Romantik Filmleri tek parça izleyebilirsiniz. Aynı zamanda çift dil seçeneği ile sizlerde durumdan memnun kalabilirsiniz. ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Romantik Filmleri tek parça izleyebilirsiniz. Aynı zamanda çift dil seçeneği ile sizlerde durumdan memnun kalabilirsiniz.
Marjaavaan izle 2019
Tüm Bilgiler
Marjaavaan izle 2019 Aksiyon, Macera 
Türkçe Dublaj
Marjaavaan izle, filmin başrollerinde Marjaavaan, Ritesh Deshmukh, Sidharth Malhotra, Tara Sutaria ve Rakul Preet Singh'in gibi hint sinemasının sevilen isimleri oynuyor. Milap Zaveri'nin yönettiği film 2019 hint yapımı aksiyon filmi olarak belirtildi ve fragmanı yayınlandı.
 • 2019
 • Hindistan
 • 720P
 • IMDb 10
 • 2
 • 0
Lady and The Tramp izle
Tüm Bilgiler
Lady and The Tramp izle Komedi, Romantik 
Türkçe Dublaj
Lady and The Tramp izle, Şirin ve güzeller güzeli Lady isimli bu köpek çok zengin bir ailenin yanın da kalmaktadır. Fazlasıyla aldığı ilgiden dolayı yeterince şımarık ve burnu hava da bir köpektir.Sahiplerinin onun için her şeyi yapması Lady'nin onların bir çocuğu olduğunu anlamıştır.Hayatından yeterince memnun olan Lady genel de camın önünde oturup dışarıda gezen ve zor şartlar da yaşayan köpeklere bakar.Kendisi en iyi yiyecekleri ve en iyi yatağı olan bir köpektir.Bunun yanı sıra Lady çok kıskanç bir köpektir de ailesinin kimse ile paylaşmak istemez ve eve gelen herhangi bir hayvanı da sokmamaktadır.Ara da bir de olsa bazılarına yakınlık gösterdiği de olmuştur ama genelde kimseyi istemez ve sevmez.Ailesinin şımarttığı Lady kraliçeler gibi büyük bir evde yaşamaktadır. Lady and The Tramp filminde kaçırmamanız gereken sahnelerden.2019 Lady and The Tramp Türkçe DublajBir gün Ailesi eve başka bir köpek ile gelir ve Lady'e onun artık burada kalacağını ve burasının onun da evi olduğunu söyler.Bunu gören Lady gelen bu köpek için oldukça kötü planları vardır.Onu evden göndermek için çeşitli hilelere başvurarak yapılan ve ortaya çıkan sorunları yeni gelen bu zavallı köpeğin yaptığını düşündürerek onu evde göndermeye çalışır.Bir kaç denemesinden sonra olayların hiçte istediği gibi gitmediğini gören Lady çareyi oturup düşünmekte bulur. Aileye yeni bir üyenin gelmesi onun için çok acınası bir durumdur ki ailesinin ondan sıkıldığını ve artık onu sevmediklerini düşünür. 2019 Lady and The Tramp filminde bu konu üzerinde oldukça üzülen ve ne yapması gerektiğini bilmeyen Lady çareyi evi terk etmekte bulur.O gece sessizce evden ayrılır ve kendince ailesine veda ederek yollara çıkar.2019 Lady and The Tramp FilmiLady artık sokaklar da nasıl yaşayacağını öğrenmek zorundadır.Geceleri uyumaktan korkmaya başlar ve yalnız olduğu için de ne yapacağını bilemez.Evine dönmeyi hiç düşünmeyen Lady üzgün bir halde bir duvarın köşesin de otururken erkek bir köpek olan Tramp ile tanışır.Onu kendisinin yanında olmasına fazlasıyla sevinen Lady bir arkadaş edindiği için de yeterince mutlu olmuştur. Lady Tramp'a sokaklar da nasıl yaşamı gerektiğini nasıl öğreneceğini sorar. Tramp'ın da yardımı ile bunu başaracağını söyler. Lady Tramp ile beraber gerçek hayatın kurallarını ve nasıl yaşaması gerektiğini öğreneceği için çok mutlu olmuştur.İkisinin güzel bir dostluk kurduğunu hissettikten sonra ailesini özlediğinin de farkına varmıştır.Bakalım Lady onu bu zor günlerin de yanın da olup yardım eden arkadaşı Tramp ile mi kalacak yoksa ailesine mi dönecek. 2019 Lady and The Tramp filmi bir çok ünlüyü bir araya getirmiş.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • 4
 • 0
Lovefucked 2019 HD izle
Tüm Bilgiler
Lovefucked 2019 HD izle Dram, Hint 
Türkçe Dublaj
Lovefucked 2019 hint yapımı film. Bir Mumbai akşamında çiftimiz tartışmaya başlar. Zaten ufak ufak eski tartışmaların kıvılcımıyla bu tartışma alev almaya başlar ve kavgaya dönüşür. İlişki o kadar zedelenir ki kopma ayrılma noktasına gelirler. Dram romantizm ve erotizmi harmanlayan film seyir zevki sunuyor. Lovefucked türkçe dublaj izle
 • 2019
 • Hindistan
 • 720P
 • IMDb 6
 • 32
 • 0
Happy New Year Türkçe Dublaj HD izle
Tüm Bilgiler
Happy New Year Türkçe Dublaj HD izle Aksiyon, Dram 
Türkçe Dublaj
Happy New Year izle, 2014 yapımı hint filmi olan happy new year ile sizlerleyiz. Filmin adı mutlu yıllar. Filmi sürekli kaybeden bir takımın kazanma hırsını anlatıyor. Takım sürekli kaybetmekten mutsuzdur ve buna rağmen milyonlarca hayranı vardır. Takım para kazanmayı kafaya koymuştur. Bu parayla destekçilerinin mutluluğunu sağlayabileceklerdir. Takım daha önce denenmemiş bir soyguna girişir. Dünyanın en büyük elmasını çalacaklardır. Üst düzey korunan bu elması çalmak neredeyse imkansızdır. Takım hemen bir plan yapıp uygulamaya girişir. Bakalım soygunu başarabilecekler midir ? Hint filmi severlerin bayılacağı bir filmdir Happy New Year 2014.
 • 2014
 • Hindistan
 • 720P
 • IMDb 8.0
 • 47
 • 0
2:22 2017 Full HD Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
2:22 2017 Full HD Türkçe Dublaj izle Bilim Kurgu, Dram 
Türkçe Dublaj
Dylon Branson New York'ta hava yolu trafiğinde çalışan genç bir adamdır.Babasının izinden giderek oda babası gibi pilot olmuştur ancak sadece kulede çalışmayı yeterli görmüştür.Kendisi ne zaman uçağa binse içini bir korku kaplar ve bu yüzden uçmaktan nefret eder.Kulede yaptığı işten gayet memnundur.Dylan Branson gündüzleri saat tam iki yirmiiki de halisilasyon görür ve bu zamanla daha da kötü bir hal alır.Ne olduğunu bilmemez ama gördüğü şeyler gün içinde yaşanacak olanlardır.Nasıl olduğunu bilmediği için aklınla sorunları olduğunu düşünür.Her iş çıkşında eve gittikten sonra gördüğü ve aklında kalan şeyleri yazarak ertesi gün olacakların ne olduğunu unutmamaya çalışır.Ön görüler ve imgeler sonrası delirdiğini düşünerek arkadaşından yardım ister.Dylan Branson bir iş günü saat tam yine iki yirmiiki de uçuşları kontrol etmesi sırasında bir halisülasyon daha görür ve o sırada bir kaç dakikalığına aklı gider tam o anda hem inmesi ve hemde kalkması gereken uçar bir dakika farkıyla çarpışma duruuna gelir.Dylan Branson bir anda kendini toparlayarak uçakları zorda olsa yoluna sokar ama bu onun açığa alınmasına sebep olur.Neredeyse dokuzyüz kişiyi öldüreceği aklına geldikçe ona verilen dört haftalık açığa alınmanın az olduğunu düşünerek daha fazla cezayı hakkettiğini söyler durur.Doğum gününe bir hafta olmasına rağmen iş yerindeki arkadaşları Dylon'a bir süpriz hazırlayarak ona yeni yaşında iyilikler dilerler.Bir arkadaşı ise ona bir bilet almıştır ve değişikik olacağını söyleyerek bu baleye gitmesini ister.Bale salonunda Sarah isimli çok hoş ve zarif bir bayanla tanışarak arkadaş olur. Arkadaşlıktan daha fazla duygular hisseden Dylan Branson bu fırsatı kaçırmayarak Sarah'ı akşam yemeğine davet eder.Birbirlerini tanımak için anlattıkları kısa hikayelerinde Dylan Branson neden açığa alındığını anlatır.Sarah'ın uçak numarasını sorması üzerine kendinin de tesadüfen uçakta olduğu ortaya çıkar.Dylan Branson gördüğü imgeler yüzünden hiç bir şeyin tesadüf olamayacağını söyleyerek bu konuyu araştırmak onda bir takıntı yaratmıştır.Ne olduğunu bile anlayamayan Sarah bu yeni tanıştığı gizemli adamın yarattığı imgelerin gerçekliliğini kabul etmekte zorlanmaktadır.Bir kaç olayı yaşadıktan sonra doğum gününde öleceğini söylemesi üzerine işler iyice karışır.Güzel Sarah bu kadar yükün altında ezilirken bir yandan da Dylan Branson'a aşık olduğunu unutmaz.
 • 2017
 • ABD,Avusturalya
 • 720P
 • IMDb 5.8
 • 57
 • 0
Dilwale Türkçe Dublaj 1080p izle
Tüm Bilgiler
Dilwale Türkçe Dublaj 1080p izle Aksiyon, Dram 
Türkçe Dublaj
Dilwale izle, 2015 dilwale filmi. Hint filmlerinden 2015 yapımı olan Dilwale filmi sizlerle. Filmin konusu Raj mafya için çalışan bir adamdır. Bir gün düşman çeteden biri bunu takip ederken onların gruptan Meera adındaki kız ile tanışırlar. Aralarında bir duygusal yakınlaşma başlar. Fakat Raj'ın sonradan öğrendiği şey, Meera rakip mafyanın liderinin kızıdır. Bunu öğrenince işler karışır.Birbirlerini çok seven bu çift rakip mafya olmaları sebebiyle ayrılması gerekmektedir. Buna rağmen birbirlerini koruyup ilişkiye devam edebilecekler midir ?
 • 2015
 • Hindistan
 • 720P
 • IMDb 8.0
 • 66
 • 0
Aladdin 2019 Türkçe Dublaj Full izle
Tüm Bilgiler
Aladdin 2019 Türkçe Dublaj Full izle Aile, Fantastik 
Türkçe Dublaj
Aladdin 1080p full hd izleAlaaddin çok fakir ailesi olmayan kimsesiz ve sokaklar da yaşayan bir gençtir.Geceleri sokaklarda dükkan önlerinde kıyıda köşede yatan gündüz olduğu zaman ise pazarlar da tezgahlardan başkasının mallarından vediğer kişilerden hırsızlık yaparak geçimini sağlar.Böyle olmasına rağmen kötülük düşünmeyen insanların canına önem veren Aladdin'nin altın gibi bir kalbi vardır.Bir gün büyük bir hırsız Alaaddin'ni görür ve onunla konuşmakiçin yanına çağırarak ona bir iş teklifi olduğunu söyler.Alaaddin teklifi duymak ister ve hırsızın dedikleri karşısında şaşırır.Eski bir efsane olan sihirli bir lambanın yerini bildiğini söyler ve ona bu lambayı almasını emir buyurur.Bunun içinde Harikalar Mağarasına gitmesini söyler.Alaaddin bu konuyu biraz düşünüp gitmeye karar verir ve bu adamdan bilgi alarak hemen hazırlanır ve hiç vakit kaybetmeden Harikalar Mağarası'nın yolunu tutar.Aladdin Türkçe Dublaj Full izleNe kadar zor bir yolculuk olacağını bilemeden aramaya başlar.Mağarayı ararken bir saray ile karşılaşır ve orada bir kız görerek ona aşık olur.Lakin kız kralın kızı olan prenses Jasmine'dir ve yakında babasının isteğiolan başka bir krallıktan prense evlenmesinin uygun olduğunu söylemiştir.Prensen Jasmine ise babasının isteği olan bu evliliğe hiç bir şekilde karşı çıkamamıştır.Sevmediği bir adamla evlenmek istemeyen PrensesJasmine odasında ağlayarak kaderini beklemektedir.Alaaddin sihirli lambayı düşünerek bir an önce onu bulmaya çalışacaktır ki eğer sihirli lamba ve harikalar mağarası gerçekten varsa o zaman oda kendini prensyapıp bir Prensesle evlenebileceğini düşünür.Sevdiği kıza kavuşmak için elinden geleni yapmaya çalışan Alaaddin sonunda Harikalar Mağarasını bulur ve gözlerine inanamaz.Hemen mağaraya doğru koşarak gider.Aladdin Full HD Türkçe Altyazılı izleHarikalar Mağarası sandığından daha büyük bir yer olan bu karanlık mağarada lambayı aramaya başlar ve bir an olsun durmadan çalışır.Yapılan tuzaklar ve kurulan kapanları zorlu bir şekilde aşmayı başararaksonunda istediği şeye kavuşur ve lambayı bulur.Hemen kucağına alarak mağaradan çıkmak ister ama ona bu işi veren adamı düşünerek lambayı muhafaza etmeye karar verir.Bunca zaman lambayı aradıktansonra onu bulmuşken bu adama vermek istemez lambanın gerçekten sihihrli olup olmadığını merak eder ve lambayı ovalayarak içinde gerçekten ne olduğuna bakmak ister.Biran da heryeri mavi bir toz bulutukaplar ve içinde gerçektende Alaaddin'nin boyunu çok yüksek bir şekilde aşarak içinden çıkan cin Aladdin'e bakıp yeni sahibibm dile benden ne dilersen der ve Aladdin gülerek Prensesine kavuşacağı anı bekler.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.1
 • 341
 • 0
4N1K Full Tek Part izle
Tüm Bilgiler
4N1K Full Tek Part izle Komedi, Romantik 
Yerli Film
4N1K izle, yedikleri içtikleri ayrı olmayan 5 kişilik arkadaş grubundaki tek kız Yaprak (Gözde Mutluer)'tır. Ali, Sinan, Gökhan ve Oğuz ile sanki erkek gibi davranmaya başlayan Yaprak, Barış (Burak Yörük) ile tanışır ve çok farklı bir evrenle tanışır. Onunla birlikte hem kızları daha iyi tanıyacak hem yeni maceralar yaşayacaktır.
 • 2017
 • Türkiye
 • 720P
 • IMDb 6
 • 199
 • 0
Harmony Tek Parça izle
Tüm Bilgiler
Harmony Tek Parça izle Fantastik, Gerilim 
Türkçe Dublaj
Harmony filmi izle. Çok güzel ve çekici olan Harmony ailesini kaybettikten sonra yanında kalacak kimsesi olmadığı için kendine sokaklarda kalacak yer edinmiştir.Etrafta o kadar kötü insanlar vardır ki sürekli onlardan kaçmak ve saklanmak zorundadır. Harmony güzelliğinin yanında yaptığı sihirle de kendini daha da inanılmaz kılıyor.İnsanları iyileştirebilme ve kötü anılarını alarak onların daha iyi hissetmesine yardım etmektedir.Bunu yaparken vücuduna giren zehri her defasında su ile atması gerekiyordur.Hem güzel hem de tehlikeli bir yeteneğe sahip olan Harmony yeteneği yüzünden sürekli olarak korkar ve saklanarak yaşar.Bir akşam yine dışarı yardım etmeye çıkar ve saldırıya uğrar. O sırada bir doktor ile tanışır.Kendisine yardım eden Harmony için bir telefon numarası bırakır ve oradan ayrılır.Dışarıda uğradığı saldırı sonucu çok korkan Harmony doktoru arar ve yardım ister. Hemen yanına gelmesini söyleyen doktorun evine giden Harmony doktorun oğlu ile tanışır ve ayrıca doktorunda bir ricası vardır. Orada olan bir arkadaşına yardım etmesini rica eder. Harmony doktorun ricasını yerine getirir ve kadının acısını alarak inanılmaz bir olay daha gerçekleştirir. Doktorun oğlunun dikkatini fazlasıyla çeken Harmony bu gence karşı oda boş değildir.Birbirlerine istemsizce yakınlaşan bu iki genç beraber dışarı çıkmaya karar verirler. Harmony'nin bu gençte çözemediği şey ise ona dokunabiliyor olmasıydı.Değişik bir şekilde ona bağlıydı ikisininde tam anlamıyla aynı gün doğmaları ve aynı şeyleri sevmeleri tesadüf olamayacak kadar aynıydı.Ama sorunun büyük olduğunu anlamaları uzun sürmedi.Harmony'nin yanından ayrılan Mason bir anda hastalanır ve kendini hastanede bulur. Harmony'nin yanına gelmesi sayesinde bir anda iyileşir ve onu bırakmak istemez.Panikleyen Harmony çareyi kaçmakta bulur ve oradan hızlıca uzaklaşarak evine gider.Saldırıya uğradığı adamlar tarafından tekrar yakalanan Harmony'i bir sandalyeye bağlayarak istediğini almaya çalışır. Harmony'nin başının belada olduğunu anlayan Mason hızlıca evine doğru gitmek için yola koyulur.Başının büyük bir derde girdiğini gören Harmony'nin tek istediği Mason'nın biran önce yanına gelmesi ve bu olanları durdurmasıdır.Yaşananlardan sonra Harmony tekrar Mason'a kavuşmanın ve onunla beraber bu zorlu zamanların bir an önce geçmesini sağlayarak mutlu bir şekilde yoluna devam etmesinin hayalini kurup bunun için sürekli dua etmektedir.
 • 2018
 • Avusturalya
 • 720P
 • IMDb 7.7
 • 212
 • 0
Amerikan Pastası 3 : Düğün Erotik Film izle
Tüm Bilgiler
Amerikan Pastası 3 : Düğün Erotik Film izle Erotik Filmler, Komedi 
Türkçe Dublaj
En komik ve erotik film sahneleri ile dolu bir serinin 3. filmini sunuyoruz filmde aksiyon komedi romantik ve erotik tarzda ne ararsanız var aslında ancak yinede gençlik filmleri arasında yer alan bir filmdir ve sizlerin severek izleyeceğinede eminim buna emin olabilirsiniz. Birden fazla kategoriyi bünyesine barındırmaktadır.
 • 2003
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.1
 • 311
 • 0
Amerikan Pastası 2 Erotik Film izle
Tüm Bilgiler
Amerikan Pastası 2 Erotik Film izle Erotik Filmler, Komedi 
Türkçe Dublaj
Amerikan Pastası 2 Erotik Film izleBirinci filmi çok ilgi çektiği için hızlıca 2. filmini çekme ihtiyacı duyan Amerikan Pastası serisini sizler için hd olarak ekledik bu serinin tamamını siteye ekleyeceğiz bilginiz. olsun
 • 2001
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.1
 • 445
 • 0
My Brother’s Wife 3 2017
Tüm Bilgiler
My Brother’s Wife 3 2017 Dram, Erotik Filmler 
Orjinal Dil
My Brother's Wife 3 erotik film izle, erotik film, erotik filmler
 • 2017
 • 720P
 • IMDb 4.6
 • 1.376
 • 0
Calendar Girl (2016)
Tüm Bilgiler
Calendar Girl (2016) Dram, Erotik Filmler 
Orjinal Dil
Calendar Girl erotik film izle
 • 2016
 • 720P
 • 1.205
 • 0
Aquaman (2019)
Tüm Bilgiler
Aquaman (2019) Aile, Aksiyon 
Multi Dil
Aquaman Türkçe Dublaj izle Film akisyon sahneleri ile geldi ve sizlere 1080p kalitesinde sunuldu özellikle efek olarak çok iyi yerlerde olan film 2019 yılına en iyi filmler arasında geldi özellikle aksiyon kategorisi ve bilim kurgu kategorisini baz alan film bir çok izleyicisinin gözüne girmiştir. Aquaman 1080p izle
 • 2018
 • ABD,Avusturalya
 • 1080P
 • IMDb 6.8
 • 1.192
 • 0
Amerikan Pastası 1 Erotik Film izle
Tüm Bilgiler
Amerikan Pastası 1 Erotik Film izle Erotik Filmler, Komedi 
Türkçe Dublaj
Amerikan Pastası 1 izle4 tane zıbır gencin hayat dolu ve heyecanlı sahnelerine izleyici olarak girmenin gururunu yaşıyoruz.  Gençler kızlar hakkında pek bilgisi olmasada kızlarla takılmaktan çok zevk alacakları için çok şekilli strateji uygulayacaklardır ancak beceriksiz oldukları için işi ellerine yüzlerine bulaştıracaklarmı dersiniz? Erotik sahnlerin bol oldu filmde komedi ve romatik sahneleride eksik etmemişler aslında. Erkeklerin beceriksiz olmasına karşın istedikleri kızlar bu konularda daha tecrübelidirler ve ne yapmak istediklerini iyi biliyorlardır. Bunun sonunucunda Yaş pasta alma karar verirler ve bu pasta ile ne yapacaklar dersiniz?Aksiyon olarakta bilin Will Smith Başrollerinde oynadığı İkizler Projesi izleyebilirsiniz.Amerikan Pastası 1 Full HD Türkçe Dublaj izleBiliyormusunuz? 1997 yılında çekilmiş en komik sahnelere sahip olan bir filmdir ve içinde erotizm sayfalarını aynı zamanda romantik sahnlere konu alan bir filmdir. Sex sahnelerin ve becerikiksiz gençlerin bu filmde uzunca boy gösterdiği aşikardır sizce bu rezilliklerini erkekler tayfası nasıl kendi lehine çevirecekler dersiniz? Ancak üzücü bir haberde vermek gerekirse bu filmi amerika birleşik devletlerinde 17 yaş ve daha alt yaşlarda olanlar bu filmi izleyemez diye sınır konulmuş filmlerdendir ancak dünya üzerinde en çok tutulmuş filmlerde birisidir bu film.Amerikan Pastası 1 Full izleAslında akıl sır ermediği konu bu film neden şiddet içeren içeriklerle (kategori) ile aynı kefeye konuldu dersiniz? Bunun cevabını filmi izledikten sonra kendinizde cevap bulabilirsiniz. Sizce bu film şiddet içerin kategorisinde olması normalmidir? Hadi bu sorunun cevabını yorumlarda bize bildirin ve herkes bu konuda bilgi sahibi olsun. Bolfilmizle.com olarak Amerikan pastası serisinin tamamını sitemizden izleyebileceksiniz.
 • 1999
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.4
 • 879
 • 0
En Yeni En İyi Romantik filmleri HD izle