse bulunmamaktadır. En iyi arkadaşı Walter fazlasıyla genç ve tamamen Lance'ten apayrı bir kişiliktir ve Lance'in tam tersi bir karaktere sahiptir. Sürekli kendini ispatlamaya çalışsa da bir türlü başaramaz. Lance'in sürekli gözüne girmeye uğraşsa da kendi zekası sosyal becerisinin önüne geçemez. Ajanlar İş Başında izle her yaşa hitap edebilen filmlerden.Ajanlar İş Başında HD izle2019 da çıkan Ajanlar İş Başında filmi, Walter'ın en harika olan yönü ise tamamen zekası ile yaptığı işlerdir. Sosyal becerilerinin zayıf olmasını da bu şekil de kapatmaktadır. Çok farklı ve Lance için değişik buluşlar yapan Walter eksiklerini kapatmak adına bu buluşlarını sergilemektedir. Lance çok fazla tehlikeli görevler üstelendiği için bu görevler de gerekli araçları sağlamasını da Walter yapmaktadır. Lance için bütün gerekli araç ve aletlerini icat etmektedir. Walter yaptığı icatlar sayesin de Lance 'in görevlerinin daha kolay bi hale gelmesini sağlamaktadır. Harika bir bilimsel dehaya sahip olan Walter hiç beklenmedik bir anda bir hata yapar ve Lance ile aralarının açılasına sebebiyet verir. Olaylar beklenmedik ve hiç tahmin etmedikleri bir sona doğru ilerlemektedir. Walter bundan sonra tek başınadır.Ajanlar İş Başında Full izleLance ile yollarını ayırma kararı alan ikili birbirleri olmadan bu dünyanın kötülükleri ile nasıl başa çıkacaklarını bilmemektedirler. Olaylar iyice büyür ve ne Walter tek başına bir şeyler başarabilir ne de Lance icatları olmadan kurtarması gereken yerleri ve insanları kurtarabilir. Eğer ki bir araya gelip birleşmezler ise bu yaşananların daha da ötesin de bir yere dünyanın sonuna doğru gitmeleri söz konusudur. Bu durum dan sonra artık Walter ve Lance birbirlerine tekrar güvenip bazı şeyleri durdurmaya çalışmazlar ise üzerin de yaşadıkları bu dünya geri dönülemez bir şekil de tehlikeye girmeye başlayacaktır. İkilinin bir an önce bu olanları fark edip birleşerek beraberce kötülüklere karşı savaş açmaları gerekmektedir. Dünyanın geleceği onları elindedir. Ajanlar İş Başında Türkçe dublaj izle seyir zevki olan animasyon filmlerinden bolfilmizle.com da sizin için yayında.
 • 2019 Filmleri izle
 • ABD
 • 720P
 • 563
 • 24
Malefiz Kötülüğün Gücü Türkçe Dublaj Full izle
Tüm Bilgiler
Malefiz Kötülüğün Gücü Türkçe Dublaj Full izle Fantastik, Savaş 
Türkçe Dublaj
Malefiz Kötülüğün Gücü Full izleYıllar, yıllar önce kötülükler ülkesinin prensesleri Maleficent ve Aurora yıllar önesindenki sorunlarını yavaş yavaş bir kenara bırakarak, anlaşmaya başlamışlardır. Kırılan kalpleri önceleri nefret ve intikam ateşine dönmüş. Sonraları ise arkadaşlık ve sevgiye dönüşmüştür. Fakat Malefıcent ve Aurora nefret ilişkisinden dostluğa dönerken geçen zamanda insanlar ve periler arasındaki savaş ve nefret aynı şekilde artarak devam etmektedir. Bu arada Aurora bir yandan da Presns Philip aşkları evlilik yolunda ilerlemektedir. Aurora'nın prensle evliligi kırallıklar arasında birlik ve bütünlügü saglanacagı düşünülmektedir. Bir yandan da perilerle arasları bozuk olan insanların huzurunu kaçırmaktadır. Prensen maleficent bu gidişattan memlun deyildir. Dost oldugu eski düşmanı Aurora ya güvenmeye ve yanında durmaya mecburdur. Perilerle insanların arasında çıkabilecek her hangi bir savaşta tek başına başa cıkamayacagını bilmektedir. Fantastik FilmlerMalefiz Kötülüğün Gücü Türkçe Dublaj izleEvlilik kararının onaylanmasıyla beraber bölgedeki diger kırallıklarında birleşmesi söz konusudur. Bu sebebtendir ki haber iki bölgedeki kırallıkda da güzel bi etki yaratır ve kutlama yapmaya karar verilir. Kutlamalar Ulstead ve Moors kırallıkların da yapılmaya karar verilir. Bölgedeki gerginlik düşürülmeye çalışılır bu durumdan hiç hoşnut olmayan Maleficent Aurora ya güvenmeye mecburdur fakat kendinide güven altında tutmaya çalışarak, bu kutlamaya katılmaya mecburdur. Ulstead kırallıgında Moors kırallıgına karşı hiç beklenmedik ve umulmadık bir şekilde hürmet ve alaka ile karşılanırlar saygı ve ilgi görürler bu beklenmdik karşılama iki tarafıda mutlu eder ve 4 kafalarda ittifak soruları sorulmaya başlar. Durumdan memnun olmayan Maleficent Aurorayı olayın gidişatı hakkında uyarmaya çalışır ama pekde başarılı olamaz.Malefiz Kötülüğün Gücü HD izleÇok geçmeden bu iki kırallıgınında birbirlerine karşı olan bütün güzel düşünceleri ve ilgi alakaların bir komplo ve oyundan ibarete oldugu anlaşılmıştır, büyük savaş çıkmaya çok az bi zaman kalıştır. Fakat Aurora halen tehlikeyi sezmemekte ve Maleficent uyarılarına kulak asmamakta aksine onu kötü olarak nitelemektedir. Bu esnada büyük savaş başlar ve iki kırallık birbirine saldırır durumu önceden tahmin eden Maleficent, savaşa hazırlıgınıda yapmıştır. Aurora yı bir türlü ikna edemeketedir ve araları açılmaya başlar birbirlerine olan sadakatları günden güne azalır ama aksinede birbirine güvenmek zorunda olduklarınıda bilmekdedirler. Yönetmenligini :Joachim Ronning in yaptıgı Angelina jolie ve Elle Fanning in oyuncuklarıyla renk kattıgı Fantastik,Macera ve bir aile filmidir ABD Yapımı filmde özel efekler ve yetenekli oyunculuklar sayesindekeyifli zaman geçirmenizi dileriz.İyi seyirler dileriz.
 • 2019 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080P
 • 1.755
 • 12
Cats – Kediler
Tüm Bilgiler
Cats – Kediler Dram, Fantastik 
Türkçe Dublaj
2019 Cats filmi, Kediler daima topluluk halinde gezen sevimli yaratıklardır. Kabile halinde dolaşıp birbirleri ile beraber seyahat ederler ve birbirlerini korumakla görevlidirler. Jellicles adlı bir kedi kabilesi, bir gece içerisinde yaşamlarını kökünden değiştirecek olaylara dahil olurlar. Nasıl yaptıklarını bilmeden dahil oldukları olay yüzünden tüm hayatları değişmenin eşiğine gelmiş gibi gözükmektedir.Kediler için bir çeşit cennet olan Heaviside isimli bir yer vardır. Oraya gitmek her kedinin hayalidir.Orası kediler için bir cennet olarak varsayılmaktadır. Heaviside ise yeniden doğuşu simgeler.Yeniden doğuş her şeyden arınarak cennetin yolunu bulmaya çalışmaktadır.Bunu yapacak olan kedi ise kim olduğu bilinmemektedir.İçlerinden sadece biri cennetin yoluna gidebilecektir.2019 Cats FilmiAralarında kimin gideceğine karar vermeden önce elebaşları olan kedi kral tabii ki kimin gideceğini düşünmektedir ve sonunda son kararı o verecektir.Kralın görevi de oraya gidecek olan kediyi seçmektir.Ancak Macavity isimli kötü kedi, bu seçimi duyduktan sonra sadece kendisi gitmek istediği için başka diğer kedilere fırsat vermeyecektir bunun içinde bir plan gerçekleştirerek kralın bir şekil de seçimi yapmamasını sağlamaya çalışmaktadır.Kendi tarafına çektiği diğer kötü kedileri de yanına alarak kral için planlar hazırlamaya başlarlar ve bir an önce yola koyularak kralı kaçıracaktır. OlaGeri kalan diğer kediler yani kralın tarafında olan kediler karşı atak yapmak için ayrı bir topluluk kurarak onlarda beraber bir plan yaparak buna engel olmaya çalışacaklardır.Bir müzikal olay olan bu kabile bundan yola çıkarak filme aktarılıyor ve her şey sıradanmış gibi gözükse de kedilerin kendi içlerinde oluşturdukları arkadaş gurupları yavaş yavaş onları birbirinden ayırmaktadır.Farkın da olmadıkları bu arkadaşlıklar diğer kediler arasında soğukluğa sebep olarak bölünmeler yaşanmaya başlamaktadır.Cennet dedikleri yere gitmek bütün kedilerin hayali olarak kalmaktadır çünkü oraya nasıl gidilebileceğini bir tek Kral bilmektedir.Kral da kötü olan kediler tarafından kaçırıldığına göre kendileri için kurdukları bu hayal artık imkansız gibi görünmektedir.Kralı kurtarıp cennetlerine gidebilmek için onlar için hazırlanan bu tuzakları başarı ile geçip istedikleri şeye hep beraberce ulaşmak için ellerinde geleni yapmak zorundadırlar. 2019 cats filmi izle bolfilmizle tarafından fantastik film severler için hd kalitede yayınlandı.
 • 2019 Filmleri izle
 • ABD,İngiltere
 • 720P
 • 328
 • 4
The Lighthouse Türkçe Dublaj HD izle
Tüm Bilgiler
The Lighthouse Türkçe Dublaj HD izle Dram, Fantastik 
Türkçe Dublaj
The Lighthouse HD izleThe Lighthouse Türkçe Dublaj izle, eski zamanlar da yirminci yüzyılın başların da Maine diye bi kasaba da doğup yaşan ve bir deniz fenerin de bekçi olarak çalışan adamın hayatını anlatan bir filmdir. 1980 yılındaki ilginç olaylar ile başından geçen ürkütücü hikayelerin neden bu deniz bekçisinin başına geldiğini bir türlü anlayamamaktadır.Kendi gibi bir deniz feneri bekçisi daha olan bu yaşlı adam bulundukları bu ıssız adada başlarına gelen esrarengiz olayların sırlarını çözmeye çalışacaklardır.Fırtınalı ve yağmurlu havalar da deniz ile boğuşan ve bir yandan da alkole olan bağımlılığı ile mücadele eden birbirlerini boğmaya çalışan dans eden zamanı geldiğin de birbirlerine sarılmak zorunda kalacak olan bu iki adam yaşadıkları bu ıssız adadaki deniz fenerinin uğursuz ve lanetli olduğunu düşünmektedirler. The Lighthouse filminin korku ve dram unsurları bunlar.The Lighthouse izleMaine'de yaşamanın sıkıntılarının üzerine kendilerine ait birer ailesi olmayan bu iki bekçi tek başlarına kaldıkları bu ıssız adada bilinçaltının vermiş olduğu korkutucu olayların nereden yada kimler tarafından akıllarının oynandığını bilememektedirler.Yaşadıkları fenerin tamamen hayaletli olduğuna inanmaya başlamaktadırlar.Cadılığın ön planda olduğu kısım da ise deniz kızlarına inanana bu iki bekçi başlarına gelecek korkulu ve esrarengiz olayların bütünü ile baş etmek zorunda kalacaklardır.Eskiden yaşamış olan bircadının deniz fenerini lanetlediği söylenmektedir.Deniz kızlarının denizde çıkıp gece feneri etrafın da dolaştığını hayal ürünü olarak görmektedirler.Ertesi sabah olduğun da bunun gerçek mi yoksa rüyamı olduğunu bilemezler ve deniz fenerinin etrafına tuzaklar kurmaya başlarlar.The Lighthouse HD Film2019 The Lighthouse filminin hd kalitedeki görüntüsüyle izle diye. Cadının laneti o kadar güçlüdür ki onların gece ile gündüzü ayırt etmesini bile engeller.Hiç bir şeyden haberleri olmayan bekçiler gördüklerinin karşısın da ne yapacaklarını şaşırır hale gelirler.Dışarı ile iletişim kuramadıkları için bu lanetli fener de birbirlerinden başka konuşacak ve güvenecek başka hiç kimseleri yoktur.Etrafta olan değişiklikleri farkederek artık gerçeğin ne olduğunu anlamaya başlarlar ve tek başlarına bu lanet ile başa çıkmaya çalışacaklardır.Fakat gün geçtikçe olaylar daha da içinden çıkılmaz bir hal alır ve gördükleri şeyler deniz kızının ötesine geçip yaratıklara dönüşmüştür.Zaman geçtikçe akıllarını kaybetmeye başlamaktadırlar.Neyin gerçek neyin oyun olduğunu birbirinden ayırt edememektedirler.Tek istekleri ayda bir gelen erzak gemisine ulaşmalarıdır.Oradan kurtulmak için her şeyi vermeye hazır olan bekçiler bundan sonra yaşadıkları bu akıl oyunlarının önüne geçmeye çalışmak için sürekli alkol içmektedirler. The Lighthouse izle sizler için 1080p dublajlı olarak bolfilmizle.com da.
 • 2019 Filmleri izle
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 8.2
 • 373
 • 12
Star Wars 9 Skywalker’ın Yükselişi Full izle
Tüm Bilgiler
Star Wars 9 Skywalker’ın Yükselişi Full izle Aksiyon, Fantastik 
Multi Dil
Star Wars 9 türkçe dublaj izle, serinin devam filminin yeni ismi Star Wars The Rise of Skywalker olarak belirlenmiş. Özgürlük adına verilen son büyük savaşın anlatıldığı film hd kalitede sizlerle.
 • 2019 Filmleri izle
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.9
 • 205
 • 0
BIOS Türkçe Dublaj 2020 Film izle
Tüm Bilgiler
BIOS Türkçe Dublaj 2020 Film izle Bilim Kurgu, Yakında 
Türkçe Dublaj
Dünya yok olduktan sonra kalan tek bir insan vardır.Hem deli hem de mucittir. Yakalandığı hastalıktan dolayı ölmek üzere olan Finch yanın dan hiç ayrılmayan en sadık dostu ve en değer verdiği varlığı olan köpeği için çok fazla endişelenmektedir. Onun yalnız kalmasını ve bir başına bu dünya da nasıl yaşayacağını düşünmektedir. Onun için en sadık hem asker hem de arkadaştır. Onu bu hayatta yalnız bırakmamak için elin den geleni yapacaktır. Bunun için köpeğine bir robot yapmayı planlar.Bu robot Finch öldükten sonra onun yerine geçerek köpeğine yardımcı olmasını sağlayacaktır.Tek başına kaldığı bu dünya da son insan olarak her şeye sahiptir.Köpeğini üzgün ve yapayalnız bırakmamak için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır.Bunun için de hemen yola çıkarak fabrikalara arayışa girer.2020 BIOS Filmi izleÇeşitli fabrikalara giderek yapması gereken her şeyi okur ve bir türlü anlam veremez.Kendi mucitliği ile övünürken nası bir robot yapacağını ve onun köpeğine nasıl bakması gerektiğini tam anlamıyla bilemez.Bu yaratacağı robota insani duyguları öğretmesi ve eğitmesi gerekmektedir. Bir teneke yığınına kalbi olmadan bunları yaptırması imkansız gözükse de son günlerini en sadık dostu için bir arkadaş ve bir dost bırakmaya adayacaktır. Fakat arkadaşının da robotu bir aile gibi sahiplenmesi ve sevmesi gerekmektedir.Yoksa yapacağı robotun hiç bir anlamı kalmayacaktır. Bu süreçte robota öğreteceği şeyleri en sadık dostuna da aşılamak zorundadır.Kendisinin ne kadar daha yaşayacağını bilmemesi her şeyi daha da zorlaştırmaktadır. Tek isteği köpeğinin ölene kadar başını okşayacak bir arkadaşı olasıdır.2020 BIOS izle FullFinch robotu en kısa süre de bitirmeye odaklanır ve yarattığı bu robottan çok gurur duyarak köpeğinin yanına getirir. Dostunun ona alışması için kendince bir tatil ve seyahat planı ayarlar.Tek amacı ise köpek ile robotun birbirlerine alışması ve iki sadık dost olmalarıdır. Ölmek üzere olan yaratıcısın dan öğreneceği sevgi ve dostluk bir robotun gelebileceği en üst seviye de bir buluş olacaktır.Yıkım sonrası dünya da arta kalanlara baktığı zaman kendisinin yarattığı bu robot onun sayesin de sevgiyi ve saygıyı öğrenerek dostluğun ne demek olduğunu aşılayarak gerçekte yaşayan diğer canlılara fazlasıyla örnek olacaktır. Seyahate çıkmayı başardıkları için bile kendisiyle gurur duyan Finch bundan sonra olacakları sadece sevgiye ve birbirlerine olan bağlılığa bırakacaktır.
 • 2020 Filmleri izle
 • 720P
 • IMDb 9
 • 191
 • 11
Baba Parası izle Yerli Full
Tüm Bilgiler
Baba Parası izle Yerli Full Komedi, Yakında 
Yerli Film
Baba Parası Filmi izleBaba Parası izle, filmin genel konusu şöyle ülkedeki sayılı zengin adamlardan birinin bir çok gayri meşru çocuğu vardır. Bu çocukların hiçbirinin birbirinden haberide yoktur üstelik. Bir gün bu çocuklar birbirlerinden haberdar olur ve babasının ölümü sonrası kalan mirası ele geçirmek için kıyasıya rekabet içine girerler. Film bu baba parası na, yüklü paraya ulaşma çabasını komik bir biçimde anlatıyor.Baba Parası HD izleSiz hiç zengin, fakir, siyahi, beyaz, köylü, şehirli, cahil, profesör, müslüman, hristiyan,  gibi bir grubun kardeş olduğunu gördünüz mü ? Bu filmde göreceksiniz. Eğer zengin bir insan ölür ve tüm serveti çocuklarına kalırsa bu kardeşler nasıl bir araya gelir baba parası için burada izliyoruz.Baba Parası Full HD izleBu kardeş grubu kendi payını almak için beklerken öğrendikleri bilgiyle şoka girerler. Mirasa sadece bir kişi sahip olabilecektir. Babaları ortaya bir kasa koymuş ve şifreyi söylemeden ölmüştür. Kasanın şifresini bulan tüm mirasın sahibi olacaktır. Bunu öğrenen kardeşler bakalım ne kadar ileri gidebilecek izliyoruz. Peki hangisi bu baba parasının sahibi olacak ? En zeki mi en düzenbaz mı ?
 • 2020 Filmleri izle
 • 720P
 • IMDb 9
 • 434
 • 72
Troller 2 Dünya Turu – Trolls World Tour
Tüm Bilgiler
Troller 2 Dünya Turu – Trolls World Tour Animasyon, Komedi 
Türkçe Dublaj
Sevimli Troller son derece akıllı güzel görünen canlılardır.Sesleri de kendileri gibi bir o kadar güzeldir.Dinleyen her varlığa neşe ve sevinç getirmektedirler.Adeta iyilik perisi gibi dolaşmaktadırlar. Etraflarında ki herkese yardım etmeyi severler.Bu yüzden herkes tarafından da çok sevilirler.Onların bu mutlu ve neşeli halleri diğerlerinin de neşeli huzurlu ve sevgi dolu olmasını sağlamaktadırlar. Mutluluklarının bulaşıcı olması çevrenin de onlardan yana olması herşeyin bir başlangıcı olarak kabul edilmektedir.Troller'in yanı sıra onların düşmanları da vardır.Hiç sevmeyen farklı yaratılmış başkacanlılar. Onlar bir o kadar kötü kalpli çirkinler ve sevimsizdirler. Kendilerine Bergenler diyen bu yaratıklar hem dev boyutlardadır hem de fazla şişmanlardır. Bir gün Bergenler Trolleri keşfederler ve oraya bir gözetmen gönderirler.Troller 2 Dünya Turu Full izleİyilik dolu bu kasaba da Bergenler işlerinin çok kolay olacağını düşünerek orada yaşan tüm halka savaş açarlar.Hep beraber birlik olarak bu sevimli yaratıkların yaşadığı yeri istila ederek ele geçirirler.Zavallı Troller sağ kalanlar orayı terk etmek zorun da kalırlar. Bergenler ele geçirdikleri bu kasabaya yerleşirler ve hayatlarına orada devam etmeye başlarlar.Ellerin den hiç bir şey gelmeyen Troller kaderlerine razı olurlar.Hayatların da bu kadar çirkin ve kötü kalpli başka varlık görmedikleri için bozguna uğramışlardır. Bergenler geride kalan trolleri yakalamak için askerlerine emir veren komutan derhal bulunmasını ister ve sabırsızlık ile bekler.Sonun da Bergenler geri dönmek için hazırdır.Her taşın altına bakarlar ve sonun da onları bulurlar.Hepsinin bağlayıp bir çuvala koyarlar.Troller 2 1080p izleKötü kalpli devler zavallı Trolleri komutanlarına götürmek için yola koyulurlar.Komutan Trollerin geldiğini görünce onları hemen alır ve bir ağaç kovuğunu hapishane olarak tasarlayıp inşa ettikten sonra tüm elinde ki trolleri tek tek o ağacın kavuğuna hapsederken büyük bir kutlamaya başlar.Her yıl bu kutlamayı düzenli olarak başlatır ve Trollerin olduğu ağacın çevresin de şenlikler düzenler. Sonun da her şenlik düzenlendiğinde bir kaç Trolü yerler.Yapılacak olan yeni kutlama da Bergenler ağacın etrafını süsleyerek akşamki ziyafet için hazırlamaya başlarlar.Bir anda ağacın kavuğunun boş olduğunu görürler ve komutana haber verirler.Ağaca gelen Bergenlerin komutanı ağacı boş görünce buna çok sinirlenir.Aradan yıllar geçmesine rağmen Bergenler tek bir Trol bile bulamazlar. 
 • 2020 Filmleri izle
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 9
 • 154
 • 1
Nimona Türkçe Dublaj 1080p izle
Tüm Bilgiler
Nimona Türkçe Dublaj 1080p izle Aksiyon, Animasyon 
Türkçe Dublaj
Nimona Türkçe Dublaj izle, dünyanın büyük teknolojiler ile gelişmesi ile beraber bütün evrende ki işleri artık robotlar yapmaktadırlar. İnsanların yapacakları bir çok işten artık kurtulmuş bulunmaktadır. Robotların gelmesi ile beraber insanlara iş fırsatları da çok fazla azalmıştır. Robotlar artık neredeyse dünyanın merkezin de bulunarak her şeyi yönetmektedirler. Ama robotların da bir sınırı vardır. Bir gün yapılan programlamanın dışına çıkılarak farklı bir çip yerleştirilen robotlar işleri haricin de düşünmeye ve farklı davranışlar göstererek itaat etmeyi bırakmaktadırlar. Dünyada ki çoğu robot insanlara savaş açmıştır. Savaş ta yer alan robotlar ikiye bölünerek insanları koruma sağlayanlar ve onları yok edenler olarak ayrılmışlardır. Çok fazla zaman geçmemesine rağmen insan nüfusunun yarısın dan fazlası dünya dan silinmiştir.Nimona 1080p izleÇoğu öldürülen insanların bir kısmı da esir olarak alınmaktadır. Robotların esir alındığı insanlar hizmet etmeleri için eziyet ve zulüm görmektedirler. Doktorun ürettiği diğer makineler ise artık hayat bulmalarının vaktinin geldiği konusun da diğer sağ kalan ve dünyayı bu robotlar dan temizlemek isteyen bir kaç profesör ile onları canladırmak fikrini verenler ile beraber robotlara tekrar savaş açıp insanlığın kazanmasına yardımcı olacaklarını düşünmektedirler. Fakat yapılan makineler da artık üretimi tekrar edilemediği için bu iyi robotlar dan sadece dokuz adet bulunmaktadır. Onların tek hedefi bu kötü robotlar olacaktır. Bir çok insanın ölümüne neden olan robotların sayıları da bir çok insan tarafın dan yok edilerek azaltılmıştır. Dünya yıkılırken ve evren yok olurken bu dokuz dikişli bebeğin yapacakları kurtarma operasyonu insanlığın son çaresidir.Nimona Full Film izleGünümüz den milyonlarca yıl sonra olacak olan olaylar da insanların gökyüzün de uçan arabalar icat ettiği ve şehirlerin de gökyüzüne kurulduğu bütün yaşamın rahat olduğu evren de robotlar bu dünyanın felaketi ve yıkımı olacaklardır.Geriye kalan insanlar ise hayatlarını devam ettirip canlarını kurtarmak için yeryüzüne inmeye karar vermişlerdir. Gökyüzün deki eşsiz yaşamların dan yer yüzüne inmek zorunda kalan insanlar dan sadece biri olan Sheeta şanslı olan bir kaç insan dan biridir. Gökyüzün de yaşarken elde ettiği büyülü bir kolye sayesin de daha fazla kötülükten korunma ve kaçma şansına sahiptir. Kendisi de bez robotlara yardım etmeye çalışarak evini tekrar geri almanın yollarını arayacaktır. Gökyüzüne dönmek için elin den gelen her şeyi yapmaya hazır bir kaç kişinin mücadeleleri tarihe yazılacaktır.
 • 2022 Filmleri izle
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 9
 • 84
 • 0
GI Joe 3 – GI Joe Ever Vigilant
Tüm Bilgiler
GI Joe 3 – GI Joe Ever Vigilant Aksiyon, Bilim Kurgu 
Türkçe Dublaj
GI Joe 3 Türkçe Dublaj izle, GI JOE askeri bir tim olarak görevleri dünyayı kötülüklerden korumak ve kurtarmaktır. Devletin bütün çıkarlarını gözetmeksizin sadece insanları ve yaşadıkları ülkeye bağlı askerler olarak görev yapmaktadırlar. Bütün dünyayı ele geçirmeye çalışan komutan Zartan ve onun adına çalışan ölümüne yanında olacak olan askerleri ile beraber dünyayı yok etmek için planlar kurmaktadırlar. Aldıkları istihbarata göre kimyasal güçlü bir silahın askeriyeye taşınması sırasın da çalabileceklerini ve istedikleri hedefe yok edecekleri ülkelere odaklanabileceklerdi. Bu silahlar atıldığı her yeri eriterek yok etmektedir. Komutan Zartan kurduğu tuzak sayesin de askeri timi yakalar ve yok eder. Böylelikle silahları da ele geçirmiş olur. Artık istediği en önemli şeyler elindedir.GI Joe 3 Full izleOnu durdurabilecek tek şeyin GI JOE ekibi olduğunu bilmemektedir. Olayı haber alır almaz işe koyulan ekip Zartan ve onun emrindeki tüm adamları yok etmek için çalışmalara başlamışlardır. Zartan ilk hedef olarak en büyük ve en güzel şehirleri seçmektedir. hemen üç kişilik bir ekip oluşturarak nükleer silahı kullanmaları için bu adamları Fransa'ya gönderir. Haberi alan GI JOE'lar hemen Fransa'ya giderek Zartanı durdurmaya çalışırlar. Fakat geç kalmışlardır. Zartanın ekibi çoktan silahı ateşlemişlerdir. Şehrin her yerin de kaos çıkmıştır. Silah düştüğü yer de her şeyi eriterek yoluna devam etmektedir. Zartan ilk hedefini vurduktan sonra diğer ülkeler için de ekiplerini hazırlayıp adamlarını yola çıkarmıştır. Gelişmiş teknolojileri ve askeri ile birlikte Zartanı yenmek inanılmaz derece de zorlaşmıştır. 2020 de orjinal adı GI Joe Ever Vigilant olan filmin türkiyede GI Joe 3 olarak vizyona girmesiyle ilk burada yayında.GI Joe 3 1080p HD izleDünyanın en iyi silah satıcısı olarak ta bilinmektedir. Yüz değiştirme programı ile yaptığı yenilikler kendini bile tanınmayacak hale getirmektedir. Daha önce öldürdükleri bir düşman olarak ekibi karşısına çıkmaya cesaret gösteren Zartan kendi geliştirdiği bu program ile anın da başkasının yüzüne sahip olabiliyordu. Böylelikle hiç bir zaman yakalanmadı. Kendisini Amerikan Başkanına çevirerek silahları daha kolay ve kullanılabilir hale getirebilmesi an meselesiydi. Kobra ekibi isi artık emirlerini başkandan almaktadırlar. Bu durum karşısın da GI JOE ekibinin pek fazla yapabilecek bir şeyleri kalmamıştır. Fakat düşündükleri şey sadece dünyaya ateşlenecek nükleer silahlar değildir. Başkanın yüzünü alması ile geride kalan gerçek başkanın nerede olduğuna dair ellerin de hiçbir bilgi bulunmamaktadır. Artık işleri iyice zorlaşan ekip bundan sonra ne kadar başarılı olacaklardır. Bolfilmizle.com takipçilerine özel GI Joe 3 Türkçe Dublaj filmi izle sadece burada. 
 • 2020 Filmleri izle
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 9
 • 335
 • 27
Mulan Türkçe Dublaj Full izle
Tüm Bilgiler
Mulan Türkçe Dublaj Full izle Aksiyon, Dram 
Türkçe Dublaj
Mulan Türkçe Dublaj izle, Büyük bir imparatorluk ordusun kurulması ve savaşması için yetiştirilen genç askerlerin yaşam mücadeleleri ne kadar zor olsa da her ailenin bir erkeğinin yapmak zorun da olduğu mecburi bir görevdir. Çin imparatorluğu kendi ülkesini ve insanlarını Kuzey istilacıları ve yağmacıların dan korumak için İmparatorluğun ordusun da katılması gereken bir aile erkeği olmaması yüzün den ailenin en büyük kızları ülkesini korumak adına imparatorluğa katılmak ister. Babasının çok hasta olması üzerine onun savaşa gidecek durum da olmadığını bildiğin den Çin İmparatorluğunun görevlileri geldiğin de evin erkeği kılığına girerek kendini askeriyeye teslim eder. Herkesin inandığı ve kandığı bu görünüşüne aldırış etmeden devam eder. Babasının sağlığı her şey den önemli olan Mulan savaşmak ve onun hayatını kurtarma sadece bir görevdir.Mulan Filmi Full izleBabasını çok seven Mulan onun için her şeyi göze almaktadır. Yaşadıkları çağ da kadınların sadece çocuk bakıp temizlik ve yemek yapıp sadece erkekleri mutlu etmek için var olduklarına inanmaktadırlar. Mulan bu konuşulanlar ve kurallar karşısın da istemediği şeyleri yapmaktan çekinir. Mulan babası tarafın dan yetiştirilmiş bir kız çocuğudur. Babası eski den ülkesi için savaşan onurlu ve ödüllere layık görülmüş bir savaşçıdır. Babasının gurur duyacağı bir savaşçı olmak için ülkesinin korumaya giden Mulan erkek olarak katıldığı bu savaşta onları yöneten komutanına aşık olur. Ona gerçeği söyleyememesi ve savaş ta olmaları işleri daha da zor bir hale getirmektedir. Savaşta babası gibi gösterdiği üstün yetenekleri sayesin de her daim övgü için de dolaşmaktadır. Mulan filminin konusunu beğendiyseniz filmini de izlemenizi tavsiye ederiz.2020 Mulan Filmi izleBasit bir çinli kızın bir anda bir halk kahramanına dönüşerek Hunlar ile yaptığı savaşların çoğun da üstün bir akademik güç göstererek babasının ona olan inancını sa boşa çıkarmamaktadır. Mulan savaştayken bir haber geliyor ve Çin İmparatorluğu babasının da savaşa gönderildiğini öğreniyor. Mulan bunu duyduktan sonra savaştığı bölgeden çıkarak babasının gönderildiği yere doğru yolculuğa çıkıyor. Savaştan uzaklaştığı için kaça olarak ilan edilen ve her yerde aranan Mulan babasını bulmak için bütün bu zorlu mücadeleleri kazanmak zorunda olduğunu görüyor. Kendini bir anda farklı ve başka bir savaşın için de bulması babasının hasta hali ile bu kadar çok savaşmaya gücü olmadığını bildiğin den her seferin de onun ölmüş olacağı gerçeğini de aklından bir türlü çıkaramıyor. 2020 mulan filmi izle bolfilmizle.com da 1080p sizlerle. 
 • 2020 Filmleri izle
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 9
 • 268
 • 7
Avatar 2 izle Türkçe Dublaj 2020
Tüm Bilgiler
Avatar 2 izle Türkçe Dublaj 2020 Aksiyon, Fantastik 
Türkçe Dublaj
Avatar 2 izle, Askeri bir şirketin kurduğu ekipte dünyanın gizli ormanların da ve yeraltın da doğa da bulunan değişik canlıların yaşamlarını incelemek adına yaptıkları deneyler de Jake isimli asker hasatalığı nedeni ile yürüyememektedir. Tekerlekli sandalyeye mahkum iken bu uluslararası program da herşeyi yapabilme yeteneğine sahip olmuştur. Girdiği dünya da bir anda bağlılık hisseden Jake oradan çıkmak istemez ve doğanın insanları isimlerini verdikleri kişiler ile kendi bir bağ kurarak onların arasına katılmaya karar verir. Bu katılım sonrası askeri ekibe resmen savaş açmıştır. Tek başına askerler ile mücadele ederek onların palanlarını doğanın insanlarını yok edip yerlerini ele geçirme planlarına karşı çıkmıştır. Kendinin hayal olduğu o dünya da gerçek bir doğanın insanına aşık olmuştur.Avatar 2 Filmi izleAskerler ile savaşıp elin den geleni yaparak doğanın insanlarını ve yaşadıkları o muhteşem yeri kurtarmaya çalışmaktadır. Karşı çıktığı ekip ten kurtulması biraz zor olacaktır ki ağır silahları ve topları vardır. Üst düzey de teknolojik silahlara sahiptirler. Jake ve doğanın insanları doğa da bulunan bütün canlıların da onlara yardım etmesi sonucu savaşı kazanırlar. Jake onlar ile kalmak isteyen insanlara izin vererek karşıların da olan savaşıp çoğu güzelliği yok edenleri ise ait oldukları yere götürmüşlerdir. Avatar programı doğanın bitmez kaynaklarını ve yaşayan bütün canlıları ele geçirmek için tasarlanmıştır. Pandora adındaki bu uzak gezegende yaşayan navi adında ki bu halkın gittikçe nesli tükenmektedir. Jake'in bir araştırmacı olarak gönderildiği pandorayı kendi insanlarıymış gibi sahiplenmeye başlaması bir çok kişinin karşı çıkmasına yol açacaktır. Serinin devam filmi olan Avatar 2 Türkçe dublaj izle seçeneğiyle sizlerle.Avatar 2 Full Film izleJake ve prensen savaşın bitimin de sürekli birlikte olacakları bir yaşam kurarlar ve Pandora'da kendilerine ait güzel bir ev yaparlar. Ağaç dallarına yaptıkları evler de hem güvende hem de gizlilik içindedirler. Zaman geçtikçe yaşananlar unutulur ve Jake ile prensesin çocukları olur. Pandora ormanın da çocuklarını büyütmek ve mutlu bir gelecek yaratmak isterler. Jake bir den geçmişi ile yüzleşerek bunun tekrar olabileceğini düşünür. Gerekli yerlere bağlantı kurduktan sonra tekrar savaş çıkmasını önlemeye çalışacaktır. Fakat insanlar o kadar çok bu doğal kaynakları tüketmek isterler ki Jake ve ailesi bir kez daha bu vahşilerin girdiği dünyalarını geri almak için elinden geleni yapacaklardır. Çok sevilen Avatar 2 filmi sitemizde 1080p kalitede izleyici ile buluşuyor.
 • 2021 Filmleri izle
 • ABD
 • 720P
 • 258
 • 7
The Turning – Dönüş
Tüm Bilgiler
The Turning – Dönüş Dram, Gizem 
Türkçe Dublaj
The Turning izle, Flora ve Miles daha okul çağın da iki küçük kardeştir. Herkes gibi ailesi ile beraber eğlenceli bir günün daha sonuna gelmişlerdir. Eve dönüş yolunda trajik bir kaza sonucu hem annesini hem de babalarını kaybetmişlerdir. Aynı anda iki ebeveynlerinde ölmesi zerine büyük bir yıkım yaşayan küçük kardeşler bundan sonra ne olacağını bilmemektedirler. Sürekli ağlayarak annesini arayan çocuklar onların bir daha hiç gelmeyecek olmasını bir türlü kabul edememişlerdir. Sosyal hizmetler tarafın dan iki kardeşe bir kadın getirilerek onlar ile ilgilenmesi için tutulmuştur. Genç kadın çocuklar ile tanıştıktan sonra bir an önce çocukların yaşadığı konağa yerleşmek için eşyalarını toplayıp yola çıkmıştır. Bu genç kadın Kate annelerinin bir arkadaşı tarafından tutulmuştur.The Turning Full FilmFlora ve Miles'ın yeğeni çocukların bütün sorumluluğunu üstlenerek onlar ile yakından ilgilenmeye başlamıştır. Genç bakıcı Kate çok zaman geçmeden hemen konağa yerleşerek işine başlamıştır. Kate için bu büyük ev biraz ürkütücü gelmektedir. Soğuk ve bazı odalarının da karanlık olması onu korkutmaya başlamıştır. Geceleri açıklanamayan ve tuhaf durumlara maruz kalan Kate gün geçtikçe işlerin daha da tuhaflaştığını farkeder. Orada ne kadar kalmak istemese de çocukları da yalnız bırakmak istemez. Annelerin den yeğenlerine emanet kalmış olan bu küçük çocuklara bakıcılık yaparak biraz da olsa onların gülmesini sağlamak için uğraşmaktadır. Bir süre sonra araştırma yapmaya başlar. Konağın geçmişi ile ilgili internet bulabileceği her şeye bakar. The Turning filminin genel konusu bu şekilde.The Turning 1080p izleZamanın da yaşanmış olan ilginç olaylara tanık olur. Artık biliyordur ki konağın sırlarla dolu ürkütücü bir geçmişi bulunmaktadır. Hiç bir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlamaya başlamıştır. İki kardeş aileleri olmadan artık yalnız ve savunmasızdır. Kate konağın sırrını çözdükçe daha da derine ve karanlıklara doğru çekildiğini farkeder. Konakta yaşamış olan bir kadının büyülü güçlere sahip olduğunu ve cadı olarak anıldığını öğrenir. Her şeyi öğrendikten sonra daha da korkar ve korktukça büyücü kendini daha fazla gösterir. Çocukları kullanarak kadını ele geçirmeye çalışan büyücü Miles'ı etkisi altına çoktan almıştır. kate'i öldürtmeye çalışan büyücü sıranın küçük kıza geldiğini anlatmaya çalışır. Miles çoktan büyücünün elindedir ve ruhani bedeninin nasıl geri alacağı konusun da hiç bir fikri yoktur. Korku dram türündeki 2020nin ilk filmlerinde The Turning türkçe dublaj izleme seçeneği ile sadece bolfilmizle.com izleyicilerine özel sitede.
 • 2020 Filmleri izle
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 9
 • 242
 • 10
Tavşan Peter 2 – Peter Rabbit 2 The Runaway
Tüm Bilgiler
Tavşan Peter 2 – Peter Rabbit 2 The Runaway Animasyon, Komedi 
Türkçe Dublaj
Tavşan Peter 2 Türkçe Dublaj izle şımarık yaramaz ve bir o kadar da sevimli tavşan Peter ve onun en yakın dostu boş buldukları güzel ve ufak bir kır evini sahiplenmişlerdir. Eve her şeylerini taşıyarak oraya yerleşmeye karar verirler. Çok eğlenceli ve güzel günler geçirmektedirler. Herkesten uzakta sakin ve gürültüsüz bir yaşam elde etmişlerdir. Ancak karşılarına çıkan çirkin suratsız McGregor yüzünden işleri değişir. Evlerini yok etmek ve her yeri yıkmak için gelen Gregor Peter ve arkadaşının karşılık vermesi ile beraber araların da savaş başlar. Peter evini bırakmak istemez ve tabiki arkadaşı da onunla beraberdir. Araların da çıkan çatışma büyüdükçe diğer hayvanların da dikkatini çeker ve yanlarına gelen Bea'da savaşa dahil olarak tavşan Peter yanında yer alırlar.Tavşan Peter 2 Full izleMcGregor kendi evini ve çevresini bütün hayvanlara kapatmak istediği için yuvalarını bozar. Bu savaşı insanların kazanması ile birlikte tavşan Peter ve arkadaşları oradan ayrılır. Savaş sırasın da her şeylerini kaybetmişlerdir. Artık bir evleri ve bir eşyaları yoktur. Ormanın derinliklerine gittikçe kendilerine soğuktan ve yağmurdan korunmak için derme çatma çalılardan bir ev yapmaya başlarlar. Orada kendilerine bir aile kurarlar. Peter bir gün kimseye haber verme den yaşadıkları yerin bahçesin den ayrılarak yaramaz bir tavşan gibi koşmaya başlar. Koştukça doğanın içine karışır ve evine gidiş yolunu bulamaz. Peter artık insanların dünyasına geçmiştir. Nasıl geri döneceğini bilemez ve insanlar ile iletişim kurmaya çalışır. Yaptığı yaramazlıkların bir çocuk tarafın dan hoşuna gitmesi sayesinde Peter alır ve götürür. Tüm bu hikaye işte Tavşan Peter 2 filmi izle diye bolfilmizle.com da sizlerle.Tavşan Peter 2 Filmi HDAilesinin her şeyi riske atarak aramaya başladığı Peter'ı bir türlü bulamazlar. İnsanların dünyasına geçebileceklerini düşünerek hiç durmadan oraya giderler ve yaramaz tavşanı bulmak için hemen araştırmaya başlarlar. Ama Peter ise burada mutlu olduğunu düşünmeye başlar ve yaptığı yaramazlıkların ve muzipliklerin insanlar tarafın dan beğenilmesi hoşuna gider. Nasıl bir tavşan olmak istediğini çözmeye çalışan Peter arkada bıraktığı ailesini de özlemeye başlamıştır. Evden kaçan Peter ailesinin onu arayıp aramadığını düşünürken bir yandan da yaşadığı hayatı sevmeye başlamaktadır. Ailesinin onun için girdiği riskte küçük kardeşlerinin ve yaşlı babasının başına gelebilecekleri de düşünerek dönmek mi yoksa burada insanlar ile beraber kalmak konusun da karar vermek zorundadır. 2020 yılında Peter Rabbit 2 adıyla vizyona giren komedi animasyon filmi ailecek izlenebilecek hd kalitede türkçe dublajlı bir filmdir. 
 • 2020 Filmleri izle
 • ABD,Avusturalya
 • 720P
 • IMDb 9
 • 180
 • 5
Çılgın İkili 3 – Bad Boys for Life
Tüm Bilgiler
Çılgın İkili 3 – Bad Boys for Life Aksiyon, Komedi 
Türkçe Dublaj
Çılgın İkili 3 Türkçe Dublaj izle, Mike Lowery ve Marcus Burnnet uyuşturucu dünyasının en iyi dedektifleri olarak her zaman iş başında olmaktan gurur duyan ayrılmaz ikili.Teşkilatın narkotik bölümün de çalışmaktadırlar.Birbirlerinin en iyi dostu ve aynı zaman da ortaktırlar.Dünyanın hayalet lakaplı hiç bir şekil de yakalanmayan büyük uyuşturucu baronunu yakalamak sandıkları kadar kolay olmayacaktır. Armando sadece uyuşturucu satıcısı değilidir.Aynı zaman da insanları öldüren acımasız bir katildir.Emrin de onlarca suikastçı çalışmaktadır. Dünyayı ele geçirmiş bir uyuşturucu kaçakçısıdır. Armond'un peşinde olan Mike ve Marcus kendilerini çok zorlu bir olayın içine çektiklerin den haberleri yoktur.Onlar için zorlu bir macera başlamaktadır.Çılgın İkili 3 Filmi FullSerinin yıllardır beklenen filmi Çılgın İkili 3 izle sevenleriyle buluşuyor. Son bir kez daha göreve çıkma kararı alıp kendilerinin tehlikenin ortasına doğru atmaya karar veren ikilimizin işleri planladığı gibi gitmeyecektir.Uzun bir aradan ve çalışma hayatın dan sonra Marcus işlerden kendini çekip uzun bir emekliliğe ayrılmıştır.Kendini her zaman en güzel tatil de kumsal da gören Marcus için artık bu bir rüya olarak kalacaktır. Mike'ın evine gelmesi ile beraber ortada bir sorun olduğunu anlayan Marcus Mike'ı görünce kapıyı yüzüne kapatsa da tekrar açmaz zorunda olduğunu bilmektedir. Mike'ın her zamanki agresif çözümleri işlerin daha da kötüye gitmesine sebep olmaktadır. Marcus'un ise sakinleştirici yönleri mecburen ikisinin orta da bir yerler de buluşmasını sağlıyor.İkili birbirlerine son bir kez daha diyerek işe başlamaya karar veriyorlar.Çılgın İkili 3 HD Filmi izleMiami şehrinin girdiği tehlike genelde daha genç çocukları uyuşturucuya alıştırarak daha fazla kar edeceğine inanan Arman oldukça zalim bir mafyadır.İkili zaman kaybetme den hemen Armand'ın peşine düşmek zorundadır. Marcusu ne kadar çok plan yaparsa yapsın bir türlü Mike ile birbirlerine uyum sağlayamamaktadırlar.Kendi tarzları ile olayların üstesinden gelmeye çalışacaklardır. Mike'ın yaptığı plan suya düşer ve hiç bir faydası olmaz bu sebepten Marcus ile Mike anlarlar ki birbirlerine olan dostluğu ve sevgisi her şeyin üstesinden gelebilecek güçtedir.Birbirlerine ne kadar fazla değer verdiklerinin bir kez daha görmüş olacaklardır. Marcus olan biteni tatlı diliyle anlatıp çözmeye çalışsa da Mike ortalığı yakıp yıkarak işi daha da zor bir hale getirmektedir. İşte Çılgın İkili 3 filminin konusu böyle. Bolfilmizle.com da  Çılgın İkili 3 türkçe dublaj full film olarak sizlerle.
 • 2020 Filmleri izle
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 9
 • 234
 • 10