Bilim Kurgu Filmleri izle, Bilim Kurgu Filmleri ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit Full izle
Tüm Bilgiler
Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit Full izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
Türkçe Dublaj
Siyah Giyen Adamlar 4  izle, Ajan H yetenekli bir ajandır. Siyah Giyen Adamlar için Londra da görev yapmaktadır. Amerika'da ise genç bir kadın 20 yıldır aradığı şeyi sonunda bulmuştur yani Siyah Giyen Adamlar'ın merkez üssünü.Bu merkezde siyah giyen adamların çalışanı olmak isteyen bu kadın, müdür O'nun teklifiyle ile işe girmiş ve Ajan H ile ortak olmuştur. İkili kurnaz ve çevik bir  ekip olmuş, dünyanın karşı karşıya kaldığı dünya dışı tehditler için savunma gücü olmuştur. Siyah Giyen Adamlar Global Tehdit izle hd olarak sizlerle.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 5.9
 • 3
 • 0
Yıldızlara Doğru Türkçe Dublaj Full izle
Tüm Bilgiler
Yıldızlara Doğru Türkçe Dublaj Full izle Bilim Kurgu, Dram 
Türkçe Dublaj
Yıldızlara Doğru Türkçe Dublaj izleBilimkurgu ve macera dalında eşsiz mükemmel bir film. Roy McBride babası gibi bir astronottur. Küçükken babasını hep başkalarıyla büyümüş ve babasının izinden gitmeyi tercih etmiş Roy babasının uzayın derinliklerinde yıllar önce dünyayı kurtarmak için gitmiş ve bir daha dönmemesi üzerine astronotluk görevini babasının görevi olarak benimsemiş ve en başarılı şekilde çalışmaktadır.Bir gün gene uzaydayken uzay istasyonunun bakımı görevindeyken uzaydan gelen bir dalga ile uzay istasyonu hasar alır ve parçalanmaya baçlar istasyonun dışında tamir yaparken yakalanan Roy kendisini uzay boşluğunda sürüklenirken bulur ve biraz sürüklendikten sonra atmosfere giren Roy kendisini koruyan elbiselerinin sayesinde atmosferden geçer ve otomatik paraşüt sayesinde baygın bir şekilde dünyaya baygın ve hiç bir şey hatırlamaz halde iner.Yıldızlara Doğru izleRoy McBride kendine geldiğinde hastane odasında ne olduğunu hatırlamadan yatarken bulur bu esnada dünyada kırmızı alarm verilmektedir kaos oluşmuştur dünyaya çarpmaya doğru gelen bir gök taşı olduğunu ve bütün sistemlerin alt üst olduğunu dünyanın yok olmaya doğru gittiği bir olumsuz durum oluşmuştur.Kendine gelir gelemez hemen görev yerine giden Roy durum hakkında bilgi alır ve uzaya giden ekibin içinde yer alır bu esnada babasının da yıllar önce galaksinin dışına dünyayı kurtarmak için kendisini ve ekini feda ettiğini öğrenir babasının yaptıklarıyla kendini yetiştiren Roy bu görevi tereddüt etmeden alır ve hazırlıklara başlar.Artık dünyanın kaderi Roy un elindedir ailesiyle vedalaşarak babasının gittiği galakside de yaşama ihtimali olduğunu öğrenerek hareket ederler artık bütün dünyanın umutları olmuşlardır.Yıldızlara Doğru Filmi izleBabasının tün güneş sistemiyle ilgili bir proje hakkında çalıştığını öğrenen Roy bu projenin kontrollünden çıkarak dünyayı tehdit ettiğini de uzaya çıktığında öğrenmiştir ve asıl görevin bu olduğunu babasının da yaşadığını öğrenmiştir ama bu görev için galaksinin sonralarına gitmesi gerektiğini bilmektedir ve hiç tereddüt etmez güneş sistemin dışına doğru yol alır hem dünyayı kurtaracak hende babasını bulacaktır kararlıdır.Fakat bu görev göründüğü kadar kolay olmayacaktır başka gezegene inen Roy ve ekibi burada bir dizi olaylarla karşılaşır karşılaştıkları bütün zorluklarla bir şekilde mücadele eden Roy ve ekibi canları pahasına dünyayı kurtarır ve galaksinin dışında dünyanın nasıl bir yerde ve uzay teorilerini alt üst edecek yeni keşif ve bilgiler vererek uzay programlarının ve çalışmalarının bambaşka bir yere gitmesine yol göstererek kendilerini bilim için feda ederler.
 • 2019
 • ABD,Brazil,China
 • 720P
 • 170
 • 10
Örümcek-Adam: Evden Uzakta (2019)
Tüm Bilgiler
Örümcek-Adam: Evden Uzakta (2019) Aksiyon, Bilim Kurgu 
Fragman
Örümcek-Adam: Evden Uzakta izle Örümcek Adam filminden 2. devam filmi olan olan Peter Parker’ı bir kez daha yüzbinlerce hayran kitlesi olan yeni nesil Örümcek Adam Tom Holland filmi ile ünlenmeye başlıyor . Genç Peter Parker’ın serüvenlerinden anlatılacağı filmde en iyi yönetmenliğini Jon Watts üstleniyor. Örümcek-Adam: Evden Uzakta filmi sizlere aksiyon bilim kurgu ve macera adına en iyi senaryoları barındıracaktır. 5 Temmuz 2019 tarihinde vizyona girmesi beklenen filmin ingilizce adı olarak Spider-Man: Far From Home belirtmektedir. En kaliteli filmleri hd olarak sitemizden sorunsuzca izleyebilir ve indirebilirsiniz. Bolfilmizle.com iyi seyirler diler 
 • 2019
 • ABD,Germany,İngiltere
 • 1080P
 • 1.197
 • 35
Demir Gökyüzü 2 – Iron Sky:The Coming Race Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
Demir Gökyüzü 2 – Iron Sky:The Coming Race Türkçe Dublaj izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
Multi Dil
Demir Gökyüzü 2 Türkçe Dublaj Full izleBilimkurgu aksiyon tadında görsel efekleri müthiş bir film. Yıl ikibin seksendir dünyanın çok fazla zamanı kalmamıştır.Nükler savaştan sonra dünyada yaşam çok az kalmıştır bir gurup azınlık bunu deyiştirmek için harekete geçer.Nükkleer savaşdan sonra insanların sıgındıgı nazilerin yaptıgı ay üssüne taşınan insanlık çok zor zamanlar geçirmeyebaşlamışdır. İnsanlar burda yaşar fakat bir sürü yaşamlar aktiviteleri eksik olmakla beraber açlık ve suzuzlıkla salgınhastalık la mücadele vermektedirler. Bunun la birlikte insanalrın yeni bi yerleşim yeri arayışları sonuç vermez,ve dünyadan gelen azınlık insan gurubu her şeyi deyiştirmeye karar verir.İnsanlara dünyada gizli bi yeraltı şehri oldugunuve orada yaşam oldugunu anlatmaya ve ikna etmeye çalışırlar.Demir Gökyüzü 2 1080p Türkçe Dublaj izleİnsanların bir kısmı dönmeye karar verip harete geçer, lakin bu sırada beklenmedik bir şeyler olur ve ayda aslında insanlar olarak en iyi Komedi Filmleriyalnız olmadıgını anlar. Evrim geçirmiş bir sürü sürüngen ve dinazorlarla dolu kötülükler ordusu vril cıkar.İnsanların dünyaya taşınması ve bir yandan da insanlıgın sonunun gelememsi için kararlar vermesi gerekir ve hareketegeçip, savaşmayı tercik ederler. Lakin insanların nükkleer savaştan kaçtıkları için yanlarında pek fazla silahları yoktur.Dünyadan gelen azınlık gurup insanları bir yandan savaşmaya hazırlar ve bir yandan da dünyaya götürmek için hareketegeçerler. Kötülükler kıralı vril askerlerini hazırlar ve kötü planını devereye sokar. İnsanların çevrelerini kuşatır ve acımasız savaş için her şey hazırdır.Iron Sky:The Coming Race Türkçe Dublaj izleİnsanların, insanlıgı kurtarmaları için savaşmaya burdan başlamalıdırlar fakat vril'in ordusu şekil değiştirebilensürüngenler ve dinazorlarala doludur. Azınlık olan insanların dünyadan getirdigi teklojojik savaş gemileri ve silahlarainsanlar umutlanır ve şavaşmaya başlarlar. Vril insanlıgı yok etmek için var gücüyle savaşır ve zaferi kesin gözüylegörmektedir. İnsanlıgın çok fazla bi şansı yoktur ve köşeye sıkışmışdır ve beklenmedik bir şey olur dünyada kigizli yeraltında kalan insanlar yeni geliştirdikleri silahlarıyla ve teknolojik gemileriyle savaşa dahil olurlar,bunun gören kötülükler kıralı vril şekil deyiştirebilen sürüngen ordusunu yeni gelen guruba saldırtır ve başarısız olurbirlik olunca kazanan insanlar dahada güçlenir ve savaşı kazanarak insanlıgı kurtarır ve dünyayı yeniden inşa etmekiçin dönerler. Yönetmenligini: Timo Vuorensola nın yaptıgı lara Rossi nin ve Vlademir Burlakov oynadıgı gözünüzü kırpmadanizleyeceginiz bir film.
 • 2019
 • Almanya,Belgium,Finland
 • 720P
 • IMDb 5
 • 456
 • 3
X-Men: Dark Phoenix (2019)
Tüm Bilgiler
X-Men: Dark Phoenix (2019) Aksiyon, Bilim Kurgu 
Multi Dil
X-Men: Dark Phoenix Full izleX-Men yaratıcılarından olan filmin hemen hemen devamı olan bu filmde sizlere hd kalitede 1080p olarak filmleri sunmaktayız. Film HD kalitede sizlerin huzurunda ve çift dil seçeneği ile hayata getirilmiştir. Bu filmde diğer filmlere nazaran en güclü rakiplerle mücadele etmek zorunda kalan Jean Grey bu zorlu mücadeleden başarı ile yoluna devam edecekmi dersiniz?Film'de bol bol bilim kurgu sahneleri olacaktır aynı zaman uzay kurtarma sahneleride sık sık yaşanacağa benziyor. Filmde zorluklar olması gerektiğinden Jean önemli ve kozmik bir güç ile malesef sarsılacaktırX-Men: Dark Phoenix HD izleKendi kendine öldüğünü zanneden Jean eve geldiğinde gücünün daha fazla arttığını fark eder ve buna istinaden daga istikrarlı ve kendinden daha emin yola çıkmanın kararını almıştır.Ama unuttuğu birşey vardı ona bahşedilen bu exra gücün dengesininden bozduğunu fark etmiştir. Bunun üzerine kendine bir savaş çizimi yapması gerekmekte oldup bu konuda iyi düşünüp stratejilerini ona göre yapması gerekmektedir. Ve bununla yaşamanın bu denge bozukluğunun bir şekilde kendisinden gitmesi için stratejik hamleler yapmak zorunda kalacaktır. Savaşta bu denge bozukluluğu kendisini ölüme götüreceğini biliyordur. Bunun üzerine Jeaan bu denge bozukluğunda anladığı kendine sınırsızca bir güç aldığını anlamıştır ve bu güç bütün dünyayı yok edeceğini anlamıştır.X-Men: Dark Phoenix Türkçe Dublaj izleİstemedenden olsa artık kontrolden çıkmaya başlayan Jean kendisine bahşedilen bu sınırsız güç ile etrafındaki doslarına sevdiklerine zarar vermeye başlamıştır. Ve haliyle X-Men yapısının yavaş yavaş ortadan kalkmaya başlamıştır ve bu duruma bir dur demesi lazımdır. Bu durumda ekip tamamen parçalanmanın eşiğine gelmiştir ve Jean bu ekibi muhakkak tekrar bir araya getirmek zorundadır bunun başka bir açıklaması kalmamıştır, aksi taktirde bu girdiği zorlu savaşta yenileceğini bilmektir. Aslında olması gereken sadece Jean'ın kurtulması değil bütün ulusun kurtulmasıdır. Bunun Jean'da bilmektedir. Sonuç itibari ile tek hedefi bütün dünyaya hükmetmek isteyen ezeli düşmanları bu dünyadan def etmek dünya ulusunu refaha ulaştırmaktadır.Bolfilmizle.com sizlere bu filmi çift dil eklemiş ve filmi izleyen siz değerli ziyaretçilerimizin film hakkında yorumlarını yapmaları lazımdır. iyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 6.3
 • 378
 • 0
Assassinaut Türkçe Dublaj HD izle
Tüm Bilgiler
Assassinaut Türkçe Dublaj HD izle Bilim Kurgu, Yakında 
Türkçe Dublaj
Assassinaut izleDünyayı yakın bir gelecekte yabancı istila gerçekleşir ve dünyaya nükleer bir saldırı olur.Dünya tam anlamıyla yok olmanın eşiğindedir ve bilim insanları hükumet gizli servisler bu işi bir şekilde çözebilmek için uzayda tekrar bir yaşam kurmaya başlamaları gerektiğini bir toplantı yaparak aralarında konuşmuşlardır.Bunun için uzayda yaşaması gereken dört tane çocuk seçmişlerdir.Bu plan herkesten gizlenmiş ve son derece de gizli kalmak şartı ile uygulamaya konmuştur.Başka bir gezegene seyahat edeceklerinden habersiz olan bu dört genç insanlığın uzayın derinliklerinde bir başka gezegen de insanlığı tekrar hayata döndürmenin olası olduğunu bilmeleri gerekmektedir.Bu çocuklar özel olarak seçilmiştir ki çocuklardan bir tanesi olan Sarah'ın babası uzay istasyonunda çalışan eski bir astronottur.Assassinaut Türkçe Dublaj izleAnnesi ise yaşanan saldırılardan dolayı çok hasta olmuş ve kafayı sıyırmış durumda hastanede yatmaktadır.Annesinin ölümcül derece de olan bir hastalığı olduğunu Sarah bilmemektedir ve görevini tehlikeye atmaması için ona gerçekler söylenmemektedir. Sarah bu zamana kadar ruhsal ve zihinsel olarak çok fazla acı çekmiş bir kızdır.Bu görev de kendini insanlığın bir öncüsü olarak görmeye başlar. Hükumet tarafından çağrılıp toplanan gençler uzaya gidip yeni bir başlangıç yapmak için nihayet hazırdırlar ve hızlı bir şekilde uzaya gönderilmeyi beklemektedirler. Elele tutuşarak uzay mekiğine doğru hareket eden gençlerden bir tanesi ise çok fazla iyimser ve ahlakı fazlasıyla düzgün olan geç çocuk her şeyin çok iyi ve düzgün bir biçimde gideceğine inanmaktadır ve arkadaşlarının da onun gibi düşünmelerini sağlamaya çalışmaktadır.Assassinaut filmi izleHareket etmeye başlayan uzay aracının içinde oldukça heyecanlı olan gençler bunun onların ilk uzay yolculuğu ve insanlık adına atmış oldukları büyük bir başarı yoludur.Nihayet uzaya gitmeye başlayan gençler durumu konuşarak ne yapacaklarından bahsederek yetiştirecekleri meyve ve sebzelerden konuşurlarken bir anda bir gök taşının çarpması sonucu uzay mekikleri şiddetli bir biçimde hasar görür ve uzayın derinliklerinde sürüklenmeye başlarlar.Telaşa kapılıp ne yapacaklarını bilmeyen gençler bir an için farklı bir gezegenin üzerine düşerler.Tanımadıkları ve hakkında hiç bir şey bilmedikleri bu gezegende dışarıda farklı bir dünya daha olduğunu keşfederler ve bir an insanlığı kurtarmaya çalıştıklarını unutarak kendi hayatları için mücadele vermeye başlarlar.Artık bundan sonra düşündükleri gezegende yalnız başlarına kalan bu dört kahraman genç bakalım insanlık adına ne yapabilecekler.
 • 2019
 • ABD
 • 720P
 • IMDb 10
 • 112
 • 0
Mars’taki Hayaletler 1080p Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
Mars’taki Hayaletler 1080p Türkçe Dublaj izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
Türkçe Dublaj
Jason Statham serilerinden olan Mars'taki Hayaletler filmi sizlere full hd olarak sunulmaktadır. 1080p full hd kalitede filmleri her zaman sitemiz adına sizlere sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Mars'taki Hayaletler full izle Bu film ve buna benzer aksiyon filmlerini ahanda tamda şurdan Jason Statham Filmleri kategorisinden daha fazlasına ulaşabileceğinizi unutmayınız.
 • 2001
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5
 • 189
 • 0
Tek – The One Türkçe Dublaj Full izle
Tüm Bilgiler
Tek – The One Türkçe Dublaj Full izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
Multi Dil
Tek Filmi Full izleTam tamına 123 adet değişik değişik gezegenlerde nispedende olsa dolamşak ve bilgi edinmek için gezen bilgi tooplayan ve bunun üzerine bütün değerleri saptayan ancak en iyi benlikleri ile büyük bir savaş kararı verip mücadele veren Gabriel Yulaw kendi benliğini yakalamak için mücadele içine girmiş ve bu mücadeleyi kazanmak için elinden geleni yapma yolunda emin adımlarla ilerlemeketedir. Buna istinaden elinden geleni yapıp bütün benlikleri yok eden Gabriel Yulaw düşmanındaki gücüde yok ettikten sonra onun savunma gücünü kendi bünyesine katmayı başaran yegane insandır. Aynı zamanda kendi gücüde daha güçlenerek evrene hükmetmeye çalışamaktadır. Aslında kötü rolu ile kendiside bütün öldürdüğü düşmanlarının gücünü kendinde toplarayak dünyaya hüküm sürmek ve dünyada tek olmak için bir mücadeleye girmiştir.Tek The ona filmi türkçe dublaj izleJason Statham FilmleriBunu başarması durumununda en zor durumda kalacağı ve bunun bir felaket ile karşılanacağı benlenmektedir ve buna nasıl bir karşılık verileceği stratejisini yapan yönetim bu konuda ne yapmayı planlıyor dersiniz? Yulaw'in bu kötü emmelerinden biriside bütün dünyayı ele geçirdikten sonra en son olarak Los Angeles şehrinde Şerif departmanlığı yapan ve bu bölgenin en sevilen insanlardan birisi olan Gabe adındaki şerif'i yok etmek ve dünyaya tamamen hükmetmek olacaktır. Bu konuda şerif'inde bir çabası olması beklenmetedir. Bu konuda sizce şerif ne gibi önlemler almış dersiniz? Gabein aslında kendi halinde çok mutlu bir hayat sürmekte ve bu hayatının bozulmasını istememesi normal bir havadis olarak gözükmektir. Ancak malesef insanların her istediği hayat şansı bu kadar olumlu karşılanmamaktadır.Tek filmi türkçe dublaj izleBu aşamadan sonra kendisine çok görevler verilen Gabe hem kendini korumak zorunda kalacak hemde dünya üzerinden bütün evreni korumak için bir mücadeleye girmek durumunda kalacak ancak işlerin bu kadar kolay olmayacağını bilen Gabe bakalım dünyayı kurtarmak için ne gibi önlemler alarak hayatına devam etmesini ve eski güzel günlerine dönmesini sağlayacak stratejiyi nasıl bulacak bunu hep beraber filmimizi izleyerek görebiliriz. Film sitemizde türkçe dublaj ve türkçe altyazılı olarak sunulmaktadır. ister indirebilir istersenizde izleyebilirsiniz ancak unutmamanız gereken bir konu var bu film sizlere bluray kalitede full hd olarak sunulmaktatır.
 • 2001
 • ABD
 • 1080P
 • IMDb 5.9
 • 267
 • 0
Hellboy 3 2019 Full HD Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
Hellboy 3 2019 Full HD Türkçe Dublaj izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
Multi Dil
Hellboy 3 izleseride 2019 yapımının filmlerinden olan bu film sizlere aksiyon ve bilim kurgu adına ne isterseniz hiç şüpesiz vereceği kanaatindeyim, sizlerde bu fantastik ancak korku kategorisinede sahip filmi hemen izleyebilmek için elinizden gelenin daha iyisini yapacağınıza aşikar olarak bakmaktayım. Gezegen ve galaksiler arasında film olan ancak içinde macera dolu sahneleride barındıran film Hellboy 3 filmi 2019 yılının en iddalı bilim kurgu filmlerinden olacağa benziyor,Hellboy 3 2019 Full HD izleSitemiz her zaman en iyiyi sizler için sunmanın gayretini yaşamaktadır ve bunun için elinden geleni yapacaktır. hellboy film serisinin diğer filmlerinide siz değerli ziyaretçilerimize sunmuş bulunmaktayız ve sizlerde daha iyisini yaşamak için bizlerin ekledikleri filmleri kalitesinden dolayı ve en hızlı ekleme biçimi aynı zamanda türkçe dublaj seçenekleriyle sizlere sunduğumuzu düşünürsek bizlere hak vererek içerikler hakkında yorum yapmayı düşünebilirisinğiz.Hellboy 3 Türkçe Dublaj Full izleEn nihayetinde birden fazla kategoriye hükmeden bu filmde sizler içinde bir kategori vardır. Aksiyon, Bilim Kurgu filmleri Fantastik, Korku ve Macara dalında İMDB puanı en yüksek filmlerden birisidir ve 2019 yılına damga vurması beklenmetedir.
 • 2019
 • ABD,Bulgaristan,İngiltere
 • 1080P
 • IMDb 5
 • 280
 • 0
Venom: Zehirli Öfke (2018)
Tüm Bilgiler
Venom: Zehirli Öfke (2018) Aksiyon, Bilim Kurgu 
Türkçe Dublaj
Aksiyon sahnelerinin en iyi olanlarından birisidir aslında bu filmler. Venom: Zehirli Öfke filmlerini hd kalitede izleyebilir ve izleyebilirsiniz.Venom: Zehirli Öfke full hd kalitede sitemizden türkçe dublaj seçeneği izle izleyebilirisiniz. Aksiyon dolu ve aynı zamanda bilim kurgu sahnelerine konu alan Venom filmi sizlere en iyiyi sunmaya hazırlanmaktadır.
 • 2018
 • ABD,China
 • 1080P
 • IMDb 6.6
 • 687
 • 0
Terminator 6 – Karanlık Kader Türkçe Dublaj izle
Tüm Bilgiler
Terminator 6 – Karanlık Kader Türkçe Dublaj izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
Multi Dil
Terminator 6 - Karanlık Kader izle 2019 yılının en iyi filmlerden olan terminator serisi artık son filmine ulaşmış durumdadır. Gençliğinden yaşlılığına kadar bu 6. filmini çeken Arnold Schwarzenegger Terminator 6karanlık Kader filmini çekti 2019 yılının en iyi aksiyon ve bilim kurgu filmleri arasına giren bu film İMDB puanı olarakta en iyi sahneleri alacağı aşikardır.1. filminden 6. filmine kadar hep aynı senaryo ile eriyen adamları ve metal robotları konu alan filmde en iyi aksiyon filmleri arasında iyi bir yer edilnmiştir bu konuda sizde bana hak vereceksiniz aslında tek parça full hd kalitede sizlere bu filmi hem türkçe olarak aynı zamandada altyazılı 1080p sunacağımızdan hiç şüpheniz olmasın.Bolfilmizle.com olarak Terminator 6 - Karanlık Kader Türkçe izle filmini sizlere sunmaktan onur ve gurur duyarız.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • 1.852
 • 153
Yıldızlararası 2014 HD
Tüm Bilgiler
Yıldızlararası 2014 HD Bilim Kurgu, Dram 
Multi Dil
Yıldızlararası izle Teknik bilgisi ve becerisi yüksek olan Cooper, geniş mısır tarlalarında çiftçilik yaparak geçinmektedir; amacı iki çocuğuna güvenli bir hayat sunmaktır. Onlarla yaşayan Büyükbaba Donald çocuklara göz kulak olurken, henüz 10 yaşındaki kızı Murph şaşırtıcı bir zekaya sahiptir. Geçmişte bıraktığı biliminsanı kariyerini özleyen Cooperun karşısına bir gün beklenmedik bir teklif çıkar ve ailesinin, dahası insanlığın güvenliği için zorlu bir karar alması gerekir... Uzay bilim dalında en iyi film olarak adından bahsedilen filmde 1 den fazla izlesenizde hd kalitede tek parça olarak sizlere sunulmaktadır.
 • 2014
 • ABD,İngiltere
 • 1080P
 • IMDb 8.2
 • 405
 • 0
Matrix Revolutions 2003 HD
Tüm Bilgiler
Matrix Revolutions 2003 HD Aksiyon, Bilim Kurgu 
Multi Dil
Matrix Revolutions Gerçek dünya, Matrixin makine askerleri tarafından istila edilirken, Zionun da yaşanabilir bir yer haline getirilme çalışmaları paralel olarak devam ediyor. Neonun tüm insanlığı, gerçek yaşama geri döndürüp döndüremeyeceği ve Matrix sisteminin tam anlamıyla durdurulup durdurulmayacağı, gerçek dünya ile sanal dünya Matrixin arasında sıkışıp kalan Neonun kendini kurtarabilmesine bağlıdır. Aksiyon ve bilimkurgu sinemasında önemli bir dönüm noktası olan Matrix serisinin son ayağı olan Matrix Revolutions, makineler ve insanoğlunun amansız savaşına sahne oluyor. 2003 yılında yapılmış 2 filmden birisi olan Matrix Revolutions filmi sizlere iyi bir seyir akışı sunduğu doğrudur. Sizler için full hd tek parça kalitede hizmet eden sitremiz full izle ve online film izle kategorisinde iyi bir yer edinmek için mücadele vermektedir.
 • 2003
 • ABD,Avusturalya
 • 1080P
 • IMDb 6.6
 • 176
 • 0
İkizler Projesi Türkçe Dublaj Full izle
Tüm Bilgiler
İkizler Projesi Türkçe Dublaj Full izle Aksiyon, Bilim Kurgu 
Türkçe Dublaj
İkizler Projesi Türkçe Dublaj izle, Filmin konusu şu şekilde artık iyice yaşlanmış bir kiralık katil bu işleri bırakmak istemektedir. Bunu yapmaya karar verdiğinde ise kendisini ölümün kenarında bulur. Kendisini öldürmeye gelen kişi gerçekten kendisi kadar yetenekli olsa da bir üstünlük sağlayamamaktadırlar. Sonrasında şok edici gerçekle yüzleşir ki bu gelen kişi aslında kendisidir. 25 yıl önceki halini kopyalayıp kendisini öldürmek için göndermişlerdir. Gelen kişi de bunu fark edince işler değişir.  Will Smith'in oscar ödülü için yarışacağı Gemini Man filmini sizlere öneririm. Filmin yönetmenliğini, daha önce "Pi'nin Yaşamı" ve "Kaplan ve Ejderha"yı yöneten Ang Lee üstleniyor. İkizler Projesi Türkçe Dublaj izle sizlerle.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • 2.982
 • 134
BrightBurn Türkçe Dublaj Tek Parça izle
Tüm Bilgiler
BrightBurn Türkçe Dublaj Tek Parça izle Bilim Kurgu, Dram 
Türkçe Dublaj
BrightBurn Türkçe Dublaj izle, Bilindik Superman'in hikâyesinin korku ile birleştiği BrightBurn filminin fragmanı yayınlandı. Gökyüzünde bir gezegenden dünyaya düşen çocuğun bu defa her zaman olduğu gibi insanlığı kurtaracak; onlara umut verecek bir süper kahraman olmasını değil de, korku ve kötülüğe sürükleyecek güçlere sahip olmasını aktaran bir korku filmi Brightburn. Türkiyede şeytanın oğlu filmi 2019 ismiyle vizyona girecek. Filmin yönetmen koltuğunda David Yarovesky otururken filmin yapımcılığını Guardians of the Galaxy filmlerinin yönetmeni James Gunn ele alıyor. BrightBurn seyirciyle buluşacağı filmin kadrosunda ise Elizabeth Banks, David Denman, Christian Finlayson ve Gregory Alan Williams yıldızlar var. BrightBurn Türkçe Dublaj sizlerle.
 • 2019
 • ABD
 • 1080P
 • 1.020
 • 11
12