Gerilim Filmleri kategorisinde hd olarak tek parça sunmanın haklı gururu içindeyiz. ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Gerilim Filmleri kategorisinde hd olarak tek parça sunmanın haklı gururu içindeyiz.
Yıldızlara Doğru Türkçe Dublaj Full izle
Tüm Bilgiler
Yıldızlara Doğru Türkçe Dublaj Full izle Bilim Kurgu, Dram 
Türkçe Dublaj
Yıldızlara Doğru Türkçe Dublaj izleBilimkurgu ve macera dalında eşsiz mükemmel bir film. Roy McBride babası gibi bir astronottur. Küçükken babasını hep başkalarıyla büyümüş ve babasının izinden gitmeyi tercih etmiş Roy babasının uzayın derinliklerinde yıllar önce dünyayı kurtarmak için gitmiş ve bir daha dönmemesi üzerine astronotluk görevini babasının görevi olarak benimsemiş ve en başarılı şekilde çalışmaktadır.Bir gün gene uzaydayken uzay istasyonunun bakımı görevindeyken uzaydan gelen bir dalga ile uzay istasyonu hasar alır ve parçalanmaya baçlar istasyonun dışında tamir yaparken yakalanan Roy kendisini uzay boşluğunda sürüklenirken bulur ve biraz sürüklendikten sonra atmosfere giren Roy kendisini koruyan elbiselerinin sayesinde atmosferden geçer ve otomatik paraşüt sayesinde baygın bir şekilde dünyaya baygın ve hiç bir şey hatırlamaz halde iner.Yıldızlara Doğru izleRoy McBride kendine geldiğinde hastane odasında ne olduğunu hatırlamadan yatarken bulur bu esnada dünyada kırmızı alarm verilmektedir kaos oluşmuştur dünyaya çarpmaya doğru gelen bir gök taşı olduğunu ve bütün sistemlerin alt üst olduğunu dünyanın yok olmaya doğru gittiği bir olumsuz durum oluşmuştur.Kendine gelir gelemez hemen görev yerine giden Roy durum hakkında bilgi alır ve uzaya giden ekibin içinde yer alır bu esnada babasının da yıllar önce galaksinin dışına dünyayı kurtarmak için kendisini ve ekini feda ettiğini öğrenir babasının yaptıklarıyla kendini yetiştiren Roy bu görevi tereddüt etmeden alır ve hazırlıklara başlar.Artık dünyanın kaderi Roy un elindedir ailesiyle vedalaşarak babasının gittiği galakside de yaşama ihtimali olduğunu öğrenerek hareket ederler artık bütün dünyanın umutları olmuşlardır.Yıldızlara Doğru Filmi izleBabasının tün güneş sistemiyle ilgili bir proje hakkında çalıştığını öğrenen Roy bu projenin kontrollünden çıkarak dünyayı tehdit ettiğini de uzaya çıktığında öğrenmiştir ve asıl görevin bu olduğunu babasının da yaşadığını öğrenmiştir ama bu görev için galaksinin sonralarına gitmesi gerektiğini bilmektedir ve hiç tereddüt etmez güneş sistemin dışına doğru yol alır hem dünyayı kurtaracak hende babasını bulacaktır kararlıdır.Fakat bu görev göründüğü kadar kolay olmayacaktır başka gezegene inen Roy ve ekibi burada bir dizi olaylarla karşılaşır karşılaştıkları bütün zorluklarla bir şekilde mücadele eden Roy ve ekibi canları pahasına dünyayı kurtarır ve galaksinin dışında dünyanın nasıl bir yerde ve uzay teorilerini alt üst edecek yeni keşif ve bilgiler vererek uzay programlarının ve çalışmalarının bambaşka bir yere gitmesine yol göstererek kendilerini bilim için feda ederler.
 • 2019
 • ABD,Brazil,China
 • 720P
 • 686
 • 10
Line of Duty 2019 Aksiyon Film izle
Tüm Bilgiler
Line of Duty 2019 Aksiyon Film izle Aksiyon, Gerilim 
Türkçe Altyazı
Line of Duty 2019 Film izle Bir polis, kaçıran yanlışlıkla öldürdüğü kaçırılan kurbanı bulmak için zamana karşı yarışıyor. Aaron Eckhart, kurtuluşa atılan bir fotoğraf arayan utanç verici bir polis olan Frank Penny'yi canlandırıyor. Polis şefleri 11 yaşındaki kızı kaçırdıklarında Frank, onu kurtarmaya çalışmak için haydut oluyor. Ama kızı bulmak için Frank'in canlı yayın yapan her kanalı Franks yayınlayan Ava Brooks'un yardımına ihtiyacı olacak. Bir şehir izlerken, Frank ve Ava bu patlayıcı aksiyon-gerilim filminde zamana karşı yarışıyor.
 • 2019
 • ABD,İngiltere
 • 720P
 • IMDb 3.5
 • 9
 • 0
Kanlı Efsane – Bloody Myth Türkçe Dublaj Korku Filmi izle
Tüm Bilgiler
Kanlı Efsane – Bloody Myth Türkçe Dublaj Korku Filmi izle Gerilim, Korku 
Multi Dil
Kanlı Efsane Full izleKanlı efsane gerilim ve korku dalında beklenmedik gelişmelerle dolu harika,sürükleyici bir film.Sıradan bir hayat süren gazeteci Jonathan kendi küçük kasabasın da sıradan basit hikalelerpeşinde koşan mesleğe daha yani başlamış acemi bir gazeteci iken kasabada çok sevdigi kız arkadaşıyla nişanlanmaya karar verir.Nişanlısıyla beraber yaşadıgı kasabanın cevresindeküçük bi tur yapmaya karar verirler korkunç olaylarda bu geziyle başlar.Gittikleri küçük bir köyde bir otele yerleşen çift gayet normal bi şekilde akşam yemeklerini yerler bardabişeyler içtikten sonra odalarına çekilirle güzel ve romantik bir gece yaşayan çift gelecek hayelleri kurarak sabah olacaklardar habersiz uykuya dalarlar.Kanlı Efsane Türkçe dublaj izleSabah geç vakitte uyanan Jonathan elini yatagın öbür ucuna atar ve nişanlısana dokunamaz gözünü açar ve seglisinin banyoda oldugunu düşünerek kapıya gider fakat kapı açıktırve içerde kimse yoktur segilisinin ona süpriz yapmak için otelin lobisine indigini düşünür ve beklemeye başlar.Bir kaç saat bekledikten sonra aşşagıya inerek nişanlısını sorar velobidekilerin görmedik demesi üzerine endişeye kapılır ve bütün otel çalışanlarına sorar ve araştır lakin hiç bir iz bulamaması karşısında panikler ve nişanlısının ailesine haber verironlarda en son beraber çıktıklarını söyleyince polise giden Jonathan o çevredeki garip olaylar olan köy hakında duyumlar almaya başlar iyice telaşlanın ne yapacagını,kime gidecegihakkında iyice kafası karımıştır.Bloody Myth Korku filmi izleKendiside gazeteci olan Jonathan hiç bir yerden haber alamayınca kendiside olayı araştırıp soruşturmaya başlar ve esrarengiz köy hakkında iyice kafası karışır.Konuya iyice odaklanangazeteci köydeki şeytani bir bir gurubun tehlikeleri arasında bulur.Polislerin bile anlam veremedigi bu tehlikeli gurup la ilgili dahada derinleşen bilgilere ulaşan gazeteci bir dizi olayların dagün yüzüne cıkmasına neden olur bunu gören şeytani gurup üyeleri Jonathan'a dahada düşman olmuşlardır.Herkez bu gurubun ne kadar ugursuz ve tehlikeli oldugunu anlatmaya çalışırama Jonathan kız arkadaşını bulmaya mecburdur.Gurubun bütün üyelerini gün yüzüne cıkaran gazeteci ve şeytani gurup üyeleri arasında korkuç olaylar baş gösterecektir.bakalımkahramanımız nişanlısını bulabilecek mi? İyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • İngiltere
 • 1080P
 • 847
 • 11
The Fare 2019 Full Film izle
Tüm Bilgiler
The Fare 2019 Full Film izle Gerilim, Gizem 
Türkçe Altyazı
Penny adında büyüleyici bir ücret taksisine bindiğinde, yorucu sürücüsü Harris, kendisini yolculuğu kadar uzun süren bir yolcu ile sahip olabileceği tek tür kuruş ile meşgul bulur. Yani, arka koltuktan iz bırakmadan kaybolana kadar. Karışıklık gerçeğe The Fare film izle yol açtığında, sayacını sıfırlar ve anında kabine çıktığı ana kadar taşınır. O ve Penny kendilerini sonsuz bir gece taksisi yolculuğunda hapsolmuş olarak bulduklarında, sadece şirket için birbirleriyle, sırlar ortaya çıkacak, gerçekler The Fare 1080p izle aydınlanacak ve Harris'in tüm hayatı sonsuza dek değişecek.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7
 • 11
 • 0
Saklambaç – Ready or Not Türkçe Dublaj 2019 Film izle
Tüm Bilgiler
Saklambaç – Ready or Not Türkçe Dublaj 2019 Film izle Gerilim, Gizem 
Multi Dil
Zengin bir adam ile evlenen genç bir kadının yaşadıklarını konu ediyor. Genç bir kadın, yeni evlendiği adamın eksantrik ailesi tarafından bir akşam yemeğine davet edilir. Birbirlerini daha iyi tanımalarını sağlayacak bu yemek davetini Saklambaç 2019 izle memnuniyetle kabul eden kadın, başına Saklambaç filmi izle geleceklerden bihaber yemeğe katılır. Genç kadının sıradan bir akşam yemeği olarak düşündüğü bu davet, insanların hayatta kalmak için mücadele ettiği korkunç bir savaşa dönüşür...
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.8
 • 17
 • 0
Spider in the Web Türkçe Dublaj 2019 Film izle
Tüm Bilgiler
Spider in the Web Türkçe Dublaj 2019 Film izle Gerilim 
Türkçe Altyazı
Davranışları sorgulanan daha yaşlı bir ajanı takip etme misyonuna genç bir ajan gönderilir.
 • 2019
 • İngiltere,Israel
 • 720P
 • IMDb 4.4
 • 14
 • 0
Seberg Türkçe Dublaj 1080p izle
Tüm Bilgiler
Seberg Türkçe Dublaj 1080p izle Biyografi, Dram 
Türkçe Dublaj
Seberg Türkçe Dublaj izle, Çok genç bir FBI ajanı olan güzel bayan yaptığı işte hem tecrübesiz hem de biraz korkmaktadır. Bir sanatçının hayatın da neler yaptığını öğrenmesi gerekmektedir. Bu aktris Jean adın da görünüşte kendi hayatında biridir. İşinin daha başların da olan ajan tedirginliğini belli etmemek için hemen işe koyulur. Jean isimli bu genç kadının çok yüksek bir mevkiden bir hakim ile birlikteliğini ispatlamaya çalışacaklardır. Yaşanan durumların farkında olan Aktiris gördükleri karşısın da hem kendi hem de sevgilisi için adına çıkan hikayeler hakkın da çok fazla sorun olduğu ve kendi işini kariyerini küçük düşürdüğü için araları bozulmaktadır. Sürekli adamlar tarafın dan tacize uğramak zorunda kalan Jean özel hayatı ile yaşanan olaylar dan artık korkmaktadır.Seberg Filmi izleSeberg 1080p izle hakim ile ilişki kurmasın dan dolayı bütün gözleri üzerine çekmiş bulunmaktadır.Hayatı boyunca takip edilecektir. Jamal ile beraber mutlulukları kısa sürmek zorunda kalan Jean yaşadığı olaylar yüzün den psikolojisi bozularak kendi daha sesiz bir yerlere gitmek adına ülke den ayrılmaktadır. Yaşanan olayların yüzünden kariyerin de düşüşler yaşamaya başlamaktadır. Ülke den çıkmasına rağman FBI ajanları hala peşini bırakmamışlardır. Onları gördükçe daha ne istediklerine bir türlü anlam verememektedir. Gönderdikleri bu genç ve tecrübesiz FBI ajanı kendi için bile yapmış olmasına rağmen amatörlüğünün vermiş olduğu duygulara yenilerek Jean ile konuşmaya karar vermiştir. Yaşadığı olayların ve sürekli birinin onu takip etmesi sonucu ajan da bir takım insani duyguları ortaya çıkarmıştır. İşte tüm bu film detayları Seberg filmi izleyenlerine özel.Seberg Full izleTam yaşadıkları yıl da insan hakları yasasının uygulanmaya başlandığı bu dönemler de yaptığı şeylerin insan haklarına aykırı olduğunu düşünerek ona gerçekte neyin ne olduğunu söylemeye karar verir. Genç yaşta yaşadığı bu psikolojik sorunlar ve üzüntüler yüzünde depresyona girer. Çektiği acıların kendisine ağır gelmesi ile beraber intihar etmeye karar verir ve kendini genç yaşta kurban ederek öldürür.FBI ajanın bunu öğrenmesi üzerine genç aktris ile görüşemediği için çok fazlaca pişmanlık duyarak yaşadığı sıkıntıları anlamadığı için suçluluk duygusun dan bir türlü kurtulamaz.Zamanın da yetişemedi için öldüğünü düşünmekten başaka bir şey gelmez elinden güzel aktris aşık olduğu adamı kaybetmesi üzerine hayatına son vermeye karar vermiştir. Seberg izle 2019 yılının en iyi biyografi dram yapımlarından. Full film Seberg Türkçe Dublajlı olarak bolfilmizle.com da sizinle.
 • 2019
 • ABD,İngiltere
 • 720P
 • 10
 • 0
Section 375 Türkçe Dublaj 2019 Film izle
Tüm Bilgiler
Section 375 Türkçe Dublaj 2019 Film izle Dram, Gerilim 
Multi Dil
Bir film yapımcısı, filmindeki kostüm asistanı onu tecavüzle suçladığında yargılanıyor Section 375 izle filmi izledikten sonra yorumlarınızı esirgemeyiniz.
 • 2019
 • 720P
 • IMDb 7.5
 • 16
 • 0
Deprem Kuşu – Earthquake Bird Türkçe Dublaj Film izle
Tüm Bilgiler
Deprem Kuşu – Earthquake Bird Türkçe Dublaj Film izle Dram, Gerilim 
Türkçe Altyazı
Deprem Kuşu izle , arkadaşının kaybolması ile kendisini büyük bir girdabın içinde bulan genç bir kadının hikayesini konu ediyor. Lucy Fly, Tokyoda yaşayan genç bir kadındır. Sorunlu bir yaşamı olan Lucy, gönlünü yakışıklı bir fotoğrafçı olan Teijiye kaptırır. Lucy ve kendisi gibi sorunlu olan Teiji arasında çok geçmeden yoğun bir ilişki Deprem Kuşu hd izle yaşanmaya başlar. Bu sırada Lucy, eğlenmek için gittiği bir barda Lily adında bir kadın ile tanışır. Kısa sürede yakın arkadaş Earthquake Bird izle olan Lucy ve Lily, zamanlarının çoğunu birlikte geçirmeye başlar. Ancak bir gün Lilynin ortadan kaybolması işlerin karışmasına neden olur. Lilynin kaybolmasıyla soğukkanlılığını kaybetmeye başlayan Lucy, polisler tarafından sorgulanmaya başlar. Üstelik polisler Lilynin öldüğünden şüphelenmektedir.
 • 2019
 • İngiltere,Japonya
 • 720P
 • IMDb 5.6
 • 9
 • 0
An Affair to Die For Türkçe Dublaj HD Film izle
Tüm Bilgiler
An Affair to Die For Türkçe Dublaj HD Film izle Gerilim 
Türkçe Altyazı
İki sevgili için bir hafta sonu kaçışı, aldatıcılıkları keşfedildiğinde psikolojik akıl oyunları kabusuna dönüşür.
 • 2019
 • Italy,Spain
 • 720P
 • IMDb 5.3
 • 11
 • 0
Daniel Isn’t Real 2019 Full Film izle
Tüm Bilgiler
Daniel Isn’t Real 2019 Full Film izle Gerilim 
Türkçe Altyazı
 Sorunlu bir üniversite birinci sınıf öğrencisi Luke, şiddetli bir aile travmasına Daniel Isn't Real izle maruz kalıyor ve çocukluğunun hayali arkadaşı Daniel'i başa çıkması için yeniden canlandırıyor.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.3
 • 9
 • 0
Lanetli Çocuk 2 Türkçe Dublaj Full izle
Tüm Bilgiler
Lanetli Çocuk 2 Türkçe Dublaj Full izle Gerilim, Gizem 
Türkçe Dublaj
Lanetli Çocuk 2 Türkçe Dublaj izle, Masum bir ailenin oğulları Brahms adını verdiği kendi boyutların da oyuncak bir bebek ile arkadaşlık kurar. Heelshire Köşkü'nün geçmişindeki büyülü olaylardan ve cinayetler den habersiz masum bir şekil de köşkü satın alarak oraya yerleşirler.Köşkün geçmişte bıraktığı lanetler yüzünden bu masum ailenin yaşayacakları korkutucu olaylar bütün hayatlarını yeniden değiştirecektir. Evin laneti üzerlerine çökmeye başlayacaktır.Ne olduğunu anlamayan aile küçük çocuklarının davranışları ve konuşmaları onları korkutmaya başlamıştır.Kendi boyutunda ki bu bebekten hiç korkmayan çocuk onunla konuşmaya başlar ve kendisine soru sorarcasına cevaplar verir.Çocuklarına bir bakıcı tutmaya kara veren aile Greta ismin de bir bakıcı ile anlaşarak onu evlerine alırlar.Lanetli Çocuk 2 FilmiLanetli Çocuk 2 filmi hakkında diyeceklerimiz, ailenin oğlu ile tanıştıktan sonra bu oyuncak bebek ile tanışan Greta başlar da bebeğin çocukla konuşmasını komik bulur. Zamanla bebekte tuhaflıklar fark etmeye başlayan bakıcı neyin gerçek olduğu konusunda kafası iyice karışır. Anladığı durumdan sonra olayların hiç komik olmadığı görür ve bebeğin gerçekten konuştuğunu duyar. Kendisinin akıl sağlığının bozulduğu yönünde düşüncelere kapılarak doktora gider kendi gördüklerini ve hissettiklerini bir psikiyatri ye anlatır. Zaman geçtikçe durum iyice kötüleşir. Oyuncak olan bu bebeğin gerçek olduğuna dair elinde deliller vardır. Kendisini öldürmeye çalışan bu bebeği bir gece alarak ahırın arkasına gider ve onu gömmeye çalışır. Bebeğin laneti bütün ev halkını çoktan sarmıştır.Lanetli Çocuk 2 Full izleBebeği gömmeye çalışırken hareket ettiğini fark etmesiyle onu boğmaya çalışır ve başarır. Üzerine yeterince ağırlıkta toprak atar onu oraya gömer. Sabah olduktan sonra salon dan seslerin geldiğini duyarak gider ve evin küçük oğlunun bebek ile tekrar bir arada olduğunu ve onunla oynadığını görür. Bir gece önce onun gömmesi kendi yarattığı bir hayal ürünümü yoksa bebeğin canlı olması mı kafasını iyice karıştırır.Oyuncak bebek çok eskiler den bir çiftin çocukları ölmesi sonucu onu alarak onda teselli bulmak istemesidir. Bu şekil de ortaya çıkar ve ölen çocuğun ruhu bu bebeğin içine hapsolur.Yaşlı çift öldükten sonra bebek evde kalır ve kendi gerçek ailesi olmayan herkesi öldürmeye başlar. Greta artık ne yapacağını bilemez ve sadece kendi hayatını kurtarmaya çalışmak için kaçmaya başlayacaktır. Orjinal ismiyle Brahms The Boy 2 izle olan film vizyon tarihi ile beraber bolfilmizle.com sitesinde türkçe dublaj ile sizlerle.
 • 2020
 • ABD
 • 720P
 • 11
 • 2
En Brazos de un Asesino Türkçe Dublaj Full izle
Tüm Bilgiler
En Brazos de un Asesino Türkçe Dublaj Full izle Gerilim, Romantik 
Türkçe Dublaj
En Brazos de un Asesino izle, Victor gelmiş geçmiş dünyanın en yakışıklı adamlarından biridir. Fakat kimselere söylemediği en yakının dahi bilmediği çok büyük sırları bulunmaktadır. Victor acımasız soğuk kanlı ve affetmeyen bir seri katil ve suikastçıdır. Düzgün konuşma yeteneğine sahip ve bir beyefendi gibi davranan Victor ayrıca herkesi baştan çıkaran bir özelliğe de sahiptir. Yalnızca adam öldürmek ve onları cehenneme göndermek için yaşadı ve büyüdü. Para için öldürmeyi bir hobi haline getirmektedir. Yapması gereken bir işi bitmek bilmeden devam etmektedir. En son öldürdüğü adamın karşılığını almak ve ücretini toplamak için acımasız bir generalin evine gönderilmektedir. Hayatının son on yılını general ile geçirmek zorunda kalan güzeller güzeli ve bu eşsiz Sarai ile karşılaşır.En Brazos de un Asesino Full izleEn Brazos de un Asesino filmi full olduğu gibi aynı zamanda hd kalitededir. Victor generali öldürtükten sonra Sarai, oradan hemen uzaklaşarak generali öldüren Victor'un arabasında saklanarak özgürlük şansını görüyor. Ancak işler planlandığı gibi gitmez ve evine geri taşınmak yerine, kendisini yalnızca bir başkasının pençelerine sıkışmak için tehlikeli bir kişiden kurtarır. İntikam almaya çalışan generalin den ve acımasız adamların dan kaçarken, Victor'un vicdanı, aşık olduğu kadını kendi esirini korumaya çalışırken yaşanacak olan olayları beklediği her şeyi düşüncesizce riske atarken onu yakalamayı başarır. Sonunda, Sarai'nin bilmeden ve ne olduğunu anlamadan aşık olduğu adamın Victor'ın elinde tuttuğu güç ve para aşk ve inkar edilemez cazibesi ve çekimleri, onu bir katilin kollarına gitmesini sağlayan ve kalbine yerleştiren şey olabilir.En Brazos de un Asesino HD FilmSarai kendi ülkesine dönmek yerine Victor ile kalmayı tercih ettiğin de bu kendisinin ölüm fermanı olduğunu çok iyi bilmektedir. Artık Victor ile beraber kaçmaktan başka şansları kalmamaştır. Birbirlerine tutku ile aşık olan bu iki suikastçı kendi yaşamları için nelerden vazgeçmeleri gerekiyorsa bırakacaklardır. İlk yapmaları gereken şeyin peşlerine düşen generalin adamlarını kendilerinin takip etmemesi için öldürmeleri gerekmektedir. İkisi için de işler planladığı gibi gitmez ve başlarını çıkaramayacakları büyük bir belanın içine sokmuşlardır. İkisinin de kurtulmaya çalışmak için seçeneği vardır. ayrılıp herkes kendi işinin başına geçmeleridir. İkili ayrılmayı göze alamazlar. Birbirlerine olan yoğun ilgisi onları sonunu mu getirecek yoksa mutluluğunu mu? Kendileri için savaşmanın vakti gelmiştir. Türkiyede Bir Suikastçının Kollarında ismiyle vizyona girebilecek olan film sizlerle. En Brazos de un Asesino Türkçe Dublaj izle en iyi kalitede bolfilmizle.com da sizlerle olacak.
 • 2019
 • Dominican Republic
 • 720P
 • 17
 • 10
The Furies 2019 Korku Filmi izle
Tüm Bilgiler
The Furies 2019 Korku Filmi izle Aksiyon, Gerilim 
Türkçe Altyazı
Genç bir kadının ölümcül bir oyunda diğer yedi isteksiz katılımcı ile en karanlık korkularını karşıladığı sürükleyici, kadın odaklı bir korku filmi. Sadece bir kazanan olabilecek bir oyun. Film, evrensel hayatta kalma, intikam ve itfa temalarına dönüşüyor The Furies izle ve içimizde gizlenen karanlığı ortaya koyuyor.
 • 2019
 • Avusturalya
 • 720P
 • IMDb 5.9
 • 14
 • 0
Les Fauves 2019 Film izle
Tüm Bilgiler
Les Fauves 2019 Film izle Dram, Gerilim 
Türkçe Altyazı
 Dordogne'de bir yerde yazları gençler kayboluyor. En vahşi söylentiler Les Fauves izle dolaşıyor, biz bir sinsi sinsi sinsi hakkında konuşuyoruz. Laura, gizemi aydınlatmak istiyor ve onu korkuttuğu kadar çeken garip bir yazar olan Paul ile tanışıyor. Yaklaştıklarında, Laura tarafından spurned bir sevgili sırayla kaybolur.
 • 2019
 • Fransa
 • 720P
 • IMDb 3.6
 • 14
 • 0
Gerilim