Boxset SERİ FİLMLER ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Yokedici: Yaradılış – Terminatör 5 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Yokedici: Yaradılış – Terminatör 5 Türkçe Dublaj Aksiyon, Bilim Kurgu 
Multi Dil
Yokedici: Yaradılış - Terminatör 5 Türkçe Dublajİnsan direnişinin lideri John Connor (Jason Clarke), Çavuş Kyle Reese’i (Jai Courtney) Sarah Connor’ı (Emilia Clarke) koruması ve geleceği güvence altına alması için 1984’e geri gönderdiğinde olayların beklenmedik bir şekilde yön değiştirmesi zaman çizgisinde kırılma yaratır. Şimdi kendisini geçmişin yeni ve yabancı bir versiyonunda bulan Çavuş Reese, Gardiyan’ın da (Arnold Schwarzenegger) dahil olduğu olasılık dışı müttefiklerle, tehlikeli yeni düşmanlarla ve beklenmedik “geleceği yeniden başlatmak” göreviyle karşı karşıya kalır. Terminatör 5, Arnold Schwarzeneggerin 3. filmden sonra ilk kez Terminatör rolünü üstleneceği film olacak.
 • 2015 Filmleri izle
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 5.9
 • 287
 • 0
Yokedici 4: Kurtuluş 1080p Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Yokedici 4: Kurtuluş 1080p Türkçe Dublaj Aksiyon, Bilim Kurgu 
Multi Dil
Yokedici 4: Kurtuluş izleTerminator 2nin öyküsünün bıraktığı noktanın 10 yıl sonrasında başlayan Terminatör 3: Makinelerin Yükselişinde, John Connor sıradan bir işçi olarak çalışarak hayatını sürdürmektedir. Annesi Sarah Connor, geçen sürede ölmüştür ve ikilinin Terminator 2deki çabaları, Skynet yapay zeka sisteminin kurulmasına engel olamamıştır. Sarahnın ölmesine rağmen John, halen insan direnişinin gelecekteki lideri olacağından Skynet, gelecekten onu öldürmek için bir kez daha bir Terminator gönderir. Dişi Terminator T-X önceki tüm Terminatörlerden daha güçlüdür. Direnişçilerin Johnu korumak için gönderdiği Terminator ise bu kez bir T-101dir.Terminator serisinin üçüncü filmi olan Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi, Terminator efsanesinin yaratıcısı olarak tanınan James Cameronın hiçbir katkısı olmadan çekilen bir yapım. Yönetmen koltuğunu devralan Jonathan Mostowu Tuzak ve U-571 gibi filmlerinden hatırlıyoruz.
 • 2009 Filmleri izle
 • ABD,Almanya,İngiltere,Italy
 • 720P
 • IMDb 5.9
 • 191
 • 0
Yokedici 2: Mahşer Günü – Terminatör 2 Türkçe Dublaj Film izle
Tüm Bilgiler
Yokedici 2: Mahşer Günü – Terminatör 2 Türkçe Dublaj Film izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
Multi Dil
Yokedici 2: Mahşer Günü - Terminatör 2 Türkçe Dublaj Film izle1997 Ağustosunda yaşanan ve 3 milyarı aşkın insanın ölümüne neden olan olayın üstünden yıllar geçmiş ve 2029 yılına gelinmiştir. John Connor makinelere karşı insan direnişinin lideri konumundadır. Onu 2029 yılında yok edemeyen makineler şimdi yok edemedikleri düşmanlarını geçmişte yok etmeyi denemeye karar verirler ve Johnun 10 yaşında olduğu döneme bir yok edici makine yollarlar.
 • 1991 Filmleri izle
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 8
 • 145
 • 0
Yokedici – The Terminator (1) Türkçe Dublaj Film izle
Tüm Bilgiler
Yokedici – The Terminator (1) Türkçe Dublaj Film izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
Multi Dil
Yokedici - The Terminator Türkçe Dublaj Film izle2029 yılının kıyamet-sonrası Los Angelesında Skynet adlı yapay zeka ürünü bilgisayar sistemi 1990larda büyük bölümünü yok ettiği insan ırkının kurtulmayı başaran direnişçilerine karşı savaşmaktadır. Direnişçiler Skynete karşı başarıya ulaşmadan hemen önce Skynet savaşçı Terminatorlarından birine zamanda yolculuk yaptırarak onu geçmişe göndermeyi başarır. Terminatorın görevi direnişçilerin başı olan John Connorın annesi Sarah Connorı öldürmektir...1980lerin en popüler popüler Bilim Kurgu tasarımları olarak hatırlanan nükleer yıkım, kıyamet-sonrası dünya, insan görünümlü cyborglar gibi fikirlerin gerçekleştirilmesinin Yokedici izle tarihi itibariyle teknik açıdan en mükemmel örneğini teşkil eden Terminator, filmin yönetmeni ve yardımcı yazarı James Cameronı dünya çapında üne kavuşturmış ve aksiyon filmleriyle yıldızlaşan Arnold Schwarzeneggerin ününü sabitleştirmesini sağlamıştı. Terminator Türkçe Dublaj Film izle
 • 1984 Filmleri izle
 • ABD,İngiltere
 • 720P
 • IMDb 7.5
 • 179
 • 0
Riddick 3 Türkçe Dublaj Film izle
Tüm Bilgiler
Riddick 3 Türkçe Dublaj Film izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
Multi Dil
Riddick 3 Türkçe Dublaj Film izleKimsenin olmadığı hiç bir canlının dahi yaşamadığı geceleri dondurucu soğuğun ve gündüzleri güneşin çok sıcak kavurduğu bir gezegende ve galaksi de kendi başına aç ve susuz olarak bırakılıp ölüme terk edilen Riddick burada uzun bir süre yaşam mücadelesi vermek zorunda kalır.Sadece gece görüşüne sahip olan Riddick başına ödül koyanların peşini bu kadar kolay ırakacağını hiç düşünmez.Bulunduğu galaksiye uzun zamandır uğramayan insanlar nasıl olduysa Riddick'in yerin tespit ederek gemileriyle beraber onu aramaya başlarlar.Riddick ise oradan kurtulmak için yapmsı gereken tek şey bir gemiy sahip olması sonunda şansı yaver gider ve bulunduğu yere paralı askerler gelmeyi başarmışlardır. Amaçları Riddick'i kaçırıp başına konan o ödülü almaktır.Fakat işler hiçte kolay olmayacaktır.Riddick 3 1080p film izleRiddick Gemideki mürettabat ile savaşmaya başlar.İyi bir teknolojiye sahip olan gemi ve kaptan çoğu mürettebatının ölmesi onu durdurmamıştır.Sonunda istedii şeye ulaşarak Riddick'i yakalamıştır.Gemide onun için özel bir bölme hazırlayan kaptan Riddick'i oraya kapatarak yolculuğun gerikalanında ona ilaç vererek onu uyutur. Uzun bir uykudan sonra nihayet ödül avcıları istedikleri galaksiye gelmiş bulunmaktadırlar. Riddick'i uzaylı istilası yapılan bir gezegen getiren ödül avcısı kaptan buraya kadar gelmişken onu elinden kaçırır.Riddick bir zamanlar evim dediği bu galaksi de herşeyin yerle bir olduğunu görünce bunu yapanlardan intikam almak ister.Bu uzaylı gemisini yakından takip ederek gizlice içeriye girer ve kendini yırtıcı ve değişken bir uzaylı türüyle karşı karşıya bulur. Hayatı için savaşmak zorunda kalmaktadır.Riddick 3 HD Film izleAktive ettiği alarm yüzünden iki ayrı geminin onun izini bularak paralı askerlerin harekete geçmesini sağlar ve onun için gelecek olan her paralı asker bu uzayı istilasından kurtulmak için fazladan birer adamdır. Uzaylıların kaçırdığı her adam her insan Riddick'in genelde tanıdığı birer arkadaştır.Uzaylılar tarafından makinalara bağlanıp beyinleri yıkanarak robotik bir hale gelmelerini sağlayan bu uzaylılar bütün galaksilerdeki insanları kendi taraflarına birer asker yaratmak için kullanmaktadırlar.Kendilerini yenilmez olarak tanıtarak Riddick ile iş birliği içerisine girmeye çalışan uzaylı kaptan karşılığın da aldığı hayır cevabı ile savaş başlatmaya başlamaktadır.Riddick hiç bir şekil de boyun eğmeyerek oradan kurtulmanın ve galaksisini istila eden bu uzaylıların bütün birliklerini yok etmek için elinden gelen herşeyi yapmaya hazırdır.
 • 2013 Filmleri izle
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.2
 • 408
 • 0
Riddick Günlükleri 1080p Türkçe Dublaj Film izle
Tüm Bilgiler
Riddick Günlükleri 1080p Türkçe Dublaj Film izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
Multi Dil
Riddick Günlükleri 1080p Türkçe Dublaj Film izleDerin Karanlık iyi korkusuz bencil ve bir okadar da uyumsuz kahramanlarından olan Riddick geri dönüyor. Başına milyarlarca ödül konan büyük kahraman, beş yıl boyunca bu kötü ve bir okadar da korkusuz kafatası avcılarıyla galaksinin bütün her yerinde köşe bucak dolaşarak birbirlerini kovalamaca oynamıştır.Günlerden bir gün şans eseri geldiği iyi ahlaklı ve barışçı Helion gezegeni insanlara baskı korkutma ve silah yoluyla hükmeden zorba ve kötülük içindeki Lord Marshal tarafından kuşatılıp işgal edilmiştir. Gezegen de yaşayan bütün insanları esir almıştır. Riddick kRMşık geldiği galaksisinden gece ve gündüzün değiştiği dondurucu soğuk ve kavurucu sıcaklar manasına geldiği buradaki bir yeraltı hapishanesinde eski bir hükümlüye yada arkadaşına rastlar. Bu gizemli kişinin adı Kyra'dır. Görünce tanımakta zorluk çektiği kader arkadaşıdır.Riddick Günlükleri 1080p izleKaranlığın baş gösterdiği yaratıkların gün yüzüne çıktığı o gezegende birlikte hayatta kalma mücadeleleri vermişlerken geçmişte yaşadıkları aynı savaşı ve oyunları kısa zamanda nefes alıp veren her canlının gelecekleriyle oynadıkları enteresan ve muazzam bir savaşa halini alacaktır. Evrenin ve galaksilerin en karanlık en kötü en acımasız zamanlarında yaşanan olayları tekrar yaşamaya başlayarak teker teker Necromonge ordusunun eline düşen esir alınan gezegenlerin fazla bir seçecenekleri yoktur. O da ya değişmek yada yok olmak. Bu seçeneklerden değişmek istemeyenler bir umutla yaşarlar oda birinin ortaya çıkıp Necromonge ordusunu durdurmaktır. Yaşamayı başarabilenler efsanelere umut bağlarlar. İyinin kötüyü yendiği efsaneler, kehanetler kulaktan kulağa yayılır. Ancak bu kötü güçleri engellemenin yolu onlarla mücadele edebilecek kötü bir güç bulmak.Riddick Günlükleri Full Film izleDurum böyle olunca sürgündeki Riddick acil olarak getirtilir.Peşindeki paralı askerlerden kurtulmaya çalışırken kendisini savaşın ortasında bulur hemde hiç ait olmadığı bir savaşın. Necromonger ordusu tüm kainatın geleceğini tehdit etmekte, ona boyun eğmeyen ırkları ortandan kaldırmaktadır. Riddick insanlığın kaderini kurtaracak, kötünün karşısına çıkabilecek tek kötüdür. Peki o kendi hayatı dışında başka hayatları da kurtarmakla ilgilenmektedir. İyinin kötüyü yendiği efsaneler, kehanetler kulaktan kulağa yayılır. Ama bazen şeytani güçleri durdurmanın yolu onların karşısına bir başka şeytani güçle gitmekten geçer.
 • 2004 Filmleri izle
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.4
 • 333
 • 0
Riddick 1 Derin Karanlık Türkçe Dublaj Film izle
Tüm Bilgiler
Riddick 1 Derin Karanlık Türkçe Dublaj Film izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
Multi Dil
Riddick 1 Derin Karanlık Türkçe Dublaj Film izleKimsenin görmediği bilmediği bir başka yaşam olan bir gezegende başına büyük para koyulmuş ödül avcıları tarafından aranan tuhaf görünüşlü ve sadece geceleri görebilen Riddick farklı bir galakside Furia isimli bir gezgen için rotasını ayarlamak isterken geminin motorlarından birinde çıkan arızanın büyümesinden dolayı gemi düşer ve yarısı yok olur. Kendisini yaşam olmayan aynı anda iki güneşin kavurduğu bir gezegende bulmuştur. En sorunlu kısım ise daha ortayaçıkmamıştır.Uzay gemisi ile seyahat eden bir grup yolcu, başlarına gelecek olan felaketten habersiz seyahat etmektedirler.Bir komplikasyon sonucu uzay gemisinde düşer ve yolcular kendilerini sessiz ve ıssız bir gezegende bulurlar. Galaksi de gidebilen bu dört bölmeden oluşan uzay gemisinin ise nerede yanlış yapılıp neden düşmeye başladığı ise bilinmemektedir.Riddick 1 Derin Karanlık Full izleGezegenin fazla sessizliği sayesin de oranın terk edilmiş bir galaksi olduğunu düşünürler ama öyle olmadığını çok yakın da göreceklerdir. Çok yakında gelecek olan güneş tutlması ile beraber sadece karanlıkta meydana çıkabilecek olan bu tuhaf yaratıkların nasıl öldürüldüğünü öğrenmeleri zaman alacaktır.Kendi galaksisin de yaşayan dostları v onu tanıyan insanlr tarafından arkasından vurulan Riddick Hayatını kurtarmak için uğraşırken bir yardım alarmını aktive eder ve bu alarmın aktif olmasıyla birlikte iki gemi harekete geçip gezegene iniş yapar. Gezegen de çok az bir vakit geçirmiş olmasına rağmen kendisinin ve yanında olan kişileri farklı türden birilerinin beklediğini hissetmektedir. Değişik türdeki bu canlılaın karanlıkta hareket ettiklerini varsayarak onların görünüşlerinin neolduğunu tam olarak çözemezler.Riddick 1 Derin Karanlık 1080p izleikisinin de Birbirine savaş açmaya başlayan bu gemilerin kaptanının biri Riddic'tir. Diğer gemiye Riddick'in geçmişinden gelen önemli biri yönetmektedir. Hayatını kurtarmak için uğraşırken bir düğme ile gemide bulunan yön belirleyici bu alarmın aktif olmasıyla birlikte iki gemi harekete geçip Riddick'in bulunduğu gezegene iniş yapar.Riddick hem kendini kurtarmaya çalışırken hemde arkasında bıraktığı insanları düşünmeye başlamıştır. Onlar için geri dönüp dönmeyeceği ise arkada kalanlar tarafından merak konusu olarak kalmaktadır.Riddic olmadan hayatlarını kutaramayacaklarını bilen geminin sakinleri sadece gece gören bu adam için herşeyi göze almışlardır.
 • 2000 Filmleri izle
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.8
 • 358
 • 0
Bumblebee 2018 Türkçe Dublaj Full izle
Tüm Bilgiler
Bumblebee 2018 Türkçe Dublaj Full izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
Multi Dil
Dünyaya düşmeye başlayan Autobotlar kimseye zarar vermeden sessizce kendilerini gizleyerek yeraltlarına çekilmişlerdir.Her Transformers'ın kendine ait olan değişebilme ve dönüşebilme yeteneğine sahiptpr.Transformerslar iki farklı organizmalar olarak kendi aralarında dörde bölünmüşlerdir.Diğer taraftaki kötü olan robotları ise bir silaha dönüşmüş olan Megatron’dur.Kendilerini kolaylıkla arabalara deniz araçlarına uçaklara kamyonlara teknolojik cihazlara hatta insanlara dönüştürebilmektedir.Decepticonlar dünyaya geldiklerinde gördükleri sonsuz enerji kaynkları nedeni ile dünyaya savaş açarak herşeyi ele geöçirme planları yapmaya başlamışlardır.Decepticon’lara karşı verdikleri u kanlı savaşta Optimus Prime ve Bumblebee’ye katılmaktan başka çaresi kalmamıştır. Hatta hayatta kalanları yok etmeleri için CIA'de özel bir birim dahi kurulmuştur.Bumblebee 2018 Türkçe Dublaj Full izleTransformers Yenilenlerin İntikamı insanoğlunun Autobotlar ile Decepticonlar arasındaki hiç bitmeyecek olan bu mekanik savaşın ortasında kalacaklardır.Sam üniversiteye giderek kız arkadaşı Mikaela’nın yanından ayrılmak ve anne babasından ilk kez ayrı kalmak gibi günlük endişeler ve sıkıntılar yaşayan sıradan yaşamaya çalışan bir gençtir.Ama bunun için ona bağlı olan kaderini gözardı etmesi gerekir.En büyük ve kanlı bu mücadele, Mısır'daki Giza piramitlerinde gerçekleşecektir. Çünkü aranan en güçlü tapınak bu bölgede yer almaktadır.Sektör yedi bölümü bu arada dağıtılmış kimseye bir şey söylenmeyerek saklanmış ve bölümün en sadık üyesi Ajan Simmons işten çıkarılmıştır. Onun yerine NEST adında yeni bir bölüm ve kurum kurulmuştur.ne kadar gizli tutulursa tutulsun pek çok değişikliğe yol açmıştır.Bumblebee Full hd izleTransformers'ın son savaşı yaklaşırken mezun olan Sam Witwicky de hem kız arkadaşıyla hem de iş bulamama derdiyle başbaşadır.Ay’a yapılan yolculuk sonrasın da ayda bulunan bir Decepticon’u canlandıran insanoğlu kendini yine yaptıkları hataların bedelini ödemek için Decepticonlar ile bir savaşın içinde bulunur. Optimus Prime, insanların yıllardır bu konuda Autobot'lara yalan söylediğini anlar ve hayal kırıklığına uğrar.Uzay gemisi büyük savaştan kaçarak Ay’ın karanlık yüzüne inmiştir. Zira dünyayı tehdit eden güçlü bir düşman yola çıkmak üzeredir.Bu iş için kurulan bir şirketle anlaşan CIA yakaladıkları Transformesları onlara teslim eder. Atölyesinde yaptığı başarısız robotik denemeler kendisine kazanç sağlamaz.Optimus Prime kendi keşfettiği eski çağda yaşamış olan dinobotların bir anda dünyaya eryüzüne çıkıp ortalığı savaş alanına döndüreceklerinden hiç haberi olmadan yeni keşfi için falası ile umutludur.Bumblebee 1080p Altyazılı izle
 • 2018 Filmleri izle
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.5
 • 311
 • 0
Transformers 5 Son Şövalye Türkçe Dublaj Film izle
Tüm Bilgiler
Transformers 5 Son Şövalye Türkçe Dublaj Film izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
Multi Dil
Transformers 5 Full HD izleSon Şövalye hiç bir zaman barışçıl olarak kalamayan decepticonlar autobotlar ve İnsanlar yeniden savaş içindeler. Optimus Prime ise nerede olduğu bilinmeyen yerlere doğru gitmiş. Geleceğimizi insan hayatını ve dünyayı kurtarmanın yegane çıkar yolu geçmişin sırlarında ve Transformerların bilinmeyen dünyadaki gizli geçmişinde yer almaktadır. Dünyayı kurtarma görevi kanlı ve korkunç bir savaş sahnesi ile açılışını yapıyor.Cade Yeager Bumblebee bir kral ve bir profesörden oluşan sıradışı bir birliğie kalıyor. Ordusu zor durumda silahları tükenmiş olan ve kapana kısılan Lancelot, korkunç büyücü Merlin’in hala aralarına katılmamış olmasından endişelidir. hiç beklemedikleri anda derken ikinci büyük saldırı gelir.Transformers 5 1080p Türkçe Dublaj film izleUzay aracı kalıntılarının bulunduğu bir bölgeye gelen büyücü Merlin, buradaki devasa büyüklükteki robotu savaşta yanlarında olmaya ikna etmeye çalışır. Transformerların kötü olanları decepticonlar Küba hariç tüm dünyada savaş ilan edilmiştir. Dev robotun koruyucu şövalyeler dönüşün emriyle harekete geçen şövalyeler bir anda savaşın rengini değiştirir.İnsanlar ve Transformerlar savaştadır. Dev robottan bir sihirli asa teslim alan büyücü Merlin ise şövalyeler ile birlikte savaşa katılır.Öte yandan geleceğimizi kurtarmanın anahtarı geçmişin sırlarında ve Transformerların dünyadaki gizli geçmişinde saklıdır.İki dünya arası büyük savaş başlamaktadır. Squeeks adı verilen yeni bir robotun savaşa katılarak Autubotların yanında yer almak istediğini söyleyerek kendisine güvenmelerini sağlamaktadır.Transformers 5 Son Şövalye Full HD İZLEAutobotlar ile Decepticonlar çarpışıyor arada kalan insan ırkı ise bu savaşta iyilerin yanında taraf tutarak direnişte onlarla beraber görev alıyorlar. büyücü Merlin’in sihirli Asasını kullanabilme yeteneğine sahip olan ve büyücü Merlin’in soyundan gelen Vivian Autobotlara yardım ederek onların tarafında yer almaya karar veriyor.Optimus Prime'ın gidişinden dolayı dağıla Autobotlar onun tekrar geleceği umuduyla savaş alanında beklerlerken bir anda Decepticonların safında taraf değiştirilmiş olarak çıkması bütün Autobotları şaşırtmış durumda iyilerin karşısında yeralmaya karar veren Optimus Prime kendi arkadaşlarına açtığı savaştan farkında olmadan neler yapabileceğini bilmemektedir.Prime gittiği zamandan itibaren hiç ortalıkta görünmemesi de Autobotlar tarafından şüphe uyandıracak durumdaydı.Bundan sonraki savaşta Prime'ın aklı başına gelirse neler olacak.
 • 2017 Filmleri izle
 • ABD,Canada
 • 720P
 • IMDb 6
 • 333
 • 0
Transformers 4 Kayıp Çağ Türkçe Dublaj HD film izle
Tüm Bilgiler
Transformers 4 Kayıp Çağ Türkçe Dublaj HD film izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
Multi Dil
Transformers 4 full izleAutobot ve Decepticon'lar iyiler ve kötüler arasında oldukça zor yaşanan bu son savaşın ardından tam olarak dört yıl geçer. Savaşta Chicago şehrindeki binalar yaşam yerleri ve tarihi yerler yerle bir edilmiş ve binlerce insan çocuk öldürülmüş olsa da bu kadar kaybın üzerine dünya ve insanlık büyük bir tehditten kurtulmuş olur. İnsanlık yaralarını sarmaya çalışırken Amerikan hükümeti de Autobotlar ve iyi olanlar ile arasındaki ilişkiyi iyice koparmışlardır. Hatta hayatta kalanları yok etmeleri için CIA'de özel bir birim dahi kurulmuştur. Teksas'ta kendi halinde bir tamirci olan Cade Yeager önemli bir şey icat edip köşeyi dönmeye çalışan basit bir mucittir. Eline geçen hasarlı bir kamyoneti, parçalarını satma umuduyla kabul eder.Atölyesinde yaptığı başarısız robotik denemeler kendisine kazanç sağlamaz.Transformers 4 Türkçe izleBir anda onu görür görmez tanır ve ne var ki bu kamyonetin yaralı bir Optimus Prime'dan başkası olmadığını anlaması uzun sürmez. Güzeller güzeli kızı Tessa‘nın eğitimini devam ettirebilmesi için paraya ihtiyacı vardır. Optimus Prime'dan aldıkları sinyallerle yola çıkan CIA ajanlarıyla başının derde girmesi de çok yakındır. Bir anda kendisini Autobot’ların verdiği yaşam mücadelesi içinde bulur. Satmaya kıyamadığı ve zorluklar içerisinde aldığı kendi için çok kıymetli olan güzelim evi ve atölyesi talan edilerek kullanılamaz hale gelir. Cade Yeager bir şekilde Optimus Prime'ı Chicago'ya ulaştırmak ve diğer Autobotlar ile iletişime geçmesini sağlamak zorundadır.CIA artık kendi Autobotlarını üretmeye karar vermiştir. Zira dünyayı tehdit eden güçlü bir düşman yola çıkmak üzeredir.Bu iş için kurulan bir şirketle anlaşan CIA yakaladıkları Transformesları onlara teslim eder.Transformers 4 Kayıp Çağ izleEn güvenilir ve en güçlü makinalar dan biri olan Optimus Prime ve iyilerin tarafını hiç bırakmayan Autobotlar Cade Yeager başta olmak üzere bu dünyaya sadece kötülük getirmiş olan Decepticonlar'a kendilerine destek olan insan topluluğunun yardımıyla başlarına gelen en korkutucu düşmanla savaşarak daha da zor bir mücadele ile yüzleşmek zorundadır. Dünyayı kurtaran Autobotların şimdi neden düşman ilan edildiğini anlayamaz.Optimus Prime kendi keşfettiği eski çağda yaşamış olan dinobotların bir anda dünyaya eryüzüne çıkıp ortalığı savaş alanına döndüreceklerinden hiç haberi olmadan yeni keşfi için falası ile umutludur.Bu dünyayı tehdit eden dinobotlar ile uğraşmak için optimus Prime'ın autobotlar dan fazlasına ihtiyaç duyacağını anlamıştır.Kendisini ve arkadaşlarını tehdit ederek onlar dan kurtulmaya çalışan insanoğluna ne kadar güvenmes de yaşadıkları dünya da onlar dan başka Dinobotları yok etmeye yardım edecek hiç bir varlık bulunmamaktdır.
 • 2014 Filmleri izle
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 5.8
 • 327
 • 0
Transformers 3 Ay’ın Karanlık Yüzü Türkçe Dublaj Film izle
Tüm Bilgiler
Transformers 3 Ay’ın Karanlık Yüzü Türkçe Dublaj Film izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
Multi Dil
Transformers 3 izleİnsanların, Autobot’lar ile Decepticon’lar arasındaki savaştan hiç bir şekil de herhangi bir çıkarı olmadığına inanmaktadır. Sam’in yeni taşındığı şehir ve yeni kayıt olduğu okulunda hayatı tamamen güzel bir seyre girmek üzereyken ve yeni fakat biraz konuşkan ve baskıcı oda arkadaşı Leo’ya ile aynı derecede baskıcı fakat fiziği çok güzel ve daha çekici Alice’e uyum sağlamaya başladığı sırada, Sam’in dikkati birden kafasında fazlasıyla gerçekçi şimşek gibi beliren hayaller ve halisülasyonlar yüzünden dağılır. Büyükbabası gibi herşeyi unutup bunamaktan korkan Sam, bu hayalleri saklar, ta ki aklında uçuşan mesajları ve simgeleri herkesten ve kız arkadaşından daha fazla saklayıp gözardı edemeyinceye kadar.En iyi şekilde hazırlanmış planlarına karşın, Sam kendisini tekrar Autobot’lar ile Decepticon’lar arasındaki savaşta bulur.Transformers 3 1080p türkçe dublaj full izleYine dünyada yaşan insanların çocukların hayvanların ve evrenin geleceği ciddi bir şekil de tehlikededir. Henüz bilmese de, kötülük ile iyiliğin arasındaki bu sonsuz mücadelede, en büyük gücün anahtarı her zaman ki gibi Sam’in elindedir. Arkadaşlarının ve yeni kurulan en iyilerden olan bu kurum NEST’deki dostlarının, hatta anne ve babasının yardımıyla Sam büyükbabasının mirası olan kalıntıları nihayet Witwicky’lerin doğuştan hakkını benimser ve ailesinin bütün araştırmaların dan daha fazla saklanmaz. Her zaman büyükbabasının eskiden söylemiş olduğu cümle aklına gelir. Fedakarlık yoksa, zafer de yoktur. Bu zamanlar da ve günümüze geldiğimizde ise, bir görev sırasında bir anda ortaya çıkan işte bu çok gizemli Cybertron gemisini keşfeden gören ve belirleyen Optimus Prime, insanların yıllardır bu konuda Autobot'lara yalan söylediğini anlar ve hayal kırıklığına uğrar.Uzay gemisi büyük savaştan kaçarak Ay’ın karanlık yüzüne inmiştir.Transformers 3 HD izleSentinel Prime’ın Bu gemiye ve içinde saklanan teknolojiye Decepticonlar'dan önce ulaşmak ve sırrını keşfetmek için büyük bir yarış başlamıştır. Transformers'ın son savaşı yaklaşırken mezun olan Sam Witwicky de hem kız arkadaşıyla hem de iş bulamama derdiyle başbaşadır.İnsanların müttefiki Autobotlar ve baş düşmanları Deceptikonlar arasındaki süre gelen savaş, Amerikalılar’ın 1969’da uzaya insanlı uzay aracı göndermesinin ardındaki gerçekler ortaya çıkınca tekrar alevleniyor. İnsanoğlunun yaptığı bir hata sonrası dünyanın tarihinin en büyük savaşına tanık olması tarihi bir olay olarak kayıtlara geçiyor. Ay’a yapılan yolculuk sonrasın da ayda bulunan bir Decepticon’u canlandıran insanoğlu kendini yine yaptıkları hataların bedelini ödemek için Decepticonlar ile bir savaşın içinde bulunur.Her savaştan sonra Decepticonlar biraz daha güçlü olarak karşımıza çıkıyor. ancak Buna karşılık olarak Optimus Prime’ın aslında ne kadar güçlü olduğu da görmeye başlıyoruz.
 • 2011 Filmleri izle
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.1
 • 290
 • 0
Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı Türkçe Dublaj izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
Multi Dil
Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı Full izleSam Witwicky, Transformers'ın hangi topraklardan geldiğini ve geçmiş zamandaki tarihçesini araştırmaktadır. Bu tuhaf makinelerin nasıl oluştuğunu kökenleri ve dünya üzerindeki izlerinin ve bulgularının tarihi konusunda yeni detaylar keşfetmektedir. ama bu hazırlayıp derlediği bilgileri ele geçirmek isteyen iblis ruhlu ve kötü Deceptionlar ise her an onu takip ederek ne yaptığını öğrenmeye çalışarak Sam'in ensesindedir. En büyük ve kanlı bu mücadele, Mısır'daki Giza piramitlerinde gerçekleşecektir. Çünkü aranan en güçlü tapınak bu bölgede yer almaktadır. Transformers Yenilenlerin İntikamı insanoğlunun Autobotlar ile Decepticonlar arasındaki hiç bitmeyecek olan bu mekanik savaşın ortasında kalacaklardır. Genç Sam Witwicky’nin savaşan robot uzaylıların ve en güçlü teknolojik mekaniklerin arasında kalmaktadır.Transformers 2 Yenilenlerin İntikamı HD 1080p izleSonucu belirleyen bir savaşta evreni kurtarmasının ve insanların hayatlarının garantiye alınmasının üzerinden iki yıl geçti. Gösterdiği büyük kahramanlığa ve onura rağmen Sam üniversiteye giderek kız arkadaşı Mikaela’nın yanından ayrılmak ve anne babasından ilk kez ayrı kalmak gibi günlük endişeler ve sıkıntılar yaşayan sıradan yaşamaya çalışan bir gençtir. Tabi ki bir de bu ayrılığı en yeni en güvenilir ve en iyi dostu ve koruyucu robotu Bumblebee’ye açıklaması da fazladan sıkıntılara yol açar. Sam’in hedefi her genç gibi oda sıradan ve normal bir üniversite yaşantısı yaşamaktır. Ama bunun için ona bağlı olan kaderini gözardı etmesi gerekir.Sam, Mission City’de yaşanan savaşı ve çatışmayı geçmişte bırakıp günlük hayata dönmek için çabalarken, Autobotlar ve Decepticon’lar arasındaki savaş her ne kadar bitti gibi gözükse de gizli bir şekil de devam edecek olması ne kadar gizli tutulursa tutulsun pek çok değişikliğe yol açmıştır.Transformers Serisi izleTransformers 2 Yenilenlerin İntikamı Türkçe Dublaj izleSektör yedi bölümü bu arada dağıtılmış kimseye bir şey söylenmeyerek saklanmış ve bölümün en sadık üyesi Ajan Simmons işten çıkarılmıştır. Onun yerine NEST adında yeni bir bölüm ve kurum kurulmuştur. Lennox ve Epps gibi sahada iyi nişancı ve tecrübeli komutanlardan yararlanılan NEST, en kötü Decepticon’larla ölümcül bir çatışmaya daha girilmesini önlemek için iyi olan Autobot’larla birlikte çalışmaktadır. Ne yazık ki bunca olanlar dan sonra bile Ulusal Güvenlik Danışmanı Theodore Galloway öngörülü ve anlayışlı biri olmadığından çok önemli olayları ve yaklaşan bu kötü tehlikeyi tam olarak idrak edemez. Tüm savunma kurumlarının kontrolünü ele geçirmeye ve böylece onların gücüne sahip olmaya çalışmaktadır.Güce açlığı yüzünden Galloway, kendince önemsiz ve fazlalık bir kurum olarak gördüğü NEST’i, savaş tehlikesi ortadan kalktığı düşüncesiyle içeriğindeki herkesi ve kurumu kökünden ortadan kaldırmayı amaçlar.
 • 2009 Filmleri izle
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6
 • 282
 • 0
Transformers 1 Türkçe Dublaj Full izle
Tüm Bilgiler
Transformers 1 Türkçe Dublaj Full izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
Multi Dil
Transformers 1 izleCybertron gezegeni dünyadan çok uzaklar da bulunan içinde başka mekanizmalara kolayca dönüşebilme yeteneğine sahip olan robotların gezegenidir.Bu robotların ismi Transformers'tır.Her Transformers'ın kendine ait olan değişebilme ve dönüşebilme yeteneğine sahiptpr.Transformerslar iki farklı organizmalar olarak kendi aralarında ikiye bölünmüşlerdir.İyi olan robotlara Autobotlar denmektedir.Kötü olanlara ise Decepticonlar denmektedir.İyi olan autobotlar'ın yönetimini kırmızı ve mavi renklerden oluşan dönüşünce tam bir tır şeklini alan Optimus Prime yapmaktadır.Diğer taraftaki kötü olan robotları ise bir silaha dönüşmüş olan Megatron’dur.Cybertron gezegenin de yakıtlarını sağlayan küpün enerjisinin bitmesi ile kötü olan Decepticonlar kendilerine küpün enerjisini dolduracak başka bir gezegen arayışına girmektedirler.Transformers Türkçe Dublaj HD Full izleDünyaya düşmeye başlayan Autobotlar kimseye zarar vermeden sessizce kendilerini gizleyerek yeraltlarına çekilmişlerdir.Autobotlar iyi niyetli robotlar oldukları için gldikleri gezegende yaşayan hiç kimseyi rahatsız etmeden küplerinin enerjisini doldurmak için kaynak aramaya başlarlar.Bu sırada kahramanız olacak olan Sam okul da çok hoşlandığı bir kızı ayarlamak için babası ile beraber bir araba satın almaya gider ve babasının az para vermesi üzerine kndine çok eski bir camaro almaya karar verir.Aldığı arabanın ilginç şeyler yaptığını farkedince ne olduğunu anlamak ister.Kendilerini kolaylıkla arabalara deniz araçlarına uçaklara kamyonlara teknolojik cihazlara hatta insanlara dönüştürebilen bu robotlar ne kadar az görünürlerse kendi sırlaını ifşa etmeden o kadar çok enerjilerini bulup geldikleri gezegene geri gidebileceklerdir.Transformers Serisi izleTransformers 1 1080p Türkçe Dublaj izleSam arabasının hem farklı hemde güçlü olduğunu anladığında artık oda onlardanbiri haline gelmiştir ve autobotların sırlarını koruyacağına söz vermiştir. Decepticonlar dünyaya geldiklerinde gördükleri sonsuz enerji kaynkları nedeni ile dünyaya savaş açarak herşeyi ele geöçirme planları yapmaya başlamışlardır. Dünya’yı ele geçirmek için savaş açacaklardır. Elbete bu savaşı başlatanların tam karşısında duracak olanlar Sam ve autobotlar olacaktır.Sam Witwicky Transformers’ın bütün geçmişteki kökleri hakkındaki gerçeği öğrenmektedir ve kaderini kabul ederek dünyamızı yok etme planıyla eskisinden daha güçlü ve silahlı bir şekilde daha kızgın bir halde geri dönen Decepticon’lara karşı verdikleri u kanlı savaşta Optimus Prime ve Bumblebee’ye katılmaktan başka çaresi kalmamıştır.
 • 2007 Filmleri izle
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 6.7
 • 322
 • 3
Buz Devri 5: Büyük Çarpışma Full Film izle
Tüm Bilgiler
Buz Devri 5: Büyük Çarpışma Full Film izle Aile, Animasyon 
Multi Dil
Buz Devri 5 izleFiravun faresi Scrat yine kendine hakim olamaz Scrat'in meşe palamudunun peşindeki bitmeyen takibi, bu kez Dünya'nın dışına çıkmasına neden olur ve karnını doyurmak için deli olduğu meşe palamutunu tekrardan bulur ve uzaya giderek onu bulduğu yerden almaya çalışarak yeniden bir şeyleri harekete geçirerek kozmik olayların başlamısına sebebiyet verir.Bunun sonunda buz devrinde yaşayan sevimli hayvanların başlarına bela olmasına yol açar.Yaşadıkları buz devri tekrardan yok olmanın eşiğine gelir. Uzayda ki bir gök taşını tetikleyerek yöründesinin değiştirmesine sebep olur ve dünyaya binlerce meteor düşeceğini hesaba katmaz.Scart uzaydan dönmeye çalışırken meşe palamutunu tekrar kaybeder ve herşey başa döner.Buz Devri 5: Büyük Çarpışma Full izleYerinden oynayan göktaşı bir anda parçalanarak atmosfere doğru yol alır.Meni ve ekibi hiç birşeyden habersiz bir şekilde mutu ailesi ve değişik sürüsü ile eğlence içinde yaşarlar.Bu sırada deprem olur ve yer kabuğu sallanmaya başlar.Herkes güvenli bir yerlere gitmek için etrafta koşmaya başlarlar.Kırılmaya başlayan buz Meni'yi endişelendirir ve ailesi ile birlikte mağaraya doğru koşarlar.Diego ve sürünün geri kalanıda onları takip eder.Maalesef mağarada da fazla güvende olmadıklarını görür ve kaçmaya çaılışırlerken tam önlerinde ki buz kırılarak parçalanır.Buzun içinden çok eski den tanıdıkları bir arkadaşları çıkar Buck'ı gören herkes çok sevinir ve neler olduğunu bu korkusuz gelinciğe sorarlar.Bekledikleri yanıt hiç te hoşlarına gitmeyecektir.Buz Devri 5: Büyük Çarpışma Türkçe Dublaj izleSid, Manny, Diego ve sürünün geri kalanı, kendilerini kurtarmak için evlerini terk etmek zorunda kalırlar. Egzotik topraklara doğru başlayan yolculuk, karşılaştıkları yeni karakterlerle birlikte eğlenceli bir maceraya dönüşür.Buck dünyaya meteorun çarpacağını söyler ve birlikte meteorun ilk düştüğü yere gitmelerini ipucu bulmalarını ve daha büyük bir meteorun gelip onları yok etmesini önlemeye çalışmak istediğini anlatır.Herkes bu korkusuz ve fantastik gelinciğe güvenirler ve bütün sürü onun peşinden giderek tehlikeli bir maceraya atılmış olurlar.Buz Devri 5: Büyük Çarpışma izleEkibin beyni Buck da meteorun çarpmasını önlemek için bir plan öne sürer. Bu plan tuhaf ekibimizi Geotopia adındaki yepyeni bir yere sürükler. Buradaki kristaller ve egzantirik şehir sakinleri dünyayı kurtarmak için tek umuttur.
 • 2016 Filmleri izle
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 5.9
 • 463
 • 0
Buz Devri 4 Kıtalar Ayrılıyor 1080p Türkçe Dublaj Film izle
Tüm Bilgiler
Buz Devri 4 Kıtalar Ayrılıyor 1080p Türkçe Dublaj Film izle Aile, Animasyon 
Multi Dil
Buz Devri 4 Kıtalar Ayrılıyor 1080p izleBuzulların erimesinde sonra kıtalar ayrılmaya başlar ve bizim sürü kendilerine güzel ve şirin bir yer buldukları için çok mutludurlar.Kıtaların ayrılması sandıklarında daha fazla ölümcül ve daha fazla korkutucudur.Yeni doğan kızları Peacher ise büyüyp genç bir kız olmuştur.Kendi çevresinde ayrı arkadaşları ve ayrı dostlukları vardır.Bir türlü kendisini rahat bırakmayan babasından dolayı sürekli evden kaçarak birşeyler yapmaya çalışır ve herseferinde yakalanır.Yine şelaleye gizlice giderek hoşlandığı başka bir mamutla konuşmak isterken babasının gelip onu azarlayıp ceza vermesi üzerine arkadaşlarının yannda küçük düşerek babasına kötü sözler söyler ve oradan ayrılır.Bir anda büyük bir gürültü kopar ve yer yarılarak ikiye bölünür.Buz Devri 4 Kıtalar Ayrılıyor Türkçe Dublaj Film izleBölünen kara parçasında Eli ve Peacher diğer tarafta kalırken Meni Diego Sid ve keseli sıçanlar yıkılan bölgede kalırlar.Dev okyanus dalgalarının gelmesiyle birlikte akıntı da sürüklenmeye başlayan sürü geri dönmek için ne kadar çok çabalasalar da akıntının fazlalığı onları hep ileri götürerek Eli ve Peacher'den uzaklaştırır.Akıntının üzerine şiddetli bir fırtına çıkar ve yağmur yağmaya başlar.Her şey daha da kötüye gitmeye başlamaktadır.Sudan çıkan dev ıstakozlar ile mücadeleye giren Meni dev dalgaların elinden nasıl kurtulacaklarını bilmemektedir.Tutundukları buz parçası girdaba katılarak her şeyi alt üst eder.Diğer taraftan Eli ve kızı kendilerine güvenli bir yer bulmak için tek ayakta kalan köprüye doğru hızlı bir şekilde ilerlerler.Buz Devri 4 Full izleMeni ve sürüsünün bir kısmı çok yorgun ve zarar görmüş bir şekil de uyanırlar.Fırtınanın dinmesi üzerine düşünmeye başlarlar.Çaresizce sürüklendikleri okyanusta bir anda karşılarına devasa büyüklükte bir gemi çıkar ve Sid kurtarılacakları için sevinirken bir anda korsanlar tarafından kaçırılarak alı konulurlar.Korsanların amacı kendilerine ziyafet çekmektir ve bu da okyanusta onlar için bulunması güç olan bir ziyafettir.Olaylı bir şekilde gemiye çıkartılan Meni ve arkadaşları başlarının fena halde dertte olduğunu anlamışlardır.Bir yandan sürekli Eli'yi düşünen Meni ona kavuşmanın hayalini kurmaktadır.Bir an önce kendilerine bir gemi yapıp karaya çıkmak zorundadırlar.Devasa balıklar ve korsanlarla mücadele etmeleri oldukça zor görünmektedir.
 • 2012 Filmleri izle
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.3
 • 432
 • 0