Yokedici: Yaradılış – Terminatör 5 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Yokedici: Yaradılış – Terminatör 5 Türkçe Dublaj Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Multi Dil
Yokedici: Yaradılış - Terminatör 5 Türkçe Dublajİnsan direnişinin lideri John Connor (Jason Clarke), Çavuş Kyle Reese’i (Jai Courtney) Sarah Connor’ı (Emilia Clarke) koruması ve geleceği güvence altına alması için 1984’e geri gönderdiğinde olayların beklenmedik bir şekilde yön değiştirmesi zaman çizgisinde kırılma yaratır. Şimdi kendisini geçmişin yeni ve yabancı bir versiyonunda bulan Çavuş Reese, Gardiyan’ın da (Arnold Schwarzenegger) dahil olduğu olasılık dışı müttefiklerle, tehlikeli yeni düşmanlarla ve beklenmedik “geleceği yeniden başlatmak” göreviyle karşı karşıya kalır. Terminatör 5, Arnold Schwarzeneggerin 3. filmden sonra ilk kez Terminatör rolünü üstleneceği film olacak.
 • 2015 Filmleri izle
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 5.9
 • 432
 • 0
Yokedici 4: Kurtuluş 1080p Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Yokedici 4: Kurtuluş 1080p Türkçe Dublaj Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Multi Dil
Yokedici 4: Kurtuluş izleTerminator 2nin öyküsünün bıraktığı noktanın 10 yıl sonrasında başlayan Terminatör 3: Makinelerin Yükselişinde, John Connor sıradan bir işçi olarak çalışarak hayatını sürdürmektedir. Annesi Sarah Connor, geçen sürede ölmüştür ve ikilinin Terminator 2deki çabaları, Skynet yapay zeka sisteminin kurulmasına engel olamamıştır. Sarahnın ölmesine rağmen John, halen insan direnişinin gelecekteki lideri olacağından Skynet, gelecekten onu öldürmek için bir kez daha bir Terminator gönderir. Dişi Terminator T-X önceki tüm Terminatörlerden daha güçlüdür. Direnişçilerin Johnu korumak için gönderdiği Terminator ise bu kez bir T-101dir.Terminator serisinin üçüncü filmi olan Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi, Terminator efsanesinin yaratıcısı olarak tanınan James Cameronın hiçbir katkısı olmadan çekilen bir yapım. Yönetmen koltuğunu devralan Jonathan Mostowu Tuzak ve U-571 gibi filmlerinden hatırlıyoruz.
 • 2009 Filmleri izle
 • ABD,Almanya,İngiltere,Italy
 • 720P
 • IMDb 5.9
 • 285
 • 0
Yokedici 2: Mahşer Günü – Terminatör 2 Türkçe Dublaj Film izle
Tüm Bilgiler
Yokedici 2: Mahşer Günü – Terminatör 2 Türkçe Dublaj Film izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Multi Dil
Yokedici 2: Mahşer Günü - Terminatör 2 Türkçe Dublaj Film izle1997 Ağustosunda yaşanan ve 3 milyarı aşkın insanın ölümüne neden olan olayın üstünden yıllar geçmiş ve 2029 yılına gelinmiştir. John Connor makinelere karşı insan direnişinin lideri konumundadır. Onu 2029 yılında yok edemeyen makineler şimdi yok edemedikleri düşmanlarını geçmişte yok etmeyi denemeye karar verirler ve Johnun 10 yaşında olduğu döneme bir yok edici makine yollarlar.
 • 1991 Filmleri izle
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 8
 • 247
 • 0
Yokedici – The Terminator (1) Türkçe Dublaj Film izle
Tüm Bilgiler
Yokedici – The Terminator (1) Türkçe Dublaj Film izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Multi Dil
Yokedici - The Terminator Türkçe Dublaj Film izle2029 yılının kıyamet-sonrası Los Angelesında Skynet adlı yapay zeka ürünü bilgisayar sistemi 1990larda büyük bölümünü yok ettiği insan ırkının kurtulmayı başaran direnişçilerine karşı savaşmaktadır. Direnişçiler Skynete karşı başarıya ulaşmadan hemen önce Skynet savaşçı Terminatorlarından birine zamanda yolculuk yaptırarak onu geçmişe göndermeyi başarır. Terminatorın görevi direnişçilerin başı olan John Connorın annesi Sarah Connorı öldürmektir...1980lerin en popüler popüler Bilim Kurgu tasarımları olarak hatırlanan nükleer yıkım, kıyamet-sonrası dünya, insan görünümlü cyborglar gibi fikirlerin gerçekleştirilmesinin Yokedici izle tarihi itibariyle teknik açıdan en mükemmel örneğini teşkil eden Terminator, filmin yönetmeni ve yardımcı yazarı James Cameronı dünya çapında üne kavuşturmış ve aksiyon filmleriyle yıldızlaşan Arnold Schwarzeneggerin ününü sabitleştirmesini sağlamıştı. Terminator Türkçe Dublaj Film izle
 • 1984 Filmleri izle
 • ABD,İngiltere
 • 720P
 • IMDb 7.5
 • 289
 • 0
Terminator 6 – Karanlık Kader Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
Terminator 6 – Karanlık Kader Türkçe Dublaj izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
Multi Dil
Terminator 6 - Karanlık Kader izle 2019 yılının en iyi filmlerden olan terminator serisi artık son filmine ulaşmış durumdadır. Gençliğinden yaşlılığına kadar bu 6. filmini çeken Arnold Schwarzenegger Terminator 6karanlık Kader filmini çekti 2019 yılının en iyi aksiyon ve bilim kurgu filmleri arasına giren bu film İMDB puanı olarakta en iyi sahneleri alacağı aşikardır.1. filminden 6. filmine kadar hep aynı senaryo ile eriyen adamları ve metal robotları konu alan filmde en iyi aksiyon filmleri arasında iyi bir yer edilnmiştir bu konuda sizde bana hak vereceksiniz aslında tek parça full hd kalitede sizlere bu filmi hem türkçe olarak aynı zamandada altyazılı 1080p sunacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.Bolfilmizle.com olarakTerminator 6 - Karanlık Kader Türkçe izlefilmini sizlere sunmaktan onur ve gurur duyarız.
 • 2019 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080P
 • 4.749
 • 202
Güzel bir seri ile başlarken sitemizde bu filmlerin tamamını izleyebileceğinizi biliyormuydunuz? Terminatör Serisi ilk filmi olarak 1984 Yılında Terminatör 1 Yaradılış izle adındaArnold Schwarzenegger başrollerinde başlamıştır, Zaten bu filmdede Arnold Schwarzenegger ünlendiği filmlerdendir. Seri çok fazla tuttuğu için 2. Film ile devam edildi. 2. Film 1991 Yılında Kıyamet günü adında, gizem ve fantastik kategorileri olarak siz değerli izleyicilerin karşısına çıktı.  Türkiye'de oynadığı için Terminatör 2: Kıyamet Günü izle adında devam eden filmde yeni yılların hemen projesi yapılmaya başlamıştı aslında. Gişe rekortmenleri arasında iyi bir yer edinmeyi başaran Terminator Serisi filmleri günümüze kadar geldi, Filmlere ilham veren Arnold Schwarzenegger serileri çok başarılı bir şekilde oynatmaya devam etti buna istinaden 3. Film ile biz değerli izleyicilerin karşısına çıkmak için hemen çalışmalara başlandı başrol hep aynıydı aslında. Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi izle 2003 Yılında vizyona girdi ve bu filmde gişe rekorları kırmaya başladı, Arnold bu seriler sayesinde baya ünlendi ve ününe diğer populer filmlerle devam etti ancak terminatör serisini hiç bırakmadı. Aradan geçen zamanlarda Terminatör Serisi izle'mek isteyenler eski filmleri birkez daha izlemeye devam etti her bir kaç senede yeni filmlerin gelmesi ile beraber aksiyon, bilim kurgu, ve macera serüveni yıllardır süre gelen bir durum olmaya başladı, İnsanlar 4. filmini sabırsızlıkla bekledi Terminatör 4: Kurtuluş izle adında 2009 Yılında çıkardı, gerilim sahnelerin bir hayli çok olduğu filmde yeni yüzler filme katılmaya başlamıştı. Yeni yüz dediğime bakmayın onlarda çok ünlü oyunculardı aslında.  Ve yıllardan 2015'e gelindiğinde yerli adı olmayan ancak ülkemizde yine gişe rekorları kırmaya hak kazananTerminator: Genesis izle full hd kalitesinde siz değerli ziyaretçilerimizin karşısına çıktı. En son filmi olan Terminatör: Kara Kader izle 2019 yılında en son çıkardığı filmlerden birisi oldu. Bütün filmleri aslında Terminatör 1 izle, Terminatör 2 izle, Terminatör 3 izle, Terminatör 4 izle, Terminatör 5 izle, Terminatör 6 izle, olarak google'da aratıp bize ulaşabilirsiniz. Bu filmleri sitemizde 1080p türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak (Multidil) şeklinde izleyebilirsiniz.