Riddick Serisi izle, Riddick Serisi 1 izle, Riddick Serisi 2 izle, Riddick Serisi 3 izle
Riddick 3 Türkçe Dublaj Film izle
Tüm Bilgiler
Riddick 3 Türkçe Dublaj Film izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
Multi Dil
Riddick 3 Türkçe Dublaj Film izleKimsenin olmadığı hiç bir canlının dahi yaşamadığı geceleri dondurucu soğuğun ve gündüzleri güneşin çok sıcak kavurduğu bir gezegende ve galaksi de kendi başına aç ve susuz olarak bırakılıp ölüme terk edilen Riddick burada uzun bir süre yaşam mücadelesi vermek zorunda kalır.Sadece gece görüşüne sahip olan Riddick başına ödül koyanların peşini bu kadar kolay ırakacağını hiç düşünmez.Bulunduğu galaksiye uzun zamandır uğramayan insanlar nasıl olduysa Riddick'in yerin tespit ederek gemileriyle beraber onu aramaya başlarlar.Riddick ise oradan kurtulmak için yapmsı gereken tek şey bir gemiy sahip olması sonunda şansı yaver gider ve bulunduğu yere paralı askerler gelmeyi başarmışlardır. Amaçları Riddick'i kaçırıp başına konan o ödülü almaktır.Fakat işler hiçte kolay olmayacaktır.Riddick 3 1080p film izleRiddick Gemideki mürettabat ile savaşmaya başlar.İyi bir teknolojiye sahip olan gemi ve kaptan çoğu mürettebatının ölmesi onu durdurmamıştır.Sonunda istedii şeye ulaşarak Riddick'i yakalamıştır.Gemide onun için özel bir bölme hazırlayan kaptan Riddick'i oraya kapatarak yolculuğun gerikalanında ona ilaç vererek onu uyutur. Uzun bir uykudan sonra nihayet ödül avcıları istedikleri galaksiye gelmiş bulunmaktadırlar. Riddick'i uzaylı istilası yapılan bir gezegen getiren ödül avcısı kaptan buraya kadar gelmişken onu elinden kaçırır.Riddick bir zamanlar evim dediği bu galaksi de herşeyin yerle bir olduğunu görünce bunu yapanlardan intikam almak ister.Bu uzaylı gemisini yakından takip ederek gizlice içeriye girer ve kendini yırtıcı ve değişken bir uzaylı türüyle karşı karşıya bulur. Hayatı için savaşmak zorunda kalmaktadır.Riddick 3 HD Film izleAktive ettiği alarm yüzünden iki ayrı geminin onun izini bularak paralı askerlerin harekete geçmesini sağlar ve onun için gelecek olan her paralı asker bu uzayı istilasından kurtulmak için fazladan birer adamdır. Uzaylıların kaçırdığı her adam her insan Riddick'in genelde tanıdığı birer arkadaştır.Uzaylılar tarafından makinalara bağlanıp beyinleri yıkanarak robotik bir hale gelmelerini sağlayan bu uzaylılar bütün galaksilerdeki insanları kendi taraflarına birer asker yaratmak için kullanmaktadırlar.Kendilerini yenilmez olarak tanıtarak Riddick ile iş birliği içerisine girmeye çalışan uzaylı kaptan karşılığın da aldığı hayır cevabı ile savaş başlatmaya başlamaktadır.Riddick hiç bir şekil de boyun eğmeyerek oradan kurtulmanın ve galaksisini istila eden bu uzaylıların bütün birliklerini yok etmek için elinden gelen herşeyi yapmaya hazırdır.
 • 2013 Filmleri izle
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.2
 • 408
 • 0
Riddick Günlükleri 1080p Türkçe Dublaj Film izle
Tüm Bilgiler
Riddick Günlükleri 1080p Türkçe Dublaj Film izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
Multi Dil
Riddick Günlükleri 1080p Türkçe Dublaj Film izleDerin Karanlık iyi korkusuz bencil ve bir okadar da uyumsuz kahramanlarından olan Riddick geri dönüyor. Başına milyarlarca ödül konan büyük kahraman, beş yıl boyunca bu kötü ve bir okadar da korkusuz kafatası avcılarıyla galaksinin bütün her yerinde köşe bucak dolaşarak birbirlerini kovalamaca oynamıştır.Günlerden bir gün şans eseri geldiği iyi ahlaklı ve barışçı Helion gezegeni insanlara baskı korkutma ve silah yoluyla hükmeden zorba ve kötülük içindeki Lord Marshal tarafından kuşatılıp işgal edilmiştir. Gezegen de yaşayan bütün insanları esir almıştır. Riddick kRMşık geldiği galaksisinden gece ve gündüzün değiştiği dondurucu soğuk ve kavurucu sıcaklar manasına geldiği buradaki bir yeraltı hapishanesinde eski bir hükümlüye yada arkadaşına rastlar. Bu gizemli kişinin adı Kyra'dır. Görünce tanımakta zorluk çektiği kader arkadaşıdır.Riddick Günlükleri 1080p izleKaranlığın baş gösterdiği yaratıkların gün yüzüne çıktığı o gezegende birlikte hayatta kalma mücadeleleri vermişlerken geçmişte yaşadıkları aynı savaşı ve oyunları kısa zamanda nefes alıp veren her canlının gelecekleriyle oynadıkları enteresan ve muazzam bir savaşa halini alacaktır. Evrenin ve galaksilerin en karanlık en kötü en acımasız zamanlarında yaşanan olayları tekrar yaşamaya başlayarak teker teker Necromonge ordusunun eline düşen esir alınan gezegenlerin fazla bir seçecenekleri yoktur. O da ya değişmek yada yok olmak. Bu seçeneklerden değişmek istemeyenler bir umutla yaşarlar oda birinin ortaya çıkıp Necromonge ordusunu durdurmaktır. Yaşamayı başarabilenler efsanelere umut bağlarlar. İyinin kötüyü yendiği efsaneler, kehanetler kulaktan kulağa yayılır. Ancak bu kötü güçleri engellemenin yolu onlarla mücadele edebilecek kötü bir güç bulmak.Riddick Günlükleri Full Film izleDurum böyle olunca sürgündeki Riddick acil olarak getirtilir.Peşindeki paralı askerlerden kurtulmaya çalışırken kendisini savaşın ortasında bulur hemde hiç ait olmadığı bir savaşın. Necromonger ordusu tüm kainatın geleceğini tehdit etmekte, ona boyun eğmeyen ırkları ortandan kaldırmaktadır. Riddick insanlığın kaderini kurtaracak, kötünün karşısına çıkabilecek tek kötüdür. Peki o kendi hayatı dışında başka hayatları da kurtarmakla ilgilenmektedir. İyinin kötüyü yendiği efsaneler, kehanetler kulaktan kulağa yayılır. Ama bazen şeytani güçleri durdurmanın yolu onların karşısına bir başka şeytani güçle gitmekten geçer.
 • 2004 Filmleri izle
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.4
 • 332
 • 0
Riddick 1 Derin Karanlık Türkçe Dublaj Film izle
Tüm Bilgiler
Riddick 1 Derin Karanlık Türkçe Dublaj Film izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
Multi Dil
Riddick 1 Derin Karanlık Türkçe Dublaj Film izleKimsenin görmediği bilmediği bir başka yaşam olan bir gezegende başına büyük para koyulmuş ödül avcıları tarafından aranan tuhaf görünüşlü ve sadece geceleri görebilen Riddick farklı bir galakside Furia isimli bir gezgen için rotasını ayarlamak isterken geminin motorlarından birinde çıkan arızanın büyümesinden dolayı gemi düşer ve yarısı yok olur. Kendisini yaşam olmayan aynı anda iki güneşin kavurduğu bir gezegende bulmuştur. En sorunlu kısım ise daha ortayaçıkmamıştır.Uzay gemisi ile seyahat eden bir grup yolcu, başlarına gelecek olan felaketten habersiz seyahat etmektedirler.Bir komplikasyon sonucu uzay gemisinde düşer ve yolcular kendilerini sessiz ve ıssız bir gezegende bulurlar. Galaksi de gidebilen bu dört bölmeden oluşan uzay gemisinin ise nerede yanlış yapılıp neden düşmeye başladığı ise bilinmemektedir.Riddick 1 Derin Karanlık Full izleGezegenin fazla sessizliği sayesin de oranın terk edilmiş bir galaksi olduğunu düşünürler ama öyle olmadığını çok yakın da göreceklerdir. Çok yakında gelecek olan güneş tutlması ile beraber sadece karanlıkta meydana çıkabilecek olan bu tuhaf yaratıkların nasıl öldürüldüğünü öğrenmeleri zaman alacaktır.Kendi galaksisin de yaşayan dostları v onu tanıyan insanlr tarafından arkasından vurulan Riddick Hayatını kurtarmak için uğraşırken bir yardım alarmını aktive eder ve bu alarmın aktif olmasıyla birlikte iki gemi harekete geçip gezegene iniş yapar. Gezegen de çok az bir vakit geçirmiş olmasına rağmen kendisinin ve yanında olan kişileri farklı türden birilerinin beklediğini hissetmektedir. Değişik türdeki bu canlılaın karanlıkta hareket ettiklerini varsayarak onların görünüşlerinin neolduğunu tam olarak çözemezler.Riddick 1 Derin Karanlık 1080p izleikisinin de Birbirine savaş açmaya başlayan bu gemilerin kaptanının biri Riddic'tir. Diğer gemiye Riddick'in geçmişinden gelen önemli biri yönetmektedir. Hayatını kurtarmak için uğraşırken bir düğme ile gemide bulunan yön belirleyici bu alarmın aktif olmasıyla birlikte iki gemi harekete geçip Riddick'in bulunduğu gezegene iniş yapar.Riddick hem kendini kurtarmaya çalışırken hemde arkasında bıraktığı insanları düşünmeye başlamıştır. Onlar için geri dönüp dönmeyeceği ise arkada kalanlar tarafından merak konusu olarak kalmaktadır.Riddic olmadan hayatlarını kutaramayacaklarını bilen geminin sakinleri sadece gece gören bu adam için herşeyi göze almışlardır.
 • 2000 Filmleri izle
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.8
 • 358
 • 0
Riddick Serisi izle, Riddick Serisi 1 izle, Riddick Serisi 2 izle, Riddick Serisi 3 izle