1917 izle

1917 izle
720P 7.3
6 Nisan 1917'de Almanya havadan keşif yapar. Kuzey Fransa'daki Batı Cephesi'nden geri çekilen Alman ordusu yeni Hindenburg Hattı'na stratejik bir çekilme yapar. İngilizleri top saldırısı ile öldürür. İngiliz siperinde saha telefon hatları kesilir. İki genç İngiliz askeri General Erinmore tarafından Devonshire'ın İkinci Taburu'ndan Albay Mackenzie'e bir mesaj taşımalarını emreder. Blake'in kardeşi Teğmen Joseph Blake dahil 1.600 kişinin hayatını tehlikeye atacak planlı bir saldırı başlatır.

Schofield ve Blake terk edilmiş Alman siperlerine ulaşmak için hiçbir erkeğin topraklarını geçemezler . Bir yeraltı kışlasında Almanların içindeki herhangi bir kişiyi öldürmek için ayarladıkları bir tripwire keşfederler. Patlama neredeyse Schofield'ı ölecekken Blake onu kurtarır ve ikisi oradan kaçar. Müttefik bir uçakla Alman uçağının vurulduğu terk edilmiş bir çiftlik evine varırlar .

Orada Schofield ve Blake yakılan pilotu kurtarır ancak pilot Blake'i bıçaklar ve Schofield tarafından vurularak öldürülür. Schofield, görevi yerine getirmeyi ve Blake'in annesine yazmayı vaat ederek Blake'i rahatlatır. Blake'in halkalarını ve köpek etiketini alır ve Erinmore'un mektubunu İngiliz birliği tarafından alır. Schofield görevini başarabilecek mi?
TELİF HAKKI NEDENİ İLE YAYINDAN KALDIRILDI
7.7
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!