3 Aptal 3 idiots

3 Aptal 3 idiots
1080P 8
Hindistandaki eğitim sistemini ağır bir dil ile eleştirem 3 Idiots, Türkçe adıyla 3 Aptal filmi büyük beğeni almıştır. Bütün dünyada eğitim sistemini de eleştiri olarak izlenilen film çocukların yarış atı olarak kullanılması, sistemin çocukların çocukluklarını yaşayamadan nasıl robotlaştığını anlatmaktadır.

3 idiots filminde Rancho karakterini Bollywood starı Aamir Khan canlandırıyor. Çoğu insanın ilk izlediği film olan 3 idiotsda başkahraman Rancho gizemli ve zeki bir öğrenci olan Hindistan'ın en seçkin mühendislik fakültesine yerleşiyor. Farhan ve Raju ile yakın arkadaş haline gelirler ve birbirinden farklı maceralar yaşarlar. 3 kafadar okulun sistemini değiştirmeye kafayı koyar ve bütün öğrencilik hayatını riske atarak çalışmaya başlarlar.

Virüs adını verdiklerini hocaları ile başları büyük problemlere girecektir. Bir gün 3 kafadar mezun olur ve Rancho'dan haber alamazlar. Farhan ve Raju arkadaşlarının nerede olduğunu araştırmak için uzun yollara düşer ve bulduklarında büyük şaşkınlık içerisinde kalacaklardır.
4.3
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı