12 Tuzak 3: Kilitlenme , 12 Rounds 3: Lockdown Film izle

12 Tuzak 3: Kilitlenme , 12 Rounds 3: Lockdown Film izle
720P 5.1
Dürüst bir dedektif olan Shaw görevdeyken onun ihmali yüzünden çıkan çatışmada vurulan bir polis memuru ölür ve Shaw açığa alınır.Bu süre zarfında karakolda işler pek iyi gitmez.
Ekip arkadaşlarından olan ve narkotikte çalışan Burke uyuşturucu ticareti yapmaya başlamıştır.Aldığı uyuşturucuyu satmaya çalışırken fotoğrafları çekilen Burke bunu öğrenir ve alıcının
evine ekip arkadaşlarıyla beraber girerek çekilen resimleri araştırmaya başlar.O sırada evin sahibi gelir.Burke adamı rehin alır ve fotoğrafların yerlerini söyletmeye çalışır.Uyuşturucuları alan adam çaresizce resimlerin yerini söyler Burke resimleri bilgisayarda bulur ve bilgisayarı yok eder.Bir polis memurunu vuran Burke suçu uyuşturucu ticareti yapan adamın üstüne yıkar.

Resimleri aldıktan sonra adamı öldüren Burke başka kopyası olmadığını varsayarak evden ayrılır.Dedektif Shaw suçlamalardan aklandıktan sonra hiçbirşeyden habersiz işinin başına döner.
Öldürülen adam morga gittikten sonra kredi kartı gibi görünebilen bir usb çıkar:Hemen kanıt odasına iletilen bu çip narkotik polisi için çalışan Burke'nin uyuşturucu satışı yaparken çekilen resimlerinin bir kopyasıdır.Davayı incelemeye başlayan dedektif Shaw yeni bir kanıt olduğunu duyunca onu görmek ister ve kanıt odasından belleği alarak açmaya çalışır.Dosyalara girmeye çalışan Shaw içerisinde narkotik polisi Burke'nin uyuşturucu satarken yaptığı anlaşmanın resimleri mevcuttur.Bunları görünce inanamayan Shaw hemen harekete geçmeye başlar.

Flash belleği alarak ofisinden çıkan dedektif Shaw Burke'yi bulmaya çalışır.Yeni bir kanıt olduğunu duyan Burke hemen polis merkezine gelir ve kanıtın dedektif Shaw tarafından alındığını
öğrenir.Burke belleğin dedektif Shaw'da olduğunu öğrenince polis merkezindeki yangın alarmını çalıştırır ve herkesin dışarı çıkmasını sağlar.İçeride kalan yanlızca Shaw Burke ve narkotik
ekiptir.Burke binayı içeriden ve dışarıdan kitler.Tek istediği Shaw'ı öldürüp elindeki resimleri almaktır.Dışarıdan bir polis ile kurduğu telsiz görüşmesinde dedektif Shaw'ın üç polisi öldürdüğünü söyler ve Shaw'ı suçlu gösterir.dedektif Shaw'ın hem dışarıdaki polislere bir suçu olmadığını kanıtlamak hemde içerideki narkotik ekipten kurtulup Burke'u yenmeyi başarması gerekmektedir. Bakalım dedektif Shaw bu zorlu savaşta kendini temize çıkarıp içeride rehin kalan genç polisi kurtarmayı başaracak mı?
  •  Süre: 90 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl :
  • İzlenme: 1.786
  • Beğen: 12
  • Beğenme: 2
  • Kalite :720P
9.3
Toplamda 198 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı