Denizde Dehşet 2 – 47 Meters Down: Uncaged izle

Denizde Dehşet 2 – 47 Meters Down: Uncaged izle
1080P 5.1
Genç Mia ve üvey kardeş Sasha yeni bir okula başlar. Okuldaki bir diğer öğrenci olan Catherine, Sasha'yı kampüsün havuzuna iter. Mia'nın babası Grant olayı öğrenir ve kız kardeşlerin arasında bir bağ oluşması için büyük beyaz köpekbalıklarını görebilecekleri bir tekne yolculuğu planlar. Grant, Mia'ya bulduğu büyük bir beyaz köpekbalığının dişini verir ve Mia onunla tüplü dalış yaparken etrafı izler.

Tekne yolculuğu gününde Mia, Catherine ve arkadaşlarının da tur için orada olduklarını görünce şok olur. Sasha'nın arkadaşları Alexa ve Nicole gelir ve ikisini de birlikte gizli bir yere gitmeye teşvik ederler. Kızlar Alexa'nın arabasına binerler ve gizlice bir gün eğlenirler. Alexa, Grant ve iki asistanı Carl ve Alexa'nın erkek arkadaşı Ben'e deniz altındaki Maya şehrine giriş yaptığını söyler. Gelecek hafta bir grup arkeologun ziyaretine hazırladıkları için çalışmalar yaptığını açıklar.

Tüplü ekipmanı bulduktan sonra Nicole kızları şehirde dalış yapmaya ikna eder ve sonunda eski bir kurban odasına ulaşır. Bir mağara balığı ile karşılaşırlar ve Nicole yanlışlıkla bir taş sütun üzerinde çarparak zincirlerin kopmasına neden olur. Peki köpek balığı hepsini öldürecek mi? Denizde Dehşet 2 - 47 Meters Down: Uncaged Full HD 1080p Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı Tek Parça Donmadan Bol Play keyfi ile izle..
6.3
Toplamda 90 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!