12 Tuzak – 12 Rounds izle

12 Tuzak – 12 Rounds izle
1080P 7.6
Silah tüccarı Miles Jackson'ı yakalamak için bir iğneleme operasyonu yaparlar. FBI'ın içindeki bir adam onları satar. Miles, kaçış arabası olan kız arkadaşı Erica Kessen ile buluşur. Memurlar Danny Fisher ve Hank Carver FBI'a yardım etmek için görevlendirilir. Jackson'ın kaydına bakarlar ve Kessen ile dans ederken bir video görürler. Trafik ışıklarında karşılaşırlar ve onun ölümüne yol açar. Miles, Fisher'a intikam yemini eder.

Bir yıl sonra Jackson'la olan eylemleri nedeniyle şimdi Detektif'e terfi eden Fisher, hapishaneden kaçan Jackson'dan bir telefon alır. Fisher, Jackson'ı aramak için evin dışına koşar ve Fisher'ın arabası ve evi patlar ve onu yere fırlatır. Fisher iyileştikten sonra Jackson, "12 Tuzak" adlı bir intikam oyunu başlattığını söyler. Ev, araba ve bir boruyu tamir etmeye gelen tesisatçı Phil "1. Tuzak" idi. Fisher'ın kız arkadaşı Molly Porter, Jackson tarafından "2. Tuzak" olarak kaçırılır. "3. Tuzak" için Fisher ve Carver, Jackson'ın aradığı cep telefonunu bulmak için bir dizi ipucunu takip eder ve "4. Tuzak" için Fisher, New Orleans Tasarruf ve Kredi'ye ateşin kesildiği ve iki güvenlik çıkardığı bir yer bulmalıdır. 20 dakika içinde kasaları patlatacaktır.

Carver, Molly Porter'ı kaçırmaya yardım eden adama yardım eder ve Fisher oyuna devam ederken yardım ister. FBI Özel Temsilcileri George Aiken ve Ray Santiago, Porter'ı geri almak için onlarla birlikte çalışır. "5. Tuzak" için güvenlik kutularından biri bomba, diğeri de bir sonraki tura bir ipucu içerir. Fisher bombayı keşfeder ve atar. Diğer kutuda bir otel odası anahtarı bulunmaktadır. Odayı basar ve boş bulur. "6. Tuzak" için Fisher ve FBI Monteleone Oteli ile alakalıdır. Peki ya da tuzakların diğer devamı ne olacak? 12 Tuzak - 12 Rounds Full HD 1080p Türkçe Dublaj, Türkçe Altyazılı Tek Parça Donmadan Bol Play keyfi ile izle..
  •  Süre: 108dk Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 1.148
  • Beğen: 40
  • Beğenme: 8
  • Kalite :1080P
8.8
Toplamda 50 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!