Dram Filmleri izle, Dram Filmleri, 2019 yılı Dram Filmi izle ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Dram Filmleri izle, Dram Filmleri, 2019 yılı Dram Filmi izle
Dark Waters Türkçe Dublaj HD izle
Tüm Bilgiler
Dark Waters Türkçe Dublaj HD izle Biyografi, Dram 
Türkçe Dublaj
2019 Dark Waters filmi, dünyanın en büyük şirketlerinden biri ile ilgili karanlık bir sırrı açığa çıkaran bir avukatın hikayesini konu ediyor. DuPont skandalının saklı kalmış gerçeklerini gün yüzüne çıkarıyor. Robert Bilott, işinde oldukça başarılı olan bir avukattır. Genç adamın ele aldığı yeni dava, toplumu yakından ilgilendirir.Buradan hareketle film, dünyanın en büyük kimyasal şirketlerinden DuPont’a açtığı davayla yıllardır süren bir kimyasal atık skandalını ortaya çıkaran çevreci avukat Robert Bilott’ın hikayesini anlatıyor.Genç adamın ele aldığı yeni dava, toplumu yakından ilgilendirir. Giderek artan ve nedeni açıklanamayan ölüm vakalarını araştırmaktadır.İşi gereği çok fazla düşmanı ve onu yerle bir etmek isteyen şirket sahipleri ve büyük iş adamları da bulunmaktadır.Dark Waters full, Giderek artan ve nedeni açıklanamayan ölüm vakalarını araştıran Robert Bilott, yaşananların arkasında dünyanın en büyük şirketlerinden birinin olduğunu keşfeder.Ünlü avukat yaptığı araştırmalar sonucunda çok büyük bir şirketin bu olayların arkasında olduğunu öğrenir. Olayı iyice araştırmaya başlayan Robert, gerçekleri ortaya çıkarmak için geleceğini, ailesini ve kendi yaşamını riske atar.Bu olayların içinde ailesini ne kadar çok karıştırmamak istese de yaşanan olayın büyüklüğü düşünüldükçe bu insanlar ünlü avukatın peşini bırakmaları çok zor görünüyor.Kimyasal şirketlerin savunma avukatlığını üstlenen Robert Billott'un zamanla taraf değiştirip gerçekleri aramaya koyulmasını konu edinen Dark Waters'ın hikayesi ise şöyle başlamaktadır.2019 Dark Waters Film konusuRobert Bilott, işinde oldukça başarılı olan bir avukattır. Robert Bilott, yaşananların arkasında dünyanın en büyük şirketlerinden birinin olduğunu keşfeder. Olayı iyice araştırmaya başlayan Robert, gerçekleri ortaya çıkarmak için elinden geleni yapmaya mecburdur.Sadece onun ailesi ile ilgili değil bu atıklar bir çok kişinin ailesinin ve çocuklarını tehdit etmektedir. Dark Waters, 1990'ların sonlarında Batı Virginia'daki kimyasal devi Du Pont ile zehirli kimyasal C8'i yasadışı boşaltımları sebebiyle mücadele eden Rob Bilott'un gerçek hikayesine dayanıyor.Ünlü avukatımız bunca olayın arkasında bulduğu bu büyük şirketi devirmeyi başarabileceğine inanmak için neleri feda ettiğini bir kez daha düşünmesi gerekecektir. 2019 dram filmi Dark Waters türkçe dublaj izle diye HD kalitede bolfilmizle.com da. Dark Waters izle 1080p film kalitesi ile sizlerle.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • 7
 • 0
Doktor Uyku – Doctor Sleep (2019)
Tüm Bilgiler
Doktor Uyku – Doctor Sleep (2019) Dram, Fantastik 
Türkçe Dublaj
Doktor Uyku Full izleThe Shinning filminde izlediğimiz Danny Torrance’ın 40 sene önce Overlook Otel’de yaşadığı travmatik hikaye Doktor Uyku ile devam ediyor. Ewan McGregor, Rebecca Ferguson ve Kyliegh Curran’ın başrolde olduğu, Stephen King’in romanından esinlenerek yazılmış gerilim filminin yönetmeni Mike Flanagan. Overlook’ta yaşadığı travmayı bir türlü atlatamayan Dan uzun süre huzur bulabilmek için mücadele etmiştir.Doktor Uyku Türkçe Dublaj Film izleDan, o güne dek görmediği kadar parlak bir ışıltıya sahip olan Abra tanıştığında geçmişiyle barışır ve Abranın hayatta kalabilmesi için daha önce hiç olmadığı kadar güçlü bir şekilde korkularıyla yüzleşerek ölüm ve yaşam arasında büyük bir mücadele içine girer. Filmin diğer oyuncuları ise şöyle sıralanıyor: Carl Lumbly, Zahn McClarnon, Emily Alyn Lind, Bruce Greenwood, Jocelin Donahue, Alex Essoe ve Cliff Curtis.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 7.1
 • 24
 • 0
Official Secrets – Devlet Sırları (2019)
Tüm Bilgiler
Official Secrets – Devlet Sırları (2019) Dram, Gerilim 
Türkçe Altyazı
Devlet Sırları izle, Devlet Sırları full izle, Devlet Sırları 1080p izle, Devlet Sırları 2019 film izle, Devlet Sırları türkçe dublaj film izle2003 Irak işgalinden önce, BM Güvenlik Konseyi üyelerine karşı ortak bir ABD-İngiltere yasadışı casusluk operasyonu ifşa eden çok gizli bir NSA notunu sızdıran, İngiliz istihbaratının bilgi uçağı Katharine Gun'un gerçek hikayesi. Not, şantaj yapan üye devletlerin savaş için oy kullanmasını önerdi.
 • 2019
 • ABD,İngiltere
 • 720P
 • IMDb 7.2
 • 24
 • 0
Luce (2019)
Tüm Bilgiler
Luce (2019) Dram, Gerilim 
Türkçe Dublaj
Luce 1080p Türkçe Dublaj izleBir yıldız atlet ve üst düzey öğrenci Luces, idealize imajını öğretmenlerinden biri tarafından siyasi şiddete dair rahatsız edici görüşleri ortaya çıkınca, ırk ve kimlik konusundaki yoğun tartışmaları ateşlerken aile bağlarını zorluyor.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.9
 • 32
 • 0
Joker 2019 Full Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
Joker 2019 Full Türkçe Dublaj izle Dram, Gerilim 
Multi Dil
Joker filmi izleGotham şehrinin isli sokaklarında yürürken; bölünme ve hoşnutsuzluğun düşmanca bir yer hâline getirdiği şehrin, üzeri grafitilerle dolu toplu taşıtlarına binerken, Arthur Fleck yüzünde iki maskeyle dolaşır. Bunlardan birincisi gündüz işi için yüzüne çizdiği palyaço suratıdır. Diğeri ise asla silip çıkaramayacağı bir maskedir: Bu, çevresindeki dünyanın bir parçası gibi hissetmek için ortaya koyduğu boş çabayı yansıtan bir maskedir; hayatı tekrar tekrar yerle bir edilmiş, yanlış anlaşılmış bir adamı gizleme çabasıdır. Babasız büyüyen Arthur’ın annesi kırılgan bir kadındır ve belki de Arthur’ın en iyi arkadaşıdır. Annesi onu “Mutlu/Happy” takma adıyla çağırır; bu lakap Arthur’ın yüzüne içindeki yürek acısını gizleyen bir gülümseme yayar. Fakat, sokakta ergenlerin zorbalığına, metroda takım elbiselilerin sataşmalarına ya da işteki diğer palyaçoların şakalarına maruz kaldığında, topluma aykırı bu adam çevresindeki herkesle gitgide daha da uyumsuz hâle gelir.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 8.8
 • 285
 • 0
The Wrong Teacher (2019) Film izle
Tüm Bilgiler
The Wrong Teacher (2019) Film izle Dram 
Türkçe Altyazı
The Wrong Teacher izleBaşarılı öğretmen ve yazar Charlotte Hansen, genç bir adamla Chris'in tutkulu, tek gecelik bir duruşuna sahip. Daha sonra 18 yaşında olduğunu ve lisesinde bir öğrenci olduğunu öğrendi. Şimdi, Chris kendisine sahip olması için hiçbir şeyde durmayacak.
 • 2018
 • 720P
 • IMDb 6.5
 • 40
 • 0
The Lodge Türkçe Dublaj 2019 izle
Tüm Bilgiler
The Lodge Türkçe Dublaj 2019 izle Dram, Gerilim 
Türkçe Dublaj
The Lodge filmi 2019 yılında korku  gerilim türünde vizyona girdi. Genç bir kadının, evlenmeyi planladığı adam ve çocukları ile birlikte hazırladığı hoş ve güzel bir sürprizi yani gittiği tatilde yaşananları konu ediyor. Yazın en sıcak günlerinde, mısır tarlaları arasında bir taşra evinde, dokuz yaşındaki ikiz kardeşler annelerinin eve geri dönmesini beklemektedirler. Richard, hayatının ikinci baharında yaşayan bir adamdır. İki çocuğu ile birlikte yaşayan Richard, ikinci evliliğine hazırlanmaktadır.  Ancak çocukların tek isteği babalarının Grace'den ayrılmasıdır. Sevgilisi Grace ve çocukların kaynaşmasını isteyen Richard, birlikte olmalarını sağlayacak kısa bir tatil planlar. Richard, çocukları ve Grace, şehirden uzakta bulunan bir tatil köyüne gider. Genç kadın, çocukların kendisinden hoşlanmaları için elinden geleni yapar.The Lodge filmi için daha fazla detay verecek olursak, ancak çocukların tek isteği babalarının Grace’den ayrılmasıdır. Anne eve gelir ama estetik operasyon geçirdiği için yüzü bandajlıdır. Yakında üvey anneleri olacak olan Grace hakkında araştırma yapan çocuklar, genç kadının yıllar önce yaşanan bir katliamdan sağ kurtulan tek kişi olduğunu öğrenir.Ve artık hiçbir şey eskisi gibi değildir. Çocuklar bu kadının kendi anneleri olup olmadığından şüpheye düşerler. Karşılıklı yeniden güven kazanmak oldukça zamanlarını alacaktır.Tüm zamanlarını izole oldukları kalabalıktan uzakta birbirleriyle oyun oynayarak geçiren Elias ve Lucas yanı başlarında olmasına rağmen annelerinin ilgisinden mahrumdur. Çok güzel döşenmiş, pırıl pırıl, modern bir evde geçen olaylar çocukların bu kadın bizim annemiz değil sözlerini sürekli duymaktadır.Geçmişte yaşanan olayın travmasıyla boğuşan Grace, dağ evinden bir takım tuhaf olaylara şahit olur. Evin çevresinde yaşanan korkutucu olayların artmasıyla birlikte Grace, karanlık geçmişi ile yüzleşmek zorunda kalır. Grace'in de problemli bir çocukluğu vardır. Zamanla, onun bir katliamdan sağ çıkan tek kişi olduğunu öğrenirler. Üstüne üstlük bir bu katliam bir tarikatın sorumluluğundadır. İntihar tarikatından kaçarak kurtulan tek kişi olmanın travmasıyla boğuşan Grace ve çocukları daha da ürkütücü olaylar bekliyordur. Dağ evinin dışında ne olduğunu anlamaya çalışırlarken Grace’in karanlık geçmişiyle yüzleşmeye başladığını gözlemleriz. 2019 The Lodge izle gerilim  dram türü severlerin beğeneceği  bir  yapım  olmuş. The Lodge türkçe dublaj izle HD kalitede sadece bolfilmizle.com da. 
 • 2019
 • ABD,İngiltere
 • 720P
 • IMDb 8.8
 • 36
 • 2
A Beautiful Day in the Neighborhood Full izle
Tüm Bilgiler
A Beautiful Day in the Neighborhood Full izle Dram, Yakında 
Türkçe Dublaj
A Beautiful Day in the Neighborhood izle, Amerika’nın sevilen sayılan bir o kadar da meşhur ünlülerinden Fred Rogers ve ödüllü gazeteci yazar Tom Junod arasındaki arkadaşlığa farklı bir bakış açısı ile odaklanıyor. Gerçek olaylara dayanan filmde alaycı gazeteci Junod, saygısız ve gönülsüzce Bay Rogers hakkında bir yazı yazmayı kabul eder ve yazılar yazıldıktan sonra ikili birbirini tanıdıkça birbirlerine ısınırlar ve dost olurlar. İkisinin de gazetecinin hayata olan bakış açısı değişir.Hayatını televizyon ekranlarından çocukları öğretici dersler ve kitaplar ile eğitmeye adayan Fred Rogers'ın yaşamını anlatacak olan A Beautiful Day In The Neighborhood'dan 2003 yılında hayatını kaybeden Rogers'ı büyülü ve eğitici bir hayat hikayesi ile görmekteyiz.A Beautiful Day In Neighborhood filmi, Fred Rogers ile gazeteci Tom Junod arasındaki dostluğu konu ediniyor. Alaycı ve sarkastik özellikleriyle tanınan gazeteci Junod, Fred Rogers ile olan arkadaşlığı sayesinde empati kurmayı, kibar ve terbiyeli olmayı öğrenecektir.Pentagon belgeleri etrafında dönen yasal süreci konu alıyor. Washington Post çalışanları editör Ben Bradlee ve yayıncı Katharine Graham p) ordu analisti Daniel Ellsberg tarafından yazılan ve sızdırılan Pentagon belgelerini yayınlama kararı alırlar. Belgelerin, nereden geldiğini bilmedikleri için araştırmaları devam etmektedir.Kesin kaynaklar bulana kadar uğraşacakları çok fazla belge ve okuyacakları çok kitap gizli dosyalar bulunmaktadır.Vietnam Savaşı'nda askerlerinin rolü hakkında kamuoyuna ve kongreye yalan söylediğini, Nixon yönetiminin gizlice savaşı tırmandırdığını ortaya koymaları büyük skandal yaratır.Nixon yönetimi The Post'un bunları yayınlamasını durdurmaya çalışır ve ABD Savunma Bakanı Yardımcısı William Rehnquist davayı Yüksek Mahkemeye sunar. Belgelerin yayınlanabilmesi ve özgür basın kavramının korunabilmesi için gazete ile ordu arasında büyük bir hukuk mücadelesi verilecektir. Amerika Birleşik Devletleri'nin Vietnam'a yirmibeş yıldan uzun süredir yaptığı müdahaleleri gösteren çok gizli belgeleri ele geçirmişlerdir. Bu belgeler devlet sırrı niteliğindedir ve yayınlayıp yayınlamama kararı, gazetenin genel müdürü Katherine Graham ve genel yayın yönetmeni Ben Bradlee'ye kalmıştır. Belgeleri yayınlayan gazete, müthiş bir sansasyon yaratır, ancak Graham ve Bradlee Amerikan devletini karşılarına almıştır ve hapse dahi girmeleri artık söz konusudur.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • 27
 • 0
Son Sınav – Poslednee ispytanie (2018) Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
Son Sınav – Poslednee ispytanie (2018) Türkçe Dublaj izle Aksiyon, Dram 
Türkçe Dublaj
Son Sınav - Poslednee ispytanie izleArsa merkezinde, suçla mücadele yolunu açan modern kahramanlar var. Bu drama terörist saldırısı fonunda oynandı. 11 “A” sınıfının mezunları okul öğretmenleriyle tekrar buluşuyorlar, ancak şimdi teoriden pratiğe geçip sadece hayatlarını değil diğer insanların hayatlarını da kurtarmaya zorlanıyorlar.
 • 2018
 • Russia
 • 720P
 • 63
 • 0
The Refuge 2019 Türkçe Film izle
Tüm Bilgiler
The Refuge 2019 Türkçe Film izle Dram, Gerilim 
Türkçe Dublaj
The Refuge Türkçe Dublaj izleKaçış yapan bir sürücü, başının üzerinden borçlanmasına yol açan kumarhane soygunu parası içeren bir işte yakalandığında kendisini zarar görüyor.
 • 2019
 • 720P
 • IMDb 4
 • 62
 • 0
Middle Men Türkçe Dublaj HD izle
Tüm Bilgiler
Middle Men Türkçe Dublaj HD izle Dram, Komedi 
Türkçe Dublaj
Middle Men Türkçe Dublaj izle, Arabulucu Türkçe Dublaj izle, 1995 de VCR teknolojisine geçildiği, kültür endüstrisinin zirveye ulaştığı, internetin artık hayata aktif olarak girdiği yıllar. Tam da bu sıralar iş adamı Jack Harris'in yolu, sorunlu olduğu kadar zeki iki kişi ile kesişir. Jack'in güzel bir eşive epey iyi bir eğitimi, kariyeri vardır. Wayne Beering ve Buck Dolby isimli bu iki zeki kişinin ve girişimcinin yolu iel ile birleştiğinde, kariyeri de bambaşka bir yöne sapacaktır. Wayne ve Buck, internette yetişkinler için eğlence pazarlamayı düşünmektedir. Jack onları desteklemeye karar verir ve kendisini bir anda porno sektörü ile FBI takiplerinin arasında bulurlar. 2009 Middle Men filmi bolfilmizle.com da. 2009 Arabulucu izle, Middle Men izle.
 • 2009
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.5
 • 126
 • 0
Cats Altyazılı 2019 izle
Tüm Bilgiler
Cats Altyazılı 2019 izle Dram, Fantastik 
Türkçe Dublaj
2019 Cats filmi, Kediler daima topluluk halinde gezen sevimli yaratıklardır. Kabile halinde dolaşıp birbirleri ile beraber seyahat ederler ve birbirlerini korumakla görevlidirler. Jellicles adlı bir kedi kabilesi, bir gece içerisinde yaşamlarını kökünden değiştirecek olaylara dahil olurlar. Nasıl yaptıklarını bilmeden dahil oldukları olay yüzünden tüm hayatları değişmenin eşiğine gelmiş gibi gözükmektedir.Kediler için bir çeşit cennet olan Heaviside isimli bir yer vardır. Oraya gitmek her kedinin hayalidir.Orası kediler için bir cennet olarak varsayılmaktadır. Heaviside ise yeniden doğuşu simgeler.Yeniden doğuş her şeyden arınarak cennetin yolunu bulmaya çalışmaktadır.Bunu yapacak olan kedi ise kim olduğu bilinmemektedir.İçlerinden sadece biri cennetin yoluna gidebilecektir.2019 Cats FilmiAralarında kimin gideceğine karar vermeden önce elebaşları olan kedi kral tabii ki kimin gideceğini düşünmektedir ve sonunda son kararı o verecektir.Kralın görevi de oraya gidecek olan kediyi seçmektir.Ancak Macavity isimli kötü kedi, bu seçimi duyduktan sonra sadece kendisi gitmek istediği için başka diğer kedilere fırsat vermeyecektir bunun içinde bir plan gerçekleştirerek kralın bir şekil de seçimi yapmamasını sağlamaya çalışmaktadır.Kendi tarafına çektiği diğer kötü kedileri de yanına alarak kral için planlar hazırlamaya başlarlar ve bir an önce yola koyularak kralı kaçıracaktır. OlaGeri kalan diğer kediler yani kralın tarafında olan kediler karşı atak yapmak için ayrı bir topluluk kurarak onlarda beraber bir plan yaparak buna engel olmaya çalışacaklardır.Bir müzikal olay olan bu kabile bundan yola çıkarak filme aktarılıyor ve her şey sıradanmış gibi gözükse de kedilerin kendi içlerinde oluşturdukları arkadaş gurupları yavaş yavaş onları birbirinden ayırmaktadır.Farkın da olmadıkları bu arkadaşlıklar diğer kediler arasında soğukluğa sebep olarak bölünmeler yaşanmaya başlamaktadır.Cennet dedikleri yere gitmek bütün kedilerin hayali olarak kalmaktadır çünkü oraya nasıl gidilebileceğini bir tek Kral bilmektedir.Kral da kötü olan kediler tarafından kaçırıldığına göre kendileri için kurdukları bu hayal artık imkansız gibi görünmektedir.Kralı kurtarıp cennetlerine gidebilmek için onlar için hazırlanan bu tuzakları başarı ile geçip istedikleri şeye hep beraberce ulaşmak için ellerinde geleni yapmak zorundadırlar. 2019 cats filmi izle bolfilmizle tarafından fantastik film severler için hd kalitede yayınlandı.
 • 2019
 • ABD,İngiltere
 • 720P
 • 53
 • 1
Queen & Slim Türkçe Dublaj HD izle
Tüm Bilgiler
Queen & Slim Türkçe Dublaj HD izle Dram, Yakında 
Türkçe Dublaj
Queen & Slim filmi, Siyahi bir adam ve siyahi bir kadın Ohio'da ilk kez romantik bir buluşma gerçekleştirecekler. Ohio’da romantik bir buluşma gerçekleştirmek üzere kararlaşan karakterler, fazlasıyla heyecanlıdırlar. Çünkü, hayatlarında ilk kez buluşacaktır. Bu sırada yolda trafik ihlalinden dolayı polis tarafından durdurulurlar.Tartışmanın başlaması tansiyonu yükseltecek ve rutin bir işlem, kavgaya kadar götürülecektir.Ancak planladıklarından farklı sorunlar ortaya çıkacaktır. Birdenbire tartışmada sesler yükselmeye ve olay kavgaya dönüşmeye başlar. Adam ve kadın sıradan yaşamları içerisinde birden kendilerini polisten kaçarken bulur.Siyahi adamın ise ölmemek ve kendini korumak için polisi öldürmekten başka çaresi kalmaz.Queen & Slim Türkçe DublajSiyahi adam bir satış görevlisiyken, kadın da ceza avukatlığı yapmaktadır. Hikayede siyahi iki karakterin, birleşen kaderleri konu edilmektedir. Trafik kurallarını ihlal ettikleri gerekçesiyle, polis tarafından durdurulacaktır. Ya polisi öldürecek ya da ölmeye veya tutuklanmaya gönlü razı olacaktır.İkili, sıradan yaşantılarını bir kenara bırakarak, polisten kaçmaya başlayacaktır. Diğer seçenekler gözünü korkuttuğundan, polisi öldürmeyi tercih edecektir. Olaylar giderek kontrolden çıkmaya başlayacaktır. Hayatları konusunda dehşete kapılan çiftten adam bir satış görevlisi, kadın ise ceza avukatıdır.Kendilerinden başka kimsenin olaydan haberdar olmadığını sanan ikili, başlarından geçenin videoya kayıt edilip tüm dünyaya servis edildiğinden habersizdir. Queen & Slim izle sizlere bolfilmizle.com tarafından sunuldu.Ama olay çoktan videoya kaydedilmiş ve dünyaya yayılmıştır. Fakat bu şekilde bir yaşam sürdürmek de kendilerine işkence yapmalarıyla eş değerdir. Viral olan video sayesinde çift farkında olmadan, travmanın, terörün, acı çekenlerin sembolü haline gelecektir.Çiftin, toplumda yepyeni kimlikleri ortaya çıkacaktır.Travma yaşayanlar, terör mağdurları ve haksızlık karşısında ikonik figür niteliği taşıyacaktır. Sosyal medya ve internet kanallarında, viral bir şekilde yayınlan video, yüksek kitleleri etkisi altına alacaktır.Ne yapacakları konusunda fikirleri bulunmayan karakterler, bu süreçte birbirlerini hiç olamayacağı kadar yakından tanıma fırsatı bulacaktırlar. Kolay kolay pes etmeyecekleri bellidir. Sizlere HD kalitede olan filmi sunuyoruz Queen & Slim türkçe dublaj izle.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • 43
 • 0
15 Minutes Of War (2019) Türkçe Dublaj Film izle
Tüm Bilgiler
15 Minutes Of War (2019) Türkçe Dublaj Film izle Aksiyon, Dram 
Türkçe Dublaj
15 Minutes Of War izleŞubat 1976. Somalili isyancılar, 21 Fransız çocuğunu ve Cibuti Şehrindeki öğretmenlerini taşıyan bir okul otobüsünü kaçırdılar. Teröristler, Somali ve Fransız toprakları arasındaki sınırda kimsenin olmadığı bir yere sürdüğünde, Fransız Hükümeti rehineleri kurtarmak için yeni oluşturulmuş bir seçkin kadro gönderir. Birkaç saat içinde, yüksek eğitimli ekip, Somalili Ulusal Ordunun sınırdaki dikenli tellerin arkasında pozisyon aldığı kriz alanına geldi. Fransız birliği, rehineleri kurtarmak için çok az seçenek bıraktı. Geçici durum çözüldükçe, Fransız erkekler hızla cesaret verici bir plan ortaya koyuyor: Çocukları ve öğretmeni güvenli bir şekilde çıkarmak için aynı anda 5 erkek keskin nişancı saldırısı gerçekleştiriyorlar. Gerçek bir hikaye.15 Minutes Of War Türkçe Dublaj izle
 • 2019
 • Fransa
 • 720P
 • IMDb 6.9
 • 80
 • 0
Siyah ve Mavi – Black and Blue (2019) Türkçe Dublaj film izle
Tüm Bilgiler
Siyah ve Mavi – Black and Blue (2019) Türkçe Dublaj film izle Aksiyon, Dram 
Türkçe Dublaj
Siyah ve Mavi 2019 Film izleBlack and Blue, Afrikalı-Amerikalı bir kadın polis memuruna odaklanıyor. Acemi bir kadın polis memuru, bir uyuşturucu satıcısının polisler tarafından öldürüldüğüne şahit olur. Kadın, şahit olduğu korkunç olayı kayıt altına alınca, diğer polislerle arasında büyük bir kovalamaca başlar. Polisler, görüntüleri yok etmek için gece boyunca meslektaşlarının peşine düşer. Olaydan kurtulmaya çalışan polisler, satıcının ölümünü cinayete şahit olan kadının üzerine atmaya karar verir. Genç kadın, üzerine atılan bu suçtan kurtulmayı başarıp, gerçek suçluların yakalanmasını sağlayabilecek midir?
 • 2019
 • 720P
 • IMDb 5.1
 • 104
 • 0